Pereiti prie turinio
Snapė

Noriu pirkti šunį...

Rekomenduojami pranešimai

Čia gal ir ne į tema, bet noriu HASKI paklaust. Ruošiuos pirkt dar vieną šuniuką :smi: . Ir noriu gero, protingo ir su sveika psichika šuniuko. Į ką reikitų atkreipti dėmesį perkant šuniuką? Ir iš kur žinoti kad jo psichika jau pažeista?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tarkim to is kart nelabai imanoma pamatyti, bet tai gali pasireiksti velesniu laiku ir su didelem pasekmem.

Renkantis suniuka pirmiausia reikia atsizvelgti i jo giministes medi, ar ten nebuvo kokiu nukrypimu ir ligu. Paskui i pacio suniuko isvaizda, tai gali pasakyti kaip jis buvo auginamas. O tokiuose parduotuvese kaip KIKA, gyvunai transportuojami tikrai ne tinkamiausiomis salygomis, laikomi taip pat. Todel ateity suniukas patirdamas tokius didelius stresus, kaip per ankstyvas atskyrimas nuo motinos,(pagal istatyma galima suniukus atskirti tik menesiu), iskarto isgabenimas i kita vieta ir neturejimas pas ka prisiglausti ir tas vadinamas akvariumas kur jie laikomi tokiems padareliams atseina didele trauma. Kas ateity gali pasireiksti agresija ir kitokiais pasalikniais dalykais.

 

Tikiuosi aiskiai nupasakojau :mirksiukas: Uch pavargau kol atspauzdinau :laugh:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaila man teks pirkt šuniuką ne lietuvoj, tai konsultuočiaus su Haski.

Ten, girdėjau labai apgaudinėja, ir dokumentus ne tikrus išrašo(nors neįsivaizduoju kaip jie išvis atrodo), ir šiaip visaip apgaudinėja :mirksiukas:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

HASKI, kaip tau atrodo ar sutars mano stafukas su kitu šuniuku ? Stafas nėra labai panašus į stafa, bet harakteris grynas. Tai bijau kad iškart susipjaus, ar šunys kitaip žiūri į mažus šuniukus?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Indre, o kiek tavo stafukui?

Koki suniuka nori pirkti?

suniuka ar kalaite?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Indre, o kiek tavo stafukui?

Koki suniuka nori pirkti?

suniuka ar kalaite?

 

 

Mano Narsui(stafui) jau liepą bus 2 metai. O jeigu pirkčiau tik ne kalytę, kažkodėl. Kokio šuniuko noriu, tai dar neapsisprendžiau. Noriu mastifo, noriu auksinio retriverio, bet noriu ne mažučio.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as tau nepatarciau jokio suniuko pirkti, nes stafas yra dominuojantis suo, bus labai sunku auginti abudu. Gali ivykti tragedija.


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na as tau nepatarciau jokio suniuko pirkti, nes stafas yra dominuojantis suo, bus labai sunku auginti abudu. Gali ivykti tragedija.

 

 

:bigsmile: tikrai? Bet gal jis būtų kaip ir vadas ir viskas būtų gerai? O šunys taip ir skirstomi į dominuojančius ir ne? Tai gal reiktų tada pirkti nedominuojantį :grin: ?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne sunys ne skirstomi, bet tai charakterio savybe. Stafas visada nori buti pirmas ir tiktai vienintelis numyletinis. Kaip ir dobermanai nori visur lyderiauti. Kaip tu sakai tas vadovavimas gali pasibaigti suniuko apkandziojimu, kaip buvo man. Tik doberio ir stafo sukandimo nepalyginsi.


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ne sunys ne skirstomi, bet tai charakterio savybe. Stafas visada nori buti pirmas ir tiktai vienintelis numyletinis. Kaip ir dobermanai nori visur lyderiauti. Kaip tu sakai tas vadovavimas gali pasibaigti suniuko apkandziojimu, kaip buvo man. Tik doberio ir stafo sukandimo nepalyginsi.

 

 

Va dėl to aš labiausiai ir pergyvenu. O dabar prisiminiau tavo kalytę, kaip ji gyvuoja pas naujus šeimininkus? Ar jau priprato?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai, gyvena nuosavam name. Diena gaino gaidi ir katina, o vakare iesko to katino, kad kartu eiti miegoti. Miega daznaisiai lovoj, ismokinus visus seimos narius deti daiktus i vieta. Zodziu labai gerai as ja ten itaisiau. Net niekas nesiruosia man juos grazinti :bigsmile:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Gerai, gyvena nuosavam name. Diena gaino gaidi ir katina, o vakare iesko to katino, kad kartu eiti miegoti. Miega daznaisiai lovoj, ismokinus visus seimos narius deti daiktus i vieta. Zodziu labai gerai as ja ten itaisiau. Net niekas nesiruosia man juos grazinti :grin:

 

 

O tai fainai :clap: , dabar nors tau ramu, kad jai viskas gerai :bigsmile:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.