Pereiti prie turinio
haski

Ar visi vyrai kiaulės?

Rekomenduojami pranešimai

Manai yra tik pora spalvu . Arba juoda arba balta. Tiesasakant nesu girdejusi apie toki varianta:" kiekviena diena lakstyt? juolab jei jis ir taip nedirba ir kiekviena diena namie sedi?  :hm: ir vo tik jai grizus: "noriu alaus. nubek - parnesk" ".jei teigi, kad taip buna, tai cia jau ne "po padu" reikalai, o psichines ir fizines(nezinau, kur priskirti alkoholizma) vyro ligos padarinys.

na va atrodo pagaliau imam susikalbet :rolleyes:

va tame ir "laime" kad kiekvien diena taip ir laksto to alucio nesdama, nesuprantu tokiu moteru :grin:

o ir siaip tik jo zodis lemiamas ir pan... labiausiai gaila vaiku, kurie nuo patevio kencia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na va atrodo pagaliau imam susikalbet  :rolleyes:

va tame ir "laime" kad kiekvien diena taip ir laksto to alucio nesdama, nesuprantu tokiu moteru  :grin:

o ir siaip tik jo zodis lemiamas ir pan... labiausiai gaila vaiku, kurie nuo patevio kencia 

MATYT, moteris rado savo kryzeli ir bando ji nesti. Gal tai pades jos vyrui isgyti. Matyt moteris nepasitiki savimi, bijo prarasti busta, bijo neislaikyti seimos, manosi, jog viska gali pakeisti, mano, jog tevas vaikams reikalingas ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
MATYT, moteris rado savo kryzeli ir bando ji nesti. Gal tai pades jos vyrui isgyti. Matyt moteris nepasitiki savimi, bijo prarasti busta, bijo neislaikyti seimos, manosi, jog viska gali pakeisti, mano, jog tevas vaikams reikalingas ir t.t.

ir man taip atrodo, bet as tokiu tiesiog kaip minejau nesuprantu :rolleyes:

cia toks negyvenimas....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ir man taip atrodo, bet as tokiu tiesiog kaip minejau nesuprantu? :rolleyes:

cia toks negyvenimas....

Syki per TV maciau moteri, kuri slauge savo vyra, kai jis numire, moteriske slauge savo dukra, o dabar ir dukra ir anuke. Nesuprantama, neitiketina, negyvenimas... Bet. Kas prasmingiau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Syki per TV maciau moteri, kuri slauge savo vyra, kai jis numire, moteriske  slauge savo dukra, o dabar ir dukra ir anuke. Nesuprantama, neitiketina, negyvenimas... Bet. Kas prasmingiau?

cia vel nesulyginami dalykai :mellow:

viena yra kai vyras sveikas, nedirbantis, per dienu dienas drybsantis namie tingi savo sikna nunest iki parduotuves kad alaus nusipirktu ir jau visai kas kita slaugyt (juk vistiek kazkuom sirgo ar kazkokia negalia gal buvo)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
viena yra kai vyras sveikas, nedirbantis, per dienu dienas drybsantis namie tingi savo sikna nunest iki parduotuves kad alaus nusipirktu ir jau visai kas kita slaugyt

Darau prielaida, kad vyras nera sveikas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Darau prielaida, kad vyras nera sveikas.

bent jau fiziskai sveikas :mellow:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Retei kuaas eina atskirai nuo psichikos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Gintaras

kad jus cia visos gal draugavot su kiaulem tai nieks nekaltas kaip sakoma sudas suda traukia tokia ir mano nuomone :) (Sugebat tik kitus kaltint o pacios atsakomybes niekad neprisiemat , mas ten jus paliko todel kad pati kalta buwai o ne jis? niekad nepagalvojot?)jei jau kas blogai tai viskas virsta ant vyro peciu argi ne taip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi ne, kalta visuomet būnu tik aš...Prie to jau esu seniai įpratus ir nebekreipiu dėmesio...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Gintaras

O as yprates kad viskas ant mano peciu virsta :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal pats brolius seseris augini, kad ant tavo pečių viskas?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.