Pereiti prie turinio
Svečias kicule

Ka padovanoti vyrui

Rekomenduojami pranešimai

Hm... :hm: Tikrai daug...Nejaugi reikes atsisakyti sumanymo...Internete "elekromark"ar kaip ten ziurejau,tai yra nuo 100 iki daugiau,bet kazin ar jos geros....

Kažkodėl aš tai nesiūlyčiau tau pirkt už 100lt, juk pirksi nuosavam vyrui, o jeigu nupirksi šš tai irgi nei šis nei tas. Jeigu jau pirkt savajam tai tik normalų daiktą.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jau savo vyreliui nupirkau dovanas, viena - piniginė, gera, didlelė vyriška odinė piniginė. Ir kvepalus kurie man patinka :( nu bet ir jam sakė patinka. Šiaip visad esu prieš dovanojamus kvepalus, skutimosi reikmenis ir visas higienos priemones. Nu bet šį kart nusileidau savo principam, nes nu nerealūs man tie kvepalai :doh:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Indrute, kokie kvepalai :doh::flowers:

As nezinau ka saviskiui padovanuoti :(

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Indrute, kokie kvepalai :( :flowers:

Va šitie :doh:

di%20gio%20(Custom).jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Masiskis siais kvepinasi, labai skaniai kvepia :doh:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

svenciu metas tai galvos skausmas, man tai sunkiausia dovana :doh:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tikrai sunku vyrams pirkti dovanas :flowers: As dazniausiai perku tai, kas praktiska ir reikalinga, tad siais metais nupirkau marskinius ir kvepalu rinkini + netycia radom uz daug pigesne kaina jo issvajotas garso koloneles, tai ir jas dovanoju..Dabar svaigsta, laukia nesulaukia kada jos atkeliaus :flowers: Tevui nupirkau elektrini masinos langu valikli, vis dar sukame galvas, ka nupirkti maniskio tevukui :D

electricscraper.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Elektrinis langų valiklis??? Geras :D :flowers: :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aha, ai kad pagalvojau vistiek ziema kazkada ateis, tai zmogui nereikes vargti valant langus :D

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Geras isradimas tas langu gramdiklis.:D Kazin Lietuvoje tokiu yra pirkti? :D

As tai barzdaskute vis tik nupirkau.Nalabai brangia-kiek susitaupiau,uz tiek.Kazkaip nei siaip,nei taip-paemus pinigus is vyro nupirkti dovana :flowers: Tada gali ir pats...Nors ir tai-pats issirinko.Nieko nenusimanau apie jas.Ir tai anekdotas gavosi.Issirinko,sumokejau,grizom.Puole isbandyti,skaito instrukcija-parasyta:skusti viska isskyrus barzda :hm: Pasirodo-vyriskas kuno depiliatorius.O vitrinoje ir garantijos lape irasyta:barzdaskute.Tai veze atgal.Pakeite be jokiu issisuknejimu.Ir pacios gardziai pasijuoke.Tai vat-kur jau as buciau nupirkus,jei pats neissirenka... :D Ir pardavejos nezino ka pardavineja.Varte kataloga prekiu-ten irgi irasyta :barzdaskute. :flowers: Is pradziu galvojau kaip cia bus-anksti dar,bet dabar galvoju,kad ir gerai.Buciau ta paemusi,sitiek dar paslepusi laikiusi,kazin ar tada po tiek laiko butu apkeite...

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

mes neseniai ejom pas toki vyriski i gimtadieni, ir nesem tiek poru kojiniu, kiek jam metu. superine buvo dovana, o jo reakcija dar geresne. :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
mes neseniai ejom pas toki vyriski i gimtadieni, ir nesem tiek poru kojiniu, kiek jam metu. superine buvo dovana, o jo reakcija dar geresne. :mirksiukas:

as isivaizduoju :rolleyes: :blink: :super: bet is ties gera dopvana, nes vyrai pastoviai ismeto savo kojines ir jiems vis mazai ju..... :super:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.