Pereiti prie turinio
kicule

Ka jūs darote su ...

Rekomenduojami pranešimai

Ka jūs darote su sms, laiškais, atvirukais?

Redagavo Nicole

DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sms visada ištrinu, visas.

 

O normalių laiškų ir atviručių t.y. popierinių nebegaunu senai, o visi e-mail'u siūsti atvirukai, laiškai taip ir guli, yahoo serveryje :hm:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sms trinu, laiškus ir atvirutes archyvuoju - elektroninius gmail'e, o tikrus dedu į tokią dėžę, kur visos smulkios, širdžiai mielos senienos :hm:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane poperiniu laisku ir atviruku... net nezinau kiek...

Visai nesenai visus laiskus supliesiau...palikau tik atvirutes... nes jau nebeturejau kur deti :hm: reikejo didziules dezes vien laiskam :hm:

Sms trinu... bet ne visas ... kelis sms turejau virs metu gal :m: o istriniau visai netycia :x1:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu senu laisku, kuriems apie 18 metu tai kartais paskaitau ir saldziai pasijuokiu, sms trinu o svarbias uzsirasau i uzrasu knygute.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sms trinu,tik grazius sveikinimus issaugau sms archyve.Turiu viena zinute nuo vyro,kuriai keturi su puse metu. :D

Neseniai panaikinau laiskus is draugiu,kai susirasinejom bestudijuodamos,o vyro man ir savo jam dar saugau :lol:

naujas atvirutes su magnetuku prispaudziu prie saldytuvo.kai gaunu atvirute kita proga-keiciu,o senos keliauja i stalciu.Vaikai megsta jas ziurineti ir zaisti.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atvirukus kazkodel visus saugau, nors jau ju tiek prisirinko, kad jauciu tuoj reiks visus mesti..Sms, jei nesvarbios, trinu, o siaip ir as turiu pora sms nuo saviskio, kur man jis buvo sukures mazytes poemas draugystes pradzioje, vis dar jas saugau :victory: :m: Svarbius email'us vis dar laikau archyve, o kitus taip pat trinu..Pas mane email'e, vos ne kaip ofise, visi suskirstyti i tam tikrus katalogus, kur labai svarbus, arba pagal tam tikrus zmones ir pan. :geda: ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svarbius email'us vis dar laikau archyve, o kitus taip pat trinu..Pas mane email'e, vos ne kaip ofise, visi suskirstyti i tam tikrus katalogus, kur labai svarbus, arba pagal tam tikrus zmones ir pan. :victory: ;)

tai esi dalykiskas zmogus :victory:

o man sito truksta, as niekaip neprisiruosiu susitvarkyti savo dokumentu kompe, bet turbut jei sutvarkyciau tai po to nieko nerasciau :geda:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:geda: o as kaip tik nieko nerasciau, jei pas mane visi butu visur ismetyti, pas mane net ir kompe visi dokumentai ir nuotraukos bei muzika isskirstyti katalogais pagal ivairius duomenis..kartais net susinervinu, kai maniskis man kompa pritersia viska dedamas bet kur ;) per daug jau as priekabi kas liecia tokius dalykus :victory::victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau reiketu pamatyti mano darbo stala, ant jo tik as randu ko man reikia. Nors kartais uzeina tvarkymosi priepuoliai ( kai tingiu dirbti tada tvarkausi dokumentus) bet tai buna neilgai ir nedaznai :lol:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:D na svarbu, kad tu randi, ko tau reikia..savotiska apsauga, jei kas noretu nuo tavo stalo ka pavogti, kazin, ar surastu, ko iesko :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:D na svarbu, kad tu randi, ko tau reikia..savotiska apsauga, jei kas noretu nuo tavo stalo ka pavogti, kazin, ar surastu, ko iesko :lol:

 

nu jo :D bet jei pasiknistu ir viska isknistu, tai turbut nerasciau ir as ko reikia :P


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.