Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Pakalbam apie savo kūrybą

Rekomenduojami pranešimai

Paskaičiau Arlenės eilėraščius ir nusprendžiau pasiūlyti naują temą. Gal ji ir nebus populiari, nes gal ne kiekvienas eiles ar ką kita rašo...

Pasidalinkit- kodėl rašot, kaip rašot... ... ... :sird:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Jaunystėj esu daug parašius eileraščių , apsakymų - jie visi apie meilę : tiek laimingą, tiek su širdies skauduliais, dalis savo pergyvenimų - tik gaila , kad dingo mano užrašai (didelė krūva storų sąsiuvinių ) paskolinau savo krikštadukrei ir pradangino Kartais ir dabar rašau , kai ateina įkvėpimas - tam turi būt kažkoks stimulas ... susipykusi su vyru rašydavau jam eiliuotus laiškus išliedama savo sielvartą ,skausmą , pyktį ... deja jis pasijuokdavo iš to , kad aš trenkta - tai nustojau rašyt . Šiaip kuriu įvairius scenarijus renginiams , jie reikalingi man darbe ... turiu svajonę ir viltį , kad senatvėj vistiek išleisiu knygą ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pati labai retai rašau- tingiu... Ir taip turiu ką veikti... Gal kada, kai išeisiu į pensiją...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Rasiau ir as nemazai eilerasciu ir turiu visus iki siol :rolleyes:  Bet visi jie rusu kalba ;)

o kodel butent rusu kalba? :mirksiukas:

smalsu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas prasidejo nuo praeitu metu, isimylejau. Kitaip sakant meile be atsako :cray . Tada rasiau dainas, visos ta pati apie ta pati, kaip man skaudu, meile mano, kodel ir panasiai. Mano pussesere irgi tapati dare, tai mes kiekviena daina suksutra dalindavomes ir girdavome, oi kaip fainai, kaip grazu, bet istikruju tikros blevyzgos :geda . Tada atejo vasara, isvaziavau as i kaima, kur daug, nu ne labai ir daug to juodo darbo, nustojau as rasyt tas dainas, tikriausai tingejau arba neberadau minciu kaip dar kitaip isreikst tuos pacius jausmus, zodzius. Taigi ir vel pradejau rasyt tik sio rudenio pabaigoje. Buvo liudna, klausiau muzika ir kazka parasiau. Dabar nebetaip daznai rasau, kaip anksciau. Geriausios mintys uzklumpa gulint lovoje, klausant lyrine muzika ar bunant tolete :geda . Kartais dar mokykloje. Vat. Kartais dar kuriu sms textus, tipo labankat ar labas rytas. Na esu sukurus kolkas tik 3 :rolleyes: ir juos jau patalpinau sveikinimai.com. ir tikiuosiu ateity isleisiu ka nors panasaus i knyga ir isgarsesiu kaip nors. Svajoti nedraudziama :bigsmile:


wings6cq.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keisti tie tavo pie?iniai... :grin:


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Keisti tie tavo pie?iniai... :)

visai nekeisti :geda

man tai jie patiko :pack2_thumbup[1]: :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutiniu metu bandau savo galimybes kurti visur, kur tik amanoma. Nors budama netekejusi irgi ir pie?iau ir dainavau ir grojau ir ra?iau eiles ir ra?inelius, bet nemaniau i? to valgyti duona ir buvau visai u?metusi tuos reikalus. Dabar, kai vaikai jau leid?ia tureti daugiau laisvalaikio, bandau viska i? naujo. Ir nesvarbu, kad nera ?iurovo ar skaitytojo, pats kurybos d?iaugsmas yra pati svarbiausiaproceso dalis.

Jei tik raseiau kur, lankyeiau ir tapybos pamokas. Po tokio meno atsiranda pakili nuotaika ir jegos aveikti kasdien? rutina.


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as taip pat paauglysteje kurdavau eiles savo dienorastyje,kuriuos skirdavau savo vaikinukams,bet bijodama kad kas perskaitys-sudeginau.dabar gailiuosi,nes butu labai labai idomu paskaityti ir gal net pasijuokti :grin:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:clap: mhm..labai idomus uzrasia.ir labai grazus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.