Pereiti prie turinio
Leid

Ką žmonės pasakys?

Rekomenduojami pranešimai

Ar jums yra svarbi aplinkinių nuomonė apie jus ,jūsų šeimą vaikus.Ar dažnai elgiatės ne taip kaip gal būt norėtumėtę ,vien dėl to,kad bijote būti nesuprasti,apkalbėti,ar visai nekreipiate dėmesio į tokius dalykus "ką žmonės pasakys", "ką žmonės pagalvos" ir gyvenate savo gyvenimą,kaip jums gerai ir patogu? :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurint kokia situacija.siaip gyvenu savo gyvenima ir nelabai kriepiu demesi i tai ka zmones apie mane ar mano seima pasakys.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man visada buvo svarbi zmoniu nuomone, bet paskutiniu metu pradejau nebekreipti demesio, jei kiti neturi ka veikti, tai jie apie tave kalbes vienaip ar kitaip, nesvarbu ar tu elgsiesi gerai, ar blogai ju nuomone :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku idomu kas ka sako,ka pasakys... bet jei labai kreipsi i tai demesi,tai manau sunku bus gyventi :mirksiukas: zmones pastoviai kalba...


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš kreipiu :mirksiukas:

Bet kuo toliau tuo mažiau :victory:

Skaudžiausiai reaguoju į apkalbas dėl profesinių dalykų, o kita, tai dažniausiai dzin :pana3:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:mirksiukas:Man svarbi nuomone keliu zmoniu,su kuriais bendrauju ir kurios gerbiu.O visi kiti-na vistiek visiem geras nebusi.

Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima ta nuomone isklausyti,bet daryti taip kaip tu nori,kaip tau atrodo teisinga. O siaip zmones megsta pakalbeti,tad manau visiems neitiksi :mirksiukas:


270987.gif

 

270989.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartais žmonės pasako tokius dalykus nepagalvoje kad labai smarkiai įskaudina,bet dažniausia stengiuosi negalvoti ka pasakys kiti,juk gyvenu dėl savęs o ne dėl kitų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visiskai nepazystamu zmoniu nuome visikai nesvarbi :victory:

 

Kartais žmonės pasako tokius dalykus nepagalvoje kad labai smarkiai įskaudina,bet dažniausia stengiuosi negalvoti ka pasakys kiti,juk gyvenu dėl savęs o ne dėl kitų

 

aha geraipasakyta :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekvienas žmogus turi skaudžių vietelių,ir kiekvienas užpultas ginasi

Į viską aiškiai reaguoti nereikia,bet ar taip galima,juk ne visi susivaldo ir užgėrę ant drąsos

suveda sąskaitas :victory: :)


385864ad89a73b1431d1878d8d9ed828.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ar jums yra svarbi aplinkinių nuomonė apie jus ,jūsų šeimą vaikus.Ar dažnai elgiatės ne taip kaip gal būt norėtumėtę ,vien dėl to,kad bijote būti nesuprasti,apkalbėti,ar visai nekreipiate dėmesio į tokius dalykus "ką žmonės pasakys", "ką žmonės pagalvos" ir gyvenate savo gyvenimą,kaip jums gerai ir patogu? ;)

 

Kai tik kyla tokių minčių varau jas kuo toliau, nes juk gyvenu ne dėl to, kad atitikčiau kitų lūkesčius, juo labiau, kad kiekvieno lūkesčiai skirtingi. Na, aišku įstatymų laikausi, bet mėgstu gyventi taip, kaip man patinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ypač mokyklos laikais atrodė svarbu ką sako kiti. Dabar turiu savo požiūrį į daugumą dalykų ir elgiuosi kaip man atrodo teisinga.

Tas Ką žmonės pasakys/pagalvos labai sureikšmintas Lietuvoje ir užgožia žmogaus vidinius nuostatus. Svarbu tik, kad neišsiskirti iš kitų...


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.