Pereiti prie turinio
Nicole

Netikėti svečiai

Rekomenduojami pranešimai

Kaip reaguojate, jei kas nors netikėtai paskambina į duris? O gal jums taip įdomiau, kai nežinai, kas gali būti už durų? Ar visada perspėjate savininkus prieš vykdami į jų namus? Ar to paties tikitės ir iš jų? O gal jums tai visai nesvarbu?

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip as nelabai reaguoju jeigu pas mane atvyksta netiketi sveciai...jeigu jie neperspejo vadinasi jie nesitiki stalo ar kazkokiu ypatingu vaisiu....nepasimetu-paruosiu kavos,pyrago,sausainiu-to ka visada turiu....

pati vykdama pas ka nors visada perspeju-ne del vaisiu,o tam kad isvengti nepatogumu...kad neatvykti netinkama minute,nesurtugdyti darbu ar pan.... siaip taip gal geriau kai perspeja,bet to labai nesureiksminu....

Redagavo Nicole

oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kur einu-visada paskambinu.Nesinori netiketai uzklupti.Ir man labiau patinka,kai mane perspeja,kad ir pries 5 minutes.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man ir patinka kai mane perspeja :sird:

Nelabai patinka kai netiketai,be juokio perspejimo ateina .... :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as labai labai nemegstu netiketu sveciu, man visa diena sugadina, jei kas nors netiketai uzklumpa :sird: Patinka, kai perspeja nors pries kelias minutes..Pati visada megstu kitus perspeti, bet tikrai ne del kazkokiu vaisiu stalo, bet paprasciausiai, kad zmonems nesugadintum dienos planu ar siaip neuzkluptum netiketai..Buna dienu, kai tiesiog leidi vaikui visa nama apversti, nelakstai paskui kiekviena numesta zaisla, o jei kas nors netiketai ateina, tai gali is gedos numirti, atrodytu, kad gyveni pastovioje betvarkeje..Va to butent labai nemegstu :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai ir man patinka tie netikėti svečiai.Juk būna,kad esi užsiėmęs ir dar tokiu darbu,kurio negali palikti,reikia vis viena pabaigti.ar paprasčiausia ilsiesi ar netgi esi nenuotaikoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jau ko..bet netiketu sveciu tikrai nelaukiu...ir pati visada pas ka nors noredama nuvykti perspeju


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kai tiesiog leidi vaikui visa nama apversti, nelakstai paskui kiekviena numesta zaisla, o jei kas nors netiketai ateina, tai gali is gedos numirti, atrodytu, kad gyveni pastovioje betvarkeje..Va to butent labai nemegstu :super:

butent... o man dazniausiai taip ir buna... tik sugalvoju patinginiauti... (veliau apsitvarkyt ar pan.,) tai pasirodo tada "netiketi sveciai)... kip specialiai :D :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ju irgi nemegstu (netiketu sveciu),bet jeigu jau atvyksta tai pasodinu juos ten kur turiu nebaigtu darbu...pvz.:virtuveje.....nesureiksminu ju atvykima neperspejus....vat mano vyras negali pakesti tokiu dalyku....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va jau ko nemėgstu tai nemėgstu.

Ir ne dėl susitvarkymo ar vaišių, o tiesiog... aš aplamai svečius nelabai mėgstu :rolleyes:

Na ir pati mažai kur einu, o jei jau einu tai perspėju (tiksliau paklausiu ar galiu užeit, ar nesutrukdysiu, neturi planų ir t.t.) iš laabai anksti, kad žmogui nebūtų staigmenos, kad nereiktų žvilgčiot į laikrodį ir mintyse galvot, kad malonu, kad užėjai, bet gal jau eisi :flower:

O būdama svečiuose nemėgstu kai apie mane tupinėja, ir mėgstu kai namai neitin tvarkingi, nes nemėgstu kažkam kelti rūpesčių dėl savo atėjimo.. ir tas besaikis tvarkymasis ne man.. man patinka, kad žmonės priima mane taip kaip gyvena :flower:

Aš juk į svečius einu su žmogum pabendraut, o ne pažiūrėt ar jis visur voratinklius nusikabino, dulkes nusišluostė, drabužius susikabino, o ne numetė ant sofos ar fotelio atlošo, ar indai išplauti ir t.t. Kas man darbo kaip kas gyvena?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As buciau tokio pacio poziurio, bet daugumai zmoniu vis delto rupi, kaip tu gyveni, tvarkingai, ar ne..Nors prisipazinsiu, kad pastebiu, jeigu kur buna netvarkinga, bet tik del to, kad galeciau sau pasakyti, jog as ne vienintele tokia, vis delto visi esame zmones ir gyvename ne del parodos :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.