Pereiti prie turinio
Nicole

Akių ligos

Rekomenduojami pranešimai

Ar turite problemų su akimis? Esate trumparegis (-ė) ar toliaregis (-ė)? Ar dėl to nešiojate akinius? Kiek laiko? Ar kada mąstėte apie operaciją lazeriu? Gal turite kokių atsiliepimų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu trumparege.Akinius jau turejau nesioti pradineje klaseje,bet kazkaip apgaudavau gydytojus :coffee: (neziuredavau su viena akim,suchalturindavau),veliau irgi buvo geda nesioti akinius.Per pamokas siaurom akim ziuredavau,ryskiau budavo.Taip akys vis blogejo.Dabar akinius nesioju namie,is namu-su linzem.Man su jomis patogiau.Tik dabar jau ir paprastos linzes netinka,reikia spec.darytu,kurias daro Vilniuje ir Kaune.Prasidejo astigmatizmas.Kaip sake,jis atsiranda,kai zmogus neprimato,su pirstu patempia aki,kad butu ryskiau...Prisizaidziau...Be akiniu ar linziu esu akla kaip kurmis... :dance:

Apie operacija daznai pagalvoju,bet yra baimes jausmas...O jeigu bus dar blogiau...

Kiek zinau -mama dare operacija.Cia ji daugiau gali papasakoti...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu astigmatikė. Su akiniais matau ne per geriausiai, o be jų, tai tas pats beveik, kad užsimerkus...operacijai finansų neturiu, nei kiek nebijau..

Dėl operacijų baiminamasi, kad gali senatvėj atsiliept... kol dar ateis ta senatvė, tai akis gali ir ligos užpult, neaišku kaip ten dar bus, o medicinoj tokia pažanga, kad jei atsiras komplikacijų, tai manau, kad bus ir gydymas kažkos naujoviškas...

O akinukai šiais laikasi, tai visai gražu. Ir nieko čia šiaip jau baisaus, nebent kam nepatogu..


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane yra trumparegystė.Kad neprimatau į tolį pastėbėjo,kai tikrino akis prieš einant į pirmą klasę.Reikėjo nešioti akinius ,bet nepastoviai,tik žiūrint klasėje į lentą,namie - televizorių.Po poros metų buvo pagerėjimas,net nutraukė akinių nešiojimą.Bet paskui labai daug skaitydavau prieblandoje vakarais,tai gal nuo to ir vėl po kelių metų nusilpo.Šiuo metu akinius užsidedu vėlgi žiūrėdama televizorių,prie kompo,nes akys bijo ir ,aišku ,blogai matau.Dar kai kuriais atvejais ,kai blogai matau į tolį.O šiaip pastoviai nenešioju,nes man daktarė sakė,kad jei dar jaučiu,kad pvz. gatvėje dar galiu be akinių apseiti,tai stengti be jų išsiversti.Dėl to ,kad akys greitai pripranta prie "komforto" ir pačios nebesistengia dirbti.Operaciją ko gero ir sutikčiau darytiis,bet labai brangu,neturiu galimybių.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As esu toliarege ir akinius nesioju nuo 3 metu :aaa: Kiek girdejus, daktarai sako, kad butent toliaregiskumas skatina zvairuma, kuri galima atstatyti laikui begant..Siaip mano mamos akys buvo silpnos, bet ji niekada neturejo zvairumo problemu, o stai man ir mano broliui per genus issivyste zvairumas..Dabar tiksliai net neprisimenu, kada issigydziau zvairuma, bet akiu silpnumo niekaip neteko atsikratyti..Labai nemalonu ir nepatogu, kai kur nors parduotuveje negaliu iziureti kainu, nes viskas liejasi, net nekalbu apie buvima tamsoje ar prieblandoje, restoranuose pastoviai turiu traukti akinius, kad galeciau perskaityti meniu :tongu: Gerai, kai dabar yra galimybes ir akiniu dizainai grazus, bet prisiminus senesnius laikus :rolleyes: kazkoks kosmaras..Labai nemegau akiniu, kai buvau mazesne, o dar pasitikejima savimi pastoviai numusdavo pravardes, susijusios su akiniu nesiojimu :tongu: Labai noreciau pasidaryti operacija..isivaizduoju, kaip butu faina viena diena atsibusti ir viska puikiai matyti be akiniu :P Mama, kaip tik domejosi lazerio operacija, nes jos akys isvis blogeja dar ir nuo senatves, bet sako, kad paprastai lazeriu nugarinama tam tikra ragenos dalis, kuri blogai lauzia spindulius ir todel negali gerai matyti..Bet sako, kad kai kuriems zmonems po operacijos buna salutiniu poveikiu, galvos skausmai, akiu perstejimas, issausejimas ir pan. Bet dabar ateina nauja technologija, kurios pagalba dedamas dirbtinis lesiukas, kuris sia problema sutvarko..Manau, rinkciausi si varianta vien tik del galimu pasekmiu po operacijos lazeriu..

 

Cia galite placiau paskaityti, kokiu budu daroma operacija lazeriu :tongu:

 

Ir dar cia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip gundo-operacija issimoketinai...Labai noreciau...Lengviau butu gyventi...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kada ir pavyks, Zmonike :rolleyes: Skaitinejau truputeli, tai kiek supratau, Kaune neverta kreiptis, nes ji turi senesne aparatura ir daugelis nusivyle bei turejo problemu po operacijos..O Vilniuje kas dare, daugelis liko labai patenkinti :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui uz info :rolleyes: Zinosim...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano vienas pazistamas dare operacija,nezinau kas jam butent buvo,bet be akiniu jis beveik nieko iziuret negalejo :super: Dabar jau prajejo gal kokie 4.5 metu... sako jauciasi puikiai :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kicule, o gal prisimeni, kur tiksliai daresi?

Tiksliai neprisimenu,bet jei reiketu tai pabandyciau suzinoti :victory:

O siaip Vilniuje :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na va stai ir as cia,o del miestu kaune neapsimoka ,pas juos prastesne aparatura,visos izimybes kas dares tik vilniuj,as taip pat vilniui,po to daviau draugej kupona su nuolaida ji irgi pasidarwe,jai praejo jau 2metai ji labai gerai mato,o man beda nes vistiek po tiek laiko neprimatau,nervina,metus kokius gerai maciau dabar sudas,bet man iskart sake kad nematysiu 100procentu,nes turiu astigmatizma,plius didele trumparegyste,buvo pas mane -10ir -11,dabar gal minus 1tiksliai nezinau,aisku geriau nei buvo ,bet kai padare 2operacijas ir vistiek nematau gerai uzknisa,o jei dar daugiau silps,nors per telika maciau kad su astigmatizmu isvis nedaro,negalima o man dare,kaip nori taip suprask,bet nesigailiu,daryciau ir dar jei butu galima,bet man jau nebeleidzia nes galiu apakt,jau nueme viska kas buvo imanoma.gal ateiti bus dar geresnes priemones


1_14_6_956088000_6d65732076656465.png

1_10_134_967147200_4a555354554b4153.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.