Pereiti prie turinio
kicule

Ar Jūs esat -nacionalistas

Rekomenduojami pranešimai

Ką aplamai manote apie nacionalizmą ? :)

Ar Jūs esat -nacionalistas :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne. Visų tautybių žmonės yra lygūs (nemėgstu tik žydų).


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ne. Visų tautybių žmonės yra lygūs (nemėgstu tik žydų).

Kodel? :rolleyes:

 

As manau kad taip nesu necionaliste :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nes jie mano, kad yra išskirtiniai, kad kitos tautos yra žemesnės, turi teisę visiems vadovauti, primesti savo nuomonę, niekas negali turėti neigiamos nuomonės apie juos ir visi jiems kažką skolingi...

Nors tikiu, kad yra ir padorių žydų - optimistė :rolleyes:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal truputi :rolleyes: :rolleyes: Na nepatinka man tie visi arabai ir nigerieciai...Aisku visokiu zmoniu yra, bet man jie ne prie sirdies..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

čia gal labiau rasizmas :rolleyes:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesu nacionaliste.Visi zmones lygus,kokios tautybes jie bebutu.


News.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nes jie mano, kad yra išskirtiniai, kad kitos tautos yra žemesnės, turi teisę visiems vadovauti, primesti savo nuomonę, niekas negali turėti neigiamos nuomonės apie juos ir visi jiems kažką skolingi...

Nors tikiu, kad yra ir padorių žydų - optimistė :cocktail:

 

Čia lygiai tą patį galiu pasakyt apie musulmonus, kuriuos tu taip išsijuosus gini...

O ir tave galim čia užpulti už žydų smerkimą, juk ne visi jie vienodi ir t.t. ir t.t. ir t.t. (tyngiu eit į kitą temą tikslių citatų)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne nesu nacionalistė.

 

paskaičiau, kaip tai aprašo žodynas,

 

nacionalízmas (2)

1. ideologija ir politika, grindþiama tautos didybës, galybës këlimu, tëvynës ir paèios tautos ðlovinimu.

2. judëjimas, kuriuo siekiama suvienyti þmones kalbos, kultûros, etniniø ir kt. ryðiø pamatu

 

 

jei tai nėra kraštutinė forma, ir žmogui priimtina, vadiansi gerai. Bet neretai nacionalizmas man atrodo truputį įsibegėja ir virsta manija, kraštutinumu,. Tada jau blogai, tada prasideda kitos formos, kurios pasireškia kitų tautų žmonių, kalbos , kultūros engimu.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
1. Čia lygiai tą patį galiu pasakyt apie musulmonus, kuriuos tu taip išsijuosus gini...

2. O ir tave galim čia užpulti už žydų smerkimą, juk ne visi jie vienodi ir t.t. ir t.t. ir t.t. (tyngiu eit į kitą temą tikslių citatų)

1. Musulmonas, tai religija.

2. Gali nepulti. Esu antisemitė. Bet niekur nepuolu ir nedėstau kokie jie blogi, kad reikia juos naikint, ištremt ar pan. Manau, kad manyje požiūris netinkamas. Samonė užblokuota. Nieko negaliu su tuo padaryt :cocktail:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2. Gali nepulti. Esu antisemitė. Bet niekur nepuolu ir nedėstau kokie jie blogi, kad reikia juos naikint, ištremt ar pan. Manau, kad manyje požiūris netinkamas. Samonė užblokuota. Nieko negaliu su tuo padaryt :D

 

dėl žydų, tai ne tu viena tokia :super: . Kol neteko su jais susidurti, neturėjau jokių išankstinių nuostatų ar priešiškumo. Bet po to, kai dirbdama susidūriau su daugybe šios tautos atstovų, pradėjau jausti jiems tikrai didelę panieką, kokios nejaučiu jokiai kitai tautybei (sutikti jų teko tikrai labai daug įvairių) :D

 

Grįžtant prie temos, taip, tikrai esu nacionalistė, ir kuo toliau, tuo mano nacionalizmas stiprėja :D Negaliu pakęsti lietuvių, kurie pirmai progai pasitaikius puola dergti savo šalies :D Yra daug dalykų, kurie man Lietuvoje nepatinka ir daug ką čia reiktų pakeisti, bet nepaisant to, visada stengiuosi palaikyti savo šalį, nesvarbu, ar tai būtų Eurovizijos konkursas ar kažkokie kvaili komentarai internete :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jokiu budu ne, save galeciau pavadinti kosmopolite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.