Pereiti prie turinio
fainuolis

Mano antros pusės užgaidos

Rekomenduojami pranešimai

Kartais buna taip, kad u?simanai ka?kokio daikto ir tu jo taip nori nerealiai, o antra puse bando tave atkalbeti. AR jums taip buna ar juso antrai pusei. :mamba:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei maniskis ko nors uzsigeide ir matau, kad labai nori, tai darau viska , kad jis ta daikta ir isigytu :sird :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane taip pat niekada neiskyla problemu, jei yra galimybes ta daikta isigyti, o mano vyriokas man kartais papriestarauja. Gal as per daug visada uzsimanau :hm::mirksiukas:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ka nors perku sau, visuomet nusiperku ir vyro nuomones neklausiu. Stambius pirkinius da?niausiai perkam abu. Muso nuomones paprastai sutampa. Muso ?eimoje nebuna taip, kad kuris nors ko nors u?sigeistume, o kitas prie?tarauto. Tiesiog nepamenu tokio atvejo...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzsimanyti yra vienas dalykas, o ar is tikro to daikto reikia - kitas dalykas. Jei tai yra "proto ribose" ir labai norisi, kodel gi nepalaikyti antrosios puses nuomones ir ta daikta isigyti.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei to daikto tikrai reikia,tai kodel gi ne !

Tai gali buti ir kazkokia smulkmena, kodel zmogus turi jos atsisakyti? Juk gyvenam viena karta!


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo keleta kartu, kai atkalbejau saviski pirkti motocikla, nes tuomet mazyle buvo ka tik gimusi, o ir jis pats neseniai avarijoje buves..Tuomet juokavau, kad neleisiu pirkti, kol nesulauks 35 metu ir neturesime 2 vaikuciu..O dabar kazkaip atrodo lyg ir butinybe pirkti, nes vienaip ar kitaip reiktu dar vienos transporto priemones..Jam butu daug lenvgviau ir greiciau namo grizti is darbo su motociklu, nes isvengtu daugelio kamsciu..Tik viena blogybe, kad su motociklu ziema nelabai pavazinesi :unsure: Zodziu, vis dar sprendziame, kaip cia geriau padarius.. O maniskis mane atkalbejo pirkti mazyti fotoaparata, uz ka as jam dabar dekinga, nes pasirodo to fotoaparato apzvalgos nera jau tokios geros..Nors tada tai siek tiek pykau, kai jis mane atkalbinejo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nicole, kaip sekasi?

Ka nusprendet del motociklo?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vis sprendziam :D bent jau kol kas nusprendem man masina pirkti, o po to ziuresim, jei jis nores motociklo, gales savo masina parduoti :lol: :bredis:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as saviski taip pat atkal;bejau nuo notociklo.nepatinka man tokia transporto priemone. pavojinga.reikia vaika isauginti ir patiems gyventi, o ne su kiekviena isvyka su motociklu bijoti kad gausi kokia zinia. jis nepriestaravo ir sutiko su mano nuomone. ir daznai buna taip kad as nesutinku su jo nuomone,bet tik tuomet kai tikrai jauciu kadf to nereikia arba pavojinga.....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano vienasa draugas buvo apsivertes tai dabar net nereikia brangiausiojo nuo to atkalbinet tiesiog pirmint tai uztenka ir viskas :pana3:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepamenu, kad būčiau kokią brangiausiojo užgaidą užprotestavus, bet jei sugalvotų pirkt motociklą, tai turbūt būtųųųųųų toks protestas, kad visi kaimynai girdėtų, jau geriau antrą kart meškerių už kelis tūkstančius litukų prisipirktų ir vėl į sandėliuką numestų :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.