Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Mano draugė neištikima savo vyrui

Rekomenduojami pranešimai

Yra atvirkštinė tema, bet turiu pagrindo sukurti naują ir tikėtis jūsų nuomonių.

Mano viena geriausių draugių yra karšta moteriškė. Ji yra mano draugo, su kuriuo aš pažįstama jau 27 m., žmona.

Ji turi draugą tėviškėje (kaip su juo bendrauja,- nesiaiškinau), prieš porą metų permiegojo su vienu jai pasisiūliusiu vyriškiu. Dabar buvo Paryžiuje ir ten "pavarinėjo" su kitu ekskursantu.

Kai ji pasakoja apie savo nuotykius, visuomet jaučiuosi kiek nejaukiai...

Žinau, kad ji savo vyru kaip sex partneriu yra patenkinta, bet vieno jo jai neužtenka...

 

Ar jūs pateisintumėte jos elgesį? Jie vedę apie 15 m., turi sūnų.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu mano tikrai gera draugė, aš pateisinu viską. Nei smerkiu, nei nurodinėju. O tuo labiau jos vyrui nieko nesakau. Turiu ir aš tokią ir ne vieną draugę. Bet jos MANO draugės ir aš už jas, visais gyvenimo atvėjais. To pačio tikiuosi ir iš jų.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš niekuomet jai nesakiau, kad man tai nepriimtina. Visuomet išklausau ją ir pasakau, kad kiekvienas žmogus turi teisę džiaugtis gyvenimu taip, kaip jam patinka...

Įdomu tai, kad ji yra labai negraži, išsprogusiom akim. Bet vyrus traukia. Matyt, jie "užuodžia"...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Įdomu tai, kad ji yra labai negraži, išsprogusiom akim. Bet vyrus traukia. Matyt, jie "užuodžia"...

 

 

Tau negraži, o kitiem gal labai graži ir sexuali. Čia jau skonio reikalas ir taip sakyti negalima. Visi žmonės gražus, tik reik mokėt juos priimt tokie kokie yra.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra juk tokiu moteru, kur visada norisi kazko naujo, as irgi turiu tokia drauge, jos nekaltinu, juk toks jos budas, nieko nepakeisi


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu tavo draugei taip patinka gyventi, tai nieko cia nepadarysi, tegul, bet as visitiek duociau kokia nekalta pastaba ar patarima. Visdelto su savo antraja puse taip elgtis negrazu. :mirksiukas:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man kiek gaila jos vyro ir vaiko....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ką jau ten draugės, mano žmona neištikima...ir nieko...nekreipiam į tai dėmesio...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ką jau ten draugės, mano žmona neištikima...ir nieko...nekreipiam į tai dėmesio...

Nekreipiat abu iš karto, ar kiekvienas atskirai :schmoll:


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiekvienas atskirai...

ji sau, aš sau


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo pas viena briedis, o pas kita elne nikeliotais ragais laukais bega :bigsmile:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aha, vienas kitą papuošiam kaskart ragų porcija...

nepavydėkit man...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.