Pereiti prie turinio
zujkeljuke

Ką padovanoti draugams?

Rekomenduojami pranešimai

patarkit :pana2: turiu nemaza rata draugu ir norisi kiekvienam po kokia miela smulkmenele kaledu proga padovanot...bet va neturiu minciu :super: tik noreciau pati padaryt...gal is karoliuku ar nunert :cry: lauksiu jusu ideju :flowers:

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jeigu nori pati gamint tai labai puiki įdėja, iš karoliukų gali pvz padaryti pakabukus ant telefono, juos dar netgi apnerti. O va vaikinukam draugam manau biškį sudėtingiau, bet irgi gal ką nors iš karoliukų padaryt, kokį raktų pakabuką :pana2:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pries savaite buvo mano drauges ir jos vyro gimtadieniai,tai padovanojom jai knygyne kupona o jam zveju parduotuvej kupona...abu buvo labai patenkinti :rolleyes:

 

oi ne i tema as cia :( :sird::doh:

 

 

ir ka nusprendei dovanot?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man taip pat patinka dovanu cekiai, tada issirinksi ko tau reikia, o dovanotojui nereikes sukti galvos ka nupirkti.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o jam zveju parduotuvej kupona

mano vyrui irgi tiktu cekis is zveju parduotuves. Jis, jei galetu tai ir gyventu prie upes :rolleyes:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
mano vyrui irgi tiktu cekis is zveju parduotuves. Jis, jei galetu tai ir gyventu prie upes :rolleyes:

as irgi taip pat manau kad geriausia dovana zmogui yra cekis, juk jis gali nusipirkti sau tai kas jam labiausiai patinka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Savaitgalį mano draugės gimtadienis. Ne jubiliejus. Draugė laukiasi. Tad visokios ekstremalios dovanos jau ne jai.

Ką padovanoti patartumėt? Nenorim labai brangios ir prabangios dovanos, nes tiesiog paminėsim gimtadienį lauke su šašlykais :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi ji laukiasi, tad manau geriausia dovana butu kazkas asmenisko jai paciai :D Jei patinka skaityti, tiktu labai gera romantiska knyga, jei megsta apsipirkineti, galbut jai labiausiai patinkancios parduotuves cekis arba kazkas is butent tos parduotuves..Galbut net bilietai i kino teatra, pamatyti gera filma, tiktu, nes turint vaikeli siuo malonumu retai kada tenka pasidziaugti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nes turint vaikeli siuo malonumu retai kada tenka pasidziaugti :D

 

Vaikiukas jau antras :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nupirkom TBS dovanų čekį, tikiuosi patiks, nes ir man ši kosmetika prie širdies :wacko:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

IESKODAMA INTERNETE IDEJU KA IR KAM PADOVANOTI RADAU GERA BAJERI TIEMS KURIEMS NIEKO NEREIKIA, ARBA KAI PAKLAUSI KO NORETU PASAKO "NIEKO", ARBA VISKO TURI :) :) :)

 

1140_1big.gif

 

NIEKAS


salduyq3.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
IESKODAMA INTERNETE IDEJU KA IR KAM PADOVANOTI RADAU GERA BAJERI TIEMS KURIEMS NIEKO NEREIKIA, ARBA KAI PAKLAUSI KO NORETU PASAKO "NIEKO", ARBA VISKO TURI :) :) :D

NIEKAS

Oj prisijuokiua :super: :)

Gera idejau :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.