Pereiti prie turinio
Snapė

Gariūnai

Rekomenduojami pranešimai

Nesenai kalbejau su draug?. Pasakojo kad gry?ta i? gariuno turgaus, su pilnom ta?em ir tik u? 300 lito.

Ar apsipirkinejat gariunuose? Kaip kokybes ir kaino santykis? Nes pvz kaune turgui kainas u?siple?e nesvieti?kas, tai ir pirkt ka?ka nelabai ir apsimoka. O ir kokybe turbut prasta.

Redagavo nera

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nesenai kalbejau su draug?. Pasakojo kad gry?ta i? gariuno turgaus, su pilnom ta?em ir tik u? 300 lito.

Ar apsipirkinejat gariunuose? Kaip kokybes ir kaino santykis? Nes pvz kaune turgui kainas u?siple?e nesvieti?kas, tai ir pirkt ka?ka nelabai ir apsimoka. O ir kokybe turbut prasta.

siaip teko but syki gariunuose... tarkim kai as gyvenu toleliau, tai del vienos prekes i sita gala vaziuot net neapsimoka, bet jei reikia ko daugiau, tai isties sutaupyt galima...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten va?iuoju labai retai, net nepamenu kada ten koka ruba pirkausi ar batus. Buvau ten visai neseniai, bet pirkausi tik bantus papuo?ti ma?inoms per vestuves. Tai sumokejau beveik tiek pat, kiek ir parduotuvese kainuoja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kaskada buvau tai tikrai dauk rubu nusipirkau ir nedauk sumokejau.taciau batu niekada neperku is turgaus.o seip tai retai ten apsilankau,nes man ganetinai toli

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Graiunuose esu buvus labai seniai. ?iaip rubo ar bato sau turguje neperku (beveik :mirksiukas: )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

As taip par Gariunuose buvau laaabai senai :mirksiukas:

Dazniausiai apsiperku Kaune Bazej :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gariunuose labai gerai vaikus mokyklon ruo?ti,kol per turgo pereini,vaikai ir kuprines,ir drabu?elius i?sirenka,viskas vietoj,patogu.Buvau ankseiau patalynes prisipirkus pigios,bet kokybe tai tragi?ka,geriau parduotuvej brangesn? pirkti.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nesenai kalbejau su draug?. Pasakojo kad gry?ta i? gariuno turgaus, su pilnom ta?em ir tik u? 300 lito.

Ar apsipirkinejat gariunuose? Kaip kokybes ir kaino santykis? Nes pvz kaune turgui kainas u?siple?e nesvieti?kas, tai ir pirkt ka?ka nelabai ir apsimoka. O ir kokybe turbut prasta.

?iaip gariunuose tenka pabuvoti. bet ?tai mano pastebejimai pigiau galima apasipirkti antradieniais ir ketvirtadieniais. jeigu randi geresnes kokybes daikto, jo kaina buna pasaki?ka, ir ka?kodel visda klausia kiek pirksi jei gu viena tai kaina tokia jeigu daugiau tai kitokia. ka?kaip astrigo ie?kojom vyrui striukes radom viena. klausiam kiek. ai?ku tas klausimas kiek pirksit. vyras visas piktas sako 10 o paradvejas sako ?alia moteri?kei kiektos sriukes urmu kur vienetas 350 lt. o motera ir sako 130. ka?kaip praejo noras pirkti gariunuose. nuva?iavom a Audima ir nusipirkom tikrai fainos striukes. po to savo mieste ?iurejau kiek ta striuke kainuoja kur gariunuose 350 lt u? vnt. kainavo 230 lt.

?iaip man geriau parduotuvese apsipirkineti - ramiai pasimatuoji niekas nesamonio nekalba ir nesiulo per prievarta pirkti.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A Gariunus retai kada va?iuoju. Da?niau apsipirkineju Kalvarijo turguje- jis netoli mano darbo. Dabar turguje pirkau ?ieminius batus u? 130 Lt. Ankseiau jie kainavo 160 Lt, dabar kaina kritus- visi gi jau apsipirko...Kartais turguje perku baltarusi?kas prekes. Maisto produkto- niekada.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai gyvenau lietuvoje tai apsipirkinejau tik gariunuose-man ten patinka labai.ir grizusi is karto varysiu i gariunus,o kokybe man nelabai svarbi-mados keiciasi na ir ruba reik keisti...


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.