Pereiti prie turinio
Bambyna

Kai vyrai galvoja, kad yra pranešesni už moteris

Rekomenduojami pranešimai

Nuli tu mane pradedi nervoti. Kas tau cia ka patars,mergos? Labai daug jos nusimano. Apie pampersus paklausk, tai patars. Uzknisai seni, pagausiu viena darbe uzmusiu. :swoon:

 

oij oij oij :bee

jau nemanyk ka mes tokios jau ir bukos :bee

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nuli tu mane pradedi nervoti. Kas tau cia ka patars,mergos? Labai daug jos nusimano. Apie pampersus paklausk, tai patars. Uzknisai seni, pagausiu viena darbe uzmusiu. 

 

Nu kad tikrai jau visai :piktas , kai kurie dedai nenusimano tiek kiek bobos :mirksiukas:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jau ko nemiegstu tai kai mergos pradeda apie viska nusimanyti, arba galvoja, kad nusimano. Ash pavyzdziui nekishu nosies i jusu motereshkus reikalus. Pavyzdziui apie iklotus nediskutoju. Ar kokiais dazais dazyti akys. O jus viska noryte femenistes. :piktas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinai kai turi toki vyra kaip karininkas, tai kitos iseities nelieka, tik apie viska nusimanyti. Nes kai lieki viena daugiau nera kam patarti, turi mastyti savo galva ir nemanau, kad tai yra blogai. :ma: :zar Ir nemanau, kad tai yra blogai, kad vyras pasirupintu zmonos iklotais :grin:

Redagavo haski

Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip cia yra? :ma:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai kaip cia yra?  :ma:

mane tai erzina, mes juk irgi ne ka prastesnes :bee

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Zinai kai turi toki vyra kaip karininkas, tai kitos iseities nelieka, tik apie viska nusimanyti. Nes kai lieki viena daugiau nera kam patarti, turi mastyti savo galva ir nemanau, kad tai yra blogai.  :ma:  :zar Ir nemanau, kad tai yra blogai, kad vyras pasirupintu zmonos iklotais  :grin:

aisku, vertetu ir jiems bent kiek ir musu reikaliukais pasirupinti :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasirupina, kai kurie, bet tokiu retenybe, reti egzemplioriai


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai labai nervuoja, ki vyrai mao, kad moteris negali nusimanyti tipo ju vyriskuose dalykuose :swoon2[1]: Visi esame lygus :ma: Kai kurie vyrai ir tu paciu vyrisku reikalu deramai atlikti nesugeba, uztat moteriskus daro super :pack2_thumbup[1]:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man tai labai nervuoja, ki vyrai mao, kad moteris negali nusimanyti tipo ju vyriskuose dalykuose  :swoon2[1]:  Visi esame lygus  :hm:  Kai kurie vyrai ir tu paciu vyrisku reikalu deramai atlikti nesugeba, uztat moteriskus daro super  :pack2_thumbup[1]:

Ne, nu klausykite panos, moterys ir bobos. Kam jus taip dramatizuojate? Net nauja tema uzvedete. Na tai jau mes esame lygus, tai galesyte eiti zole shienauti, malkas skaldyti, mashina remontuti, namus statyti. Na o mes skalbsime, plausyme grindis, plausyme indus ir ziuresyme vaikus.

Shiaip gal cia kaip ir jusu moteru forumas, tai labai nepikyte. Arba pasielkyte kaip kadaise pasielgete su "USERIU", tik ash nemaldausiu, kaip jis ar ji, nes paskui kaip ir lyti pakeite zmogelis. Shiaip kai jis ar ji buvo moterys tai USERIO pasisakymai man labiau patyko. Dabar kazkokia keista butybe patapo. Na tiek to. :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O manes tai visai nenervuoja, kad vyrai monisi esantys protingesni uz moteris, lai sau ir buna protingesni, svarbiausia leisti jiems taip manyti ir viskas bus ok.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ledi X super pasakyta :pack2_thumbup[1]: :hm:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.