Pereiti prie turinio
vikuliaa

Muzikos užsakymai

  

12 narių prabalsavo

  1. 1. Ar reikalingi dainu zodziai prie dainos ?

    • Taip
      6
    • Ne
      6


Rekomenduojami pranešimai

Pamacaiu kad tokios temukes cia nera , tad sugalvojau tokia sukurti :) manau yra zmoniu , kuriem butent patinka ta daina ir neturi is kur gauti tad uzklyskite cia :)

 

!!!!! Jei turite kokia daina , prasome deti i stai cia arba cia

 

!!!!! Uzsisakiusieji , prasome , kuo greiciau pasiimti dainas , kadangi po uzkrovimo , jos dingsta po savaites :geda:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vikuliaa, labai gera mintis :) :) :wub1:

Kartais būną kad žinai kelis žodžius ar ką, o kaip vadinas ir kas dainuoja neįsivaizduoji, tai šioje temoje gal atsiras kas pagelbės.

Aš vis noriu vienos senos senos dainos, bet iki šioliai vis nežinau kas dainuoja, ji buvo labai populiari, kaip prisiminsiu kelis šios dainos fragmentus parašysiu čia, gal kas padėsit man ją rasti :geda:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vikuliaa, labai gera mintis :ogo: :( :D

Kartais būną kad žinai kelis žodžius ar ką, o kaip vadinas ir kas dainuoja neįsivaizduoji, tai šioje temoje gal atsiras kas pagelbės.

Aš vis noriu vienos senos senos dainos, bet iki šioliai vis nežinau kas dainuoja, ji buvo labai populiari, kaip prisiminsiu kelis šios dainos fragmentus parašysiu čia, gal kas padėsit man ją rasti :santa:

 

 

aciu Indrute , lauksim kada prisiminsi nors pora zodeliu , vistiek is musu turetu kas nors ja zinoti :D :D ;)


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmas uzsakymas , gal kas turite ?

 

Flo Rida ft. T-Pain - Low


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na vat ir as pasiemiau sita dainele :brunette:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia kad zinotume ar deti dainu zodzius ar ne :coffee:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man nereikalingi dainų žodžiai. Bet jeigu kam reiktų, rašykit, įkelsim ir dainų žodžius.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas turit V. Kernagio "Šaukiu aš tautą"?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Gal kas turit V. Kernagio "Šaukiu aš tautą"?

 

 

kaip cia ta daina dainuojasi ?


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.