Pereiti prie turinio
Snapė

Patarimai piršliams

Rekomenduojami pranešimai

Na kadangi eisim su vyru šiemet į piršlius, tai ir temukę atitinkama sukuriu. Na gal kas turėsit kokių gerų idėjų, patarimų, ar šiaip kokių įdomių ar juokingų istorijų papasakot, mūm viskas viskas įdomu.

O gal turit gražių eilių susijusių su vestuvėm, ne tų banalių, laimės meilės ir bla bla bla, bet negirdėtų. Vis gi norisi padaryti šventę jauniesiems įsimintiną, o ir nuo piršlių bei muzikantų priklauso šventės eiga ir likimas.

Tad mielai lauksiu jūsų pasisakymų čia :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar ziurejai temoje prie "vestuviniu tortu"?Ten buvau idejusi pora nuorodu...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo jo, buvau tam puslapyje viską senai išskaičius, ir šiaip jau turbūt visą netą išknisau, bet vis dar ieškau "kažko tokio" :lol:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai biškį kitokį patarimą duosiu... negaliu pakęsti vieno dalyko vestuvėse, ar kokiuose dideliuose baliuose.. tiesiog sugadina nuotaiką žiauriai, t.y. kai piršliai (baliui koks svečias) sumąsto, kad dabar visi išeilės sakys tostus, pasveikinimus ir t.t.. Ne visi yra iškalbingi ir net jei turi kažkokius žodžius, tai ne visiems juos lengva perskaityt prieš masę žmonių, tad nereiktų kankinti... kai jau priverčia, tai atsistoji perskaitai sukandęs dantis ir kuriam laikui jautiesi žiauriai nesmagiai, nes ir balsas sakykim drebėjo ir perskaitei ne taip kaip norėjai ir t.t ir sėdi ir graužiesi, kad nepavyko... man patiko kai vienose vestuvėse siuntė gražią užrašų knygutę ir visi kas norėjo surašė jon savo palinkėjimus...kai kas ir papiešė, pamenu viena pora sukūrė mini pasakaitę kaip jie gyvens ilgai ir laimingai...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha žinau, kad tokie priverstiniai pasisakymai labai smarkiai gali sunervinti žmones, o gal net ir gali sugadinti nuotaiką visam likusiam vakarui.

Todėl savo piršliams buvau sakius kad to nedarytų, ir muzikantam sakiau, bet vistiek visi buvo priversti :D kaip aš supykau kad jūs žinotumėt, muzikantas pamatęs mano išraišką susiprotėjo, puolė taisyti padėtį, bet jau šaukštai po pietų buvo.

Tai va mano puseserė vos aparpolio negavo, nes aš jai buvau prižadėjus kad to nebus.

Dar, mes ir patys turim palinkėjimų knygą, smagu vis pavartyti man ją :lol:

 

Todėl ir būsimom vestuvėm ruošiu tik palinkėjimų knygą.

 

 

Bėja, šiandien nusipirkau labai gražią papkė visam scenarijuj ir tostam. Rankų darbo, dekoruotą gėlytėm baltom ir kriauklytėm. Ir auksinės spalvos, o mano suknelė bus auksinė irgi :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Didžiausias patarimas tai geriau neiti į tuos piršlius ir į tai nesigilinti ir neiti ,kadangi daug nervų padedi kai ruošiesi ir per pačias vestuves,žinau iš savo patirties.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkas juk turi pabūt piršliais :lol:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir taip ,bet niekam nelinkėčiau.Ir žinau kiek reikia pastangų kol juos surandi,nes niekas nenori eiti :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes net neieškojom, žinojom kad vieni draugai bus ir viskas. O jie nepasakyčiau kad spiriodamiesi sutiko.

O man galvoti, ruošti ir sukti galvą dėl viso vestuvių scenarijau, siurprizų jauniesiems tai net smagu ir linksmą, pasikraunu aš net energijos iš to :lol:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip manot, kada turėtų būti pardavinėjamas vestuvių laikraštis? pirmą ar antrą dieną?

Ir gal turit gerų idėjų aukcionas ?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek pamenu kazkuriose vestuvese pardavinejo laikrasti antra vestuviu diena,o kas pirko mete i taupykle kiek galejo ir norejo...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laikraštuka jau paruošus praeitą savaitę esu <_>


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.