Pereiti prie turinio
Svečias kicule

Mamyčiukai

Rekomenduojami pranešimai

Svečias kicule

Paskutiniu metu mano dukrele pasidare tikra mamyciuke.

Be manes atrodo niekur...

Anksciau vyras gryzdavo is darbo tai ji visa vakara su jo praleisdavo. Dabar ziuriu kuo toliau to labiau jai reikia manes, sunku kur ir iseiti, jei mato kad as iseinu tai :doh nenori isleisti pradeda verkti ir prasosi pas mane ant ranku :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? turiu du mamyeiukus. Ne tik dukrelei reikia man?s, bet ir mano a?tuonmeeiui. Jaueiu, kad jis kartais pavydi sesei, kad visas demesys jai. O vyriausiasis sunus jau gali apsieiti be man?s. Kartais jis visa savait? gyvena pas vyro sesera ir neatrodo, kad man?s pasiilgto.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Paskutiniu metu mano dukrele pasidare tikra mamyciuke.

Be manes atrodo niekur...

Anksciau vyras gryzdavo is darbo tai ji visa vakara su jo praleisdavo. Dabar ziuriu kuo toliau to labiau jai reikia manes, sunku kur ir iseiti, jei mato kad as iseinu tai  :doh nenori isleisti pradeda verkti ir prasosi pas mane ant ranku :mirksiukas:

nemanau kad tai gerai :)

kai vauikai per daug pasidaro mamyciukais...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano vaikinukas nuo pat gimimo superinis mamyciukas :doh Nuo manes ne per zingsni, galima sakyti vyra labai mazai kada prisileidzia :bigsmile: Kazin kodel cia taip yra???

 

Papildita:

nemanau kad tai gerai  :mamba: 

kai vauikai per daug pasidaro mamyciukais...

 

Gerai ar ne gerai , bet ka gi mes galim pakeisti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes nieko negalim pakeisti... Mama- pats brangiausias ?mogus vaikui, ir jos jam reikia visos ir visada... Gal toks vaikas u?aug?s jausis saugesnis, labiau pasitikes savim?

Man baisu, kad yra daugybe mamo, kurios stengiasi nene?ioti kudikio, kad ?ie "neaprasto".


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mes nieko negalim pakeisti... Mama- pats brangiausias ?mogus vaikui, ir jos jam reikia visos ir visada... Gal toks vaikas u?aug?s jausis saugesnis, labiau pasitikes savim?

Man baisu, kad yra daugybe mamo, kurios stengiasi nene?ioti kudikio, kad ?ie "neaprasto".

o man kaip tik kazkodel atrodo kad tokiems mamyciukams uzaugusiems yra kaip tik sunkiau :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi keista, kad mamos stengiasi nenesioti, nemyluoti maziu ir t.t. :) Reik brangint tas akimirkas kol galime..nes uzaugs ir patys nebenores buti nesiojami :schmoll:

Asmeniskai mano mazius tai dabar mamyciukas(o tiksliau labai prisirises prie manes) visa diena sekioja man is paskos :pack2_thumbup[1]: Bet labai noriai bendrauja su kitais vaikais ir sveimais zmonemis(nors ne visasi) :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau kad wajkams weliau lengwiau pasaulyje jei jie yra mamyviukay,kaip pastebejo geiste...:)reikia wajkams leisti pasijusti mylikmais:) :wub

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mamyeiukai gyvenime sunkiau adaptuojas...a? eia sprend?iu pagal savo suno.

Mane ka?kada jo klyksmas a nevilta varydavo-a? i? kambario,jis klykt...taigi ne viena palikdavau,?alia budavo tetis ar moeiute.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Po darzelio dar daugiau mamytes reikia :)

As suprantu kad vaikas pasiilgsta, nori bendrauti, bet dabar viska jai turiu daryt tik as. Vyras nori isegti segtuka i plaukuciu, ar ant puodo pasodinti, nu bet ka , iskarto klyksmas ir rodo i mane,kad tai turiu daryt as :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Po darzelio dar daugiau mamytes reikia :)

As suprantu kad vaikas pasiilgsta, nori bendrauti, bet dabar viska jai turiu daryt tik as. Vyras nori isegti segtuka i plaukuciu, ar ant puodo pasodinti, nu bet ka , iskarto klyksmas ir rodo i mane,kad tai turiu daryt as  :grin:

 

Zinau, kaip jautiesi :) mano mazge irgi darosi panasi, bet as vis stengiuosi, kad ji daugiau laiko praleistu su teveliu, jei tai imanoma..as teveliui vis papasakoju, ka ji ismoko ir kas jai tuo metu patinka zaisti, be to ir pats tevelis stengiasi sugalvoti kokiu zaidimu, kad tik jie abu moketu..gal tai pades, be to kartais reikia, kad ir tevelis balsa siek tiek pakeltu, o jei ji atbega pas mane skustis, stengiuosi arba nekreipti demesio, arba pritariu teveliui, kad ji zinotu, jog negerai daro :mirksiukas: As labai nemegstu mamyciuku, manau tai paciu mamu kalte, kad taip issiaukleja..juk vaikas turi ismokti buti savarankiskas :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne visuomet mamyeio kalte... Kodel taip yra, kad mano du vaikai- mamyeiukai, o treeias- ne? Visus gi vienodai auginu...Daug kas priklauso ir nuo paties vaiko charakterio...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.