Pereiti prie turinio
Snapė

Mažai kalorijų turintys patiekalai

Rekomenduojami pranešimai

Na juk kiekviena turim savo kažkokį tai patiekalą, kuris neturi daug kcal, bet yra labai sotus.

Pasidalinkim, o gal ir naujo ką nors sužinosim :(


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as valgau soja su ryziais, nemanau, kad ten yra daug kaloriju, niam kaip skanu :doh: (uzsimaniau) ir su daug daug padazo, padaza darau taip pat su sojos grietinele, toliau megstu ir sveika , ir nelabai daug kaloriju turi zuvis , taip pat su ryziai arba tik su darzovemis, vistos krutinele , na zodziu ka as galiu pasakyti ismesk produktus pirma bulves, antra miltinius patiekalus , trecia saldumynus, tada viskas bus ok, nu zodziu pavarau as cia :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikriausiai reik mokėt paruošti labai tą soją, nes aš kiek dariau tai man kažkoks plastmasės skonis būdavo :D

 

Turbūt pats nekarolingiausias patiekalas tai salotikės, būtų įdomu išgirsti kai jūs jas ruošiat :mirksiukas:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tikriausiai reik mokėt paruošti labai tą soją, nes aš kiek dariau tai man kažkoks plastmasės skonis būdavo :D

 

Turbūt pats nekarolingiausias patiekalas tai salotikės, būtų įdomu išgirsti kai jūs jas ruošiat :mirksiukas:

salotu misinys, keturi masi pomidoriukai ( chery ) , ir keturi pjaustyti agurkai, dar kartai dedu vistienos krutineles gebaliukus....( virtos ) labai skanu....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.