Pereiti prie turinio
oksana

Zvonkės ir Mia muštynės

zvonke ar mia?  

10 narių prabalsavo

  1. 1. ka?

    • Zvonke
      4
    • Mia
      6


Rekomenduojami pranešimai

na stai dabar visa spauda vien tik apie ta ivyki ir teraso bei skelbia... ka manote-kas kaltas siame konflikte? siandien del idomumo paziurejau laida TRECIAS NEREIKALINGAS, kurioje kaip tik ir buvo pasakojimas bei dalyviu tirimas apie sita ivyki....

balsuojam mergaites :flowers: balsavimo klausimas- kas kaltas jusu manymu?


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žiūrėjau ir aš ją vakar. Ištikrųjų net nežinau kurią čia kaltint reik :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mergaites o kas ten ivyko tarp ju?


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie tai galimą paskaityti čia čia čia ir dar labai daug kur tiesiog įvedus į google zvonkės ir mios konfliktas :wacko:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Istiesu, tai man Zvonke labai jau nepatinka.... :wacko: Negaliu i ja ziuret... llaime:


laura.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Joms ko gero Demesio trukumas yra, tai ir keliasi reitingus tokiu budu

 

as tai neskaiciau, bet ir nenoriu skaityt :wacko:


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

a man nusisvilpt del ko tos blondes kaunasi, tegul kad ir nusisauna su duru rankenom svarbu, kad niekas nenukentetu is aplinkiniu. :wacko:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet kaip slykstu kai tokiom isterijom sugadina draugo vestuves- man tai net minciu nekyltu per vestuves kelti mustynes....

siaip man ir labai nepatinka Zvonke- labai jau nori save isaukstinti :wacko:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau kad jos ir norėjo sugadinti draugo vestuves. O ir šiaip patirtis(bėja ir iš teismų praktikos taip pat) rodo, kad kivirčai, muštynės ir t.t. ir .t.t dažniausiai kylą neplanuotai.

O šiaip man nepasakyčiau kad Yvačka nepatinka, man ji nieko visai. Nors muzika jos ausų bugnelius tik gadina. O va Mios muzika man patinka, bet ji pati kažkodėl nelabai.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man zvonkes isvaizda labai patinka- grazi moteris, bet vat jos bjaurus charakteri, issisokantis tai nepatinka visai....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:wacko:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nei zvonke patinka nei mia, dvi grynos blondines susimuse, ot tai ivykis, yra ka rasyti zurnalistams, man tai patinka jumoristines laidos, kaip is ju abieju saiposi, yra is ko pazvengti. Tikriausiai joms vargselems demesio truksta, na blodines, tokioms atleistina :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.