Pereiti prie turinio
jurk

Pėdkelnės

Rekomenduojami pranešimai

Na, mergaitės, kviečiu pasidalinti, kokios pėdkelnės yra jūsų mėgiamiausios, ar išvis mėgstat jas dėvėti ir pan. Aš jau seniai buvau skaičiusi žurnaluose, kad berods japonai sukūrė purškiamas pėdkelnes, o šiandien ir pati parduotuvėje tokias užmačiau. Galvoju, reiks pabandyti kaip ten tas stebuklas veikia ir atrodo ant kojų. O gal kažuri jau esat jas išbandžiusi, būtų labai įdomu išgirst atsiliepimų. Jei jos tikrai geros, tai manau, kad būtų nepamainomas dalykas vasarą, per karščius, kai taip nesinori jų dėvėti, o etiketas to reikalauja :) Šiaip jau manau, kad mūsų parduotuvėse pėdkelnių pasirinkimas gana skurdus. Man nuolat sudėtinga rasti matinių (be jokio blizgesio), natūralios kūno spalvos, pažemintu liemeniu ir plonyčių. Gal čia aš nemoku ieškoti :wub1:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi labai retai kada nešioju sijoną, kad riektų pėdkelnių, tai nusiperku kaip papuolą, žiemos metus 40 denų ar ko ten tokių, vasarą 20. Nei į firmą, nei į nieką nežiūriu :wub1: imu pigiausias ir reikiamos spalvos :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as nenesioju sijonu ir pedkelniu neperku. ziema-vasara be pedkelniu, nemegstu ju....

tad nebezinau kaip ir rinktis.

anksciau kai buvau figuringa! tai tik su sijonukais laksciau...... pirkausi net neziuredama i firmas.....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visai nieko Levante ir OMSA :victory:

Kiek esu OMSA pirkus, visais patenkinta :rolleyes:

Man taip pat labai nepatinka blizgus :kadaryt:

O kokia kaina tu purškiamu ?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kicule, kainos ant tu purskiamu nebuvo, o kadangi eilute prie pardaveju, tai taip ir nepaklausiau, kitakart uzklausiu :flowers:

 

Omsa ir man neblogos, o va Levante kazkaip visad su blizgesiu budavo :flowers:

Kazkada seniai labai patikdavo tokios pacios pigiausios, kuriom prekiaudavo turguose ir kioskuose - Dana lygtai (ne lietuviskos, tokioj zalioj dezutej). Jos budavo plonytes, be jokio blizgesio ir spalvos geros, tik kad labai jau plysdavo ir greit siuliukai issipasydavo kur nors prisilietus :(

 

O ar nesiojat tas kojines (kaip pedkelnes, tik iki puses slaunu :flowers:) As tai ju negaliu pernest :flowers: nors kartais, prie kokios plonutes sukneles, butu neblogas daiktas. Bet nelimpa man ir viskas :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsilikusi ir as nuo pedkelniu mados, sijona nepamenu kada buvau uzsidejusi

dabar pamasciau, o visai reiketu :D

o iki keliu kojinaites, tai visados nesioju po kelnemis, labiausiai man patinka Dana yra 60 Denu ir 20 :victory:


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O ar nesiojat tas kojines (kaip pedkelnes, tik iki puses slaunu :D) As tai ju negaliu pernest :doh: nors kartais, prie kokios plonutes sukneles, butu neblogas daiktas. Bet nelimpa man ir viskas :)

 

Va va, dar šitas per vestuves užsidedu, na kad ir per savo buvau :D Jos labai patogu kaip eini į tulika :D tos suknelės visada būną kietos(na pamergės ar jaunosisos) tai labai patogu tik pakeli visą turtą ir sėsk ant tuliko, nereik dar pėdkelnių mautis, o ir šiaip seksovos man jos :victory:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as visada perkuosi pedkelnes vienoje vietoje, Mados parduotuvej antram aukste. Nors irgi nedaznai nesioju sijonus (tik paskutiniu metu pradejau siek tiek dazniau juos detis) Bet ten tokia maloni pardaveja ji visada patars, kas geriau, kas graziau ir kas labiau tinka....nereikia paciai kuistis po kruva dezuciu ir ieskoti....o ir kokybe man labai patinka :victory:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pedkelnes deduosi tik ziema po kelnem per salcius, arba priklijuojama (miegamajame), sijona deduosi tik per karscius tai ir pedkelniu tada jau neberikia


azen2.png

 

ok23.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vasarą tai labai jau retai sijoną užsidedu, o žiemą man patinka vaikščiot su sijonu tai renkuosi 100 denų, o į firmas tai net nežiūriu :rolleyes:


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai retai man jų reikia,tad perkuosi beveik bet kokias,svarbu dydis tinka.


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.