Pereiti prie turinio
Snapė

Ar leidžia vyras bendraut su kuom norim?

Rekomenduojami pranešimai

Visai nesenai kalbejau su viena padru?k?. Kuri ne per seniausiai bendrauja su nauju vyri?kiu. Ir i?ejo i? kalbos, kad jis, jai neleid?ia bendrauti su kai kuriomis draugemis, nes jos, pasak jo, daro jai negera ataka. A? ?velniai tariant likau ?okiruota.

Kaip gi gali u?draust bendraut/draugaut su draugais kuriuos pa?ysti daug ilgiau nei ja pata :bigsmile: ?

Kaip juso vyrai/draugai reaguoja a juso draugus(kalbu ne tik apie drauges)? Ar buvo nors karta u?simines, kad gal but nereikto jum su juo ar ja bendraut?

Redagavo kicule

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, mano vyrelis tai tolerantiskas siuo klausimu :pack2_thumbup[1]: Niekada nera pasakes, kad nebendrauciau su kazkuo :doh Mano draugai ir drauges tapo ir jo draugais :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man ir po kol kas dar tokiu nepatogumu nebuvo (pasitiki) :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu daugyb? draugio ir draugo. Vyras niekuomet nera parei?k?s pretenzijo...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na cia tai jo :mirksiukas: Manasis taip pat nera niekada nieko pasakes siuo atzvilgiu :o , pabandytu pasakyti :piktas :huh:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mani?kis mane irgi visur i?leid?ia,nors nematau prasmes su visom draugem jo pa?indinti,dar nuvylios netyeia.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
jai neleid?ia bendrauti su kai kuriomis draugemis, nes jos, pasak jo, daro jai negera ataka.

Maniskis niekada taip nesako ir nepasakytu nes as pati turiu savo galva. Ir pati sprendziu kaip ir ka man daryt, o kaltinti kita zmogu manau nevisai ... :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Asivaizduoju,kaip vyas suru?iuoja drauges pagal daroma ataka :mamba: man vyro draugai irgi ne visada patinka.O kai neleid?ia su kuo nors bendrauti,o labai norisi,tai bendravimas gali vykti ir ne namie...kavinej pvz galima su drauge susitikti,o vyrui nieko nesakyt.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane isleidzia ne tik su draugem, bet ir su draugais, visi jie bendri. Jeigu nebutu su jais pazystami tai gal kitaip butu.


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man taip pat vyras nenurodineja su kuo man bendrauti... :bigsmile:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniskis, nesikisa ir neaiskina su kuo man geriau bendrauti, as to jam ir neleisciau :mad: , nes pati neprimetu jam savo nuomuones... :wink:


esufainuole1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mani?kis mane dar ir paskatina nueik susitikti nors kita karta a? nenoriu ar man nepatinka ta drauge ar darugas. jis visada sako stenkis bendrauti su visais nuo nieko neatsiribok, ir neignoruok, nes niekada ne?inai kada to ?mogaus tau gali labai prireikti. :rolleyes:


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.