Pereiti prie turinio
Snapė

Pusryčiai

Rekomenduojami pranešimai

Ka valgome pusryeiams? Pasidalinkim, galbut atrasim labai skanio, neragauto pusryeio patiekalo.

Pvz ?iandien a? valgiau dribsnius su pieno, ir asipjauseiau banana.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ka valgome pusryeiams? Pasidalinkim, galbut atrasim labai skanio, neragauto pusryeio patiekalo.

Pvz ?iandien a? valgiau dribsnius su pieno, ir asipjauseiau banana.

mmm... kaip skaniai :essen

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pusryeiai visuomet vienodi- kava su sumu?tiniu. Niekuomet ryte nenoriu valgyti, bet nors truputela pakramtau. Mano vaikai ryte tik vaiki?kos kavos i?geria.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

?iandien mano pusryeiai buvo stikline ?ilto su citrina vandens...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Da?niausiai kava + avi?iniai dribsniai su jogurtu :essen

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kava ir sumustinis arba kava ir sausi pusryciai su jogurtu.Kaip daugumai... :)


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai visai nevalgau pusryciu, nes i darba einu vakarais ir nera poreikio anksti keltis, nes mazyle dazniausiai keliasi apie 9.30, gauna savo buteliuka ir retkarciais dar viena posma numiega..po to jau valgom kartu priespiecius 12.00..o siaip tai zinau, kad nera gerai taip daryti, bet kad labai jau myliu miega ir nesinori keltis tik tam, kad pavalgyti..

O anksciau, kai dar i studijavau labai megdavau French Toast lietuviskai issikepti, t.y. pamirkai rieke piene, tada i kiausini ir keptuven, pabarstai siek tiek prieskoniu..greita ir skanu :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o a? atsikelus pirmiausia gerai pavalgau, i?siverdu de?relio, i?sikepu omleta, ?uvies pir?telio, krabo lazdeliu ar pan... negi sedesiu tu?eiu skrand?iu :geda o per pietus kartais koka sumu?tina suvalgau..ar jogurta ar pan.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kaip kada.kartais dribsniai su pienu ar jogurtu,kartais sumustinis.kartais uzvalgau kokiu vaisiu ar pasidarau ju salotu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pusryeiai paskutiniu metu pasidare kava ir cigarete....


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai kenkiantys pusryeiai... :flower:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano pusryeiai paskutiniu metu pasidare kava ir cigarete....

mano parastai irgi tokie pusryeiai. rytais valgyti negaliu net pykina pa?iurejus a maista.

bet paskutiniu metu negaliu kavos gerti. persistengiau eia viena ryta su ja tai visa diena vaik?eiojau kaip narkomane ir kalatojausi ne?inia ko. bet i?kaliua 4 puodelius stiprios ekspreso kavos. matyt ?irdele neatlaike tokio kruvio. tai dabar negaliu net pa?iureti a kava. jokia. vis prisimenu ta bjauro pojuta.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.