Pereiti prie turinio
Pajure

I?siskyrę vyro draugai-ar tai pavojinga?

Rekomenduojami pranešimai

Keli mano vyro draugai yra i?siskyr?,ir moteris keieia labai da?nai.Ir kai vyras nori su jais susitikti, pagerti, pabendrauti, man viduj kyla noras jo neleisti.Bet jei jis susitinka su draugais ,kurie sekmingai ved?,tokio jausmo nebuna.Ankseiau a? maniau, kad tiesiog ne visi jo draugai man patinka...Ir a? vis mastau-ar tai pavojinga-ar daugiau pabendrav?s su i?siskyrusiais draugais mano vyras nesusi?aves jo gyvenimo budu.?iaip, pas mus aprasta, kad jei a?,sakysim,noriu susitikti sudrauge, nueiti su ja a kavin? ar a kina ,neklausiu vyro-ar man galima, tiesiog prane?u, kad namo gra?iu veliau nei aprasta.Ir jis taip pat , tiesiog kartais prane?a, kad skambino draugas, jie susitiks ir jis veliau namie pasirodys.Ir tokios situacijos, kad jis man?s ar a? jo ka?kur neleiseiau,nelabai asivaizduoju...


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Na man pavizdziui ir ne labai patiktu jei mano vyras susitikinetu su issiskyrusiais draugais!!!

Juk kaip ne be butu issiskyrusiu ir vedusiu zmoniu interesai yra visai skirtingi!

Tikrai nepatikiersiu kad nesidomi damomis O baruose, kavinese visada ju pakanka! Ir ne visos ateina kavos ar kokteilio isgert, kitos gal ir su tikslu lankosi

Man tikrai nepatiktu tokia vyro kompanija ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai vyrui pasakiau, kad nepatinka man tokie susitikimai, bet nedraudziu tokiu santykiu, nes pasitikiu ir jis mane patikino, kad jam kitos nerupi.


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turi mano vyrelis toki draugeli B) Jis neissiskyres ir vaikelis yra, bet dar kruvas meiluziu turi :D kai jis nori su juo susitikt-neleidziu, pasakui tiesiai sviesiai kodel, todel dazniausia einame artu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsirado ir muso tarpe vienas toks(i?siskyr?s), a? i?kart atariau negerus dalykus(mat ir i?siskyre ne del ko kito, o del neramaus savo "draugo", am?inai ie?kodavo naujo draugio...). Bet eia mani?ka aplanke ?viesios mintys(net keista), atmete jo kelis pasiulymus, o po to tas gra?uolis at?oko...D?iaugiuosi tuo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man ir labai tokie jo draugai nepatinka :blink:

nors pasitikiu, bet vistiek...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokie išsiskyrę ar nevedę vyro draugai burnojantys ant moterų, man nepatinka, kaip ir mano pažystamos kurios kalba blogai apie vyrus.......Bendrauti drausti nedraudžiu, esu išsakiusi savo nuomuonę, pats turi rinktis ...Vyrui reikia iššputoti vyriškoje kompanijoje, bet ne iki tokio laipsnio, kad šeimoje jaustusi bendravimo diskonfortas.... :coffee:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.