Pereiti prie turinio
Snapė

Pokalbių kambariai...

Ar da?nai?  

10 narių prabalsavo

  1. 1. Ar da?nai?

    • Taip
      3
    • Ne
      2
    • Kartais
      3
    • Niekada nesu bandes/?ius
      2


Rekomenduojami pranešimai

Na ar megstat papliurpti pokalbio svetainese pvz: chat.lt , mir'c ir t.t.? Ar naudojietes tik del to kad su draugais pabendraut? O galbut ie?kot naujo pa?ineio, gal netgi mezgat romanus?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na ar megstat papliurpti pokalbio svetainese pvz: chat.lt , mir'c ir t.t.? Ar naudojietes tik del to kad su draugais pabendraut? O galbut ie?kot naujo pa?ineio, gal netgi mezgat romanus?

Su Useriu romanas jau u?megztas,pokalbio kambario adreso ir pavadinimo nesakysiu....tik turiu pasakyti,kad mes ten kartais praleid?iam vos ne visa darbo dienel? virtualioje artumoje...

Indre,jei i?duotum,kokiam pokalbio kambary tavo Dimka laisvalaika praleid?ia,gal ir juo susidomeeiau...


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Su Useriu romanas jau u?megztas,pokalbio kambario adreso ir pavadinimo nesakysiu....tik turiu pasakyti,kad mes ten kartais praleid?iam vos ne visa darbo dienel? virtualioje artumoje...

Indre,jei i?duotum,kokiam pokalbio kambary tavo Dimka laisvalaika praleid?ia,gal ir juo susidomeeiau...

 

 

Oho, a? nemaniau kad eia tokia paslaptis :) . Tai ko bijai pasakyt kur?

O kad tu Dimka susidomejus mes senai ir visi tai ?inom, ir kad tai avyko po juso pasimatymo...

Bet ?inok tikrai net neasivaizduoju kur jis sedi, gal ir a? ja kaip nors prigaueiau :lol:

 

 

O a? da?nai kalbu mirc'e, chat.lt, defi chate. Nes vieni draugai negali mirc'o parsisiust, kiti tik chat.lt pripa?ysta ir t.t. Ai dar pamir?au kad yra skypas, pvz vakar kalbejau per ji su viena forumiete, kuri jau a muso foruma ir kelia pamir?o :piktas .


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O kad tu Dimka susidomejus mes senai ir visi tai ?inom, ir kad tai avyko po juso pasimatymo...

Bet ?inok tikrai net neasivaizduoju kur jis sedi, gal ir a? ja kaip nors prigaueiau :mamba:

Ir kas i? to,kad susidomejus...i? prad?io jo akyse didelem raidem buvo para?yta-MYLIU ARLENE...dabar-MYLIU INDR?...taigi,bevilti?ka...O kokiam pokalbio kambary jis gyvena,tai jei pats neprisipa?ins,mes ir nesu?inosim.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O kokiam pokalbio kambary jis gyvena,tai jei pats neprisipa?ins,mes ir nesu?inosim.

 

 

Dimidroli, pra?yeiau ir man ir Retai prisipa?inti, kur tu bendrauji.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dimidroli, pra?yeiau ir man ir Retai prisipa?inti, kur tu bendrauji.

Teisingai,seniai taip grie?tai reikejo... o tai internetas didelis,kur ten visus sugaudysi :brunette:


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dimidroli, pra?yeiau ir man ir Retai prisipa?inti, kur tu bendrauji.

 

 

Man labiau priimtinas realus bendravimas... :susigedes


...............................................

 

403284pn.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man labiau priimtinas realus bendravimas...  :susigedes

O ka tada internete veiki,jei bendrauji realiai :blink:


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man labiau priimtinas realus bendravimas...  :susigedes

 

 

Mum visiem(turbut) labiau yra priimtinesne realaus bendravimo forma. Bet laisvalaiko praleidimui mes da?nai bendraujam inteeneto pagalva, kaip beja ir pats(turbut).


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pokalbiu kambarius naudoju tik tada, kai vyras isvyksta i komandiruote, tada paprasta tarpusavy bendrauti ir nieko nekainuoja :geda


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

?ove geniali mintis man :pack2_thumbup[1]: . Jeigu muso forumo dalyviai visi moka naudotis mirc'u, galetume susikurti savo kanala, ir ten bendrauti.

Kaip jus manot?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man mircas nepatinka, per ji viena karta vos nenudegiau smarkiai. Labai jau ten man dalyviai nepatinka. Bet cia tik mano nuomone :)


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.