Pereiti prie turinio
kicule

Kaip įveikti bloga nuotaiką

Rekomenduojami pranešimai

Greita kova su bloga nuotaika

 

Įveikti įtampą ir blogą nuotaiką galima net ir per penkias minutes. Tiesiog reikia žinoti, ką per jas daryti.

 

Išlįsk iš šešėlio. Saulės šviesoje organizmas suaktyvina laimės hormono serotonino veiklą. Užteks tik pa­statyti automobilį toliau nuo parduotuvės ir šiek tiek pasivaikščioti saulėkaitoje. Žiemą, kai saulės mažai, atitrauk net dienines užuolaidas.

 

Įsivaizduok atostogas. Tiesiog užsimerk ir įsivaizduok esąs prabangioje jachtoje, ramiai besisupančioje Vi­duržemio jūroje. Tam penkias minutes galima rasti netgi įtempčiausią dieną darbe. Nurimus mintyse atsipa­laiduoja ir kūnas.

 

Pašokinėk per virvutę. Ne veltui vaikai taip mėgsta šį žaidimą. Šokinėjimas per virvutę priverčia organizmą išskirti endorfinus, kurie ne tik atpalaiduoja, bet ir padeda geriau susikaupti.

 

Pasitelk muziką. Rask dainą, kuri kelia malonius prisiminimus, ar tai būtų pirmas pasimatymas, vestuvių diena, ar paauglystės metais girdėtas mėgstamos roko grupės koncertas.

 

Kvėpuok. Skamba pernelyg paprastai, kad būtų veiksminga? Pabandyk esant įtemptai padėčiai tiesiog su­stoti ir giliai įkvėpti bei iškvėpti. Tikrai veikia.

 

Prisimink abėcėlę. Mažai žinomas, bet labai veiksmingas metodas - pabandyti mintyse išvardyti visas abė­cėlės raides pradedant Ž. Maždaug ties M turėtumėte pamiršti, kas jus dar prieš minutę siaubingai sunervi­no.

 

Tiesiog nusijuok. Daugybė tyrimų patvirtino, kad juokas mažina įtampos hormono kortizolio kiekį organiz­me. Pakikenk kad ir iš labai kvailo pokšto, ir gyvenimas taps šviesesnis. Šok į lovą su mylimuoju. Seksas didina endorfinų kiekį organizme, o šie gerina nuotaiką ir mažina įtampą.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jūs sakykit ką norit, bet jei man būna bloga nuotaika, tai visi šitie patarimai man visai nepadeda, aš tada geriau paskaitau knygutę, nežinau dar ką nors veikiu, man tada labai gerai tvarkytis, išnyksta ta bloga apsėdusi energija :mirksiukas:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutiniu metu gyvenu super depresiškom nuotaikom :mirksiukas:

 

Bet kada pasidaro išvis negerai, šoku į mašiną, pasileidžiu į autostradą ir muziką ant viso garso vieną dainą, išsikraunu greit, maždaug per 50km.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man dar labai gerai eiti pasivaikščioti kur nors toli toli ir pasikalbėti su kuo nors, labai apramina, ypač kai yra kažkių labai rūpimų klausimų, galėčiau kalbėti ir vaikščioti be sustojimo


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
jūs sakykit ką norit, bet jei man būna bloga nuotaika, tai visi šitie patarimai man visai nepadeda, aš tada geriau paskaitau knygutę, nežinau dar ką nors veikiu, man tada labai gerai tvarkytis, išnyksta ta bloga apsėdusi energija :mirksiukas:

O nors kiek mintyse pamasitai,kad ir muzika ijungus tau geriau pasidarys.

As jau kuri laika bandau ivairius budus <_>


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu kicule uz gera temuke-ir patarimus :mirksiukas:

kai man buna bloga nuotaika- einu pasivaikscioti, gaminu valgyt arba tvarkausi...... kazkaip uzsimirsti tada.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man kai būna bloga muzika įsijungiu meditacinę arba indėnų muziką, klausau apie valandą ir visą tą valandžiukę ašaros kaip iš upelio bėga, bet po to pasijuntu geriau.


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man taip pat padeda gera muzika :kadaryt:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šypsena,tai veidrodis- nusišypsuok ir pamatysi :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.