Pereiti prie turinio
Gretutyte

Ar tai lindimas į šeimą?

Rekomenduojami pranešimai

Nelabai žinau kaip čia geriau pavadinti šią temą, bet man reikia jūsų patarimų. Kai buvau Danijoje susipažinau su tokiu vaikinų. Iš pradžių buvo tik žvilgsniai, susimirksėjimai ir nieko daugiau. Vėliau prasidėjo bučiniai. Dabar jis grįžta į LT mėnesiui, susirado mano numerį, paskambino. pasakė kad norės susitikti. Tame viskas būtų super, bet jis jau 4metus draugauja su panele. Jų santykiai nėra darnūs, jie daug barasi. Jis ne kartą sakė kad nori skirtis, bet tai gali būti tik būdas palenkti mane į savo pusę. Bet man kažkaip nemalonu, net nežinau kaip elgtis, jei aš su juo susitikinėsiu ar nesigaus kaip lindimas į šeimą? Jie Danijoje gyvena kartu, atostogų grįžta irgi kartu. Noriu su juo bendrauti, bet bijau kad po to gali užgraužti sąžinė jei sužinočiau kad jie išsiskyrė ar dar kas nors. Patarkit merginos kaip geriau pasielgti :mirksiukas:


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kada vyras sako kad santykiai nėra darnūs, nori skirtis ir bla bla bla yra visiška neteisybė, visiška. Tai lengvas būdas užgesinti antros merginos budrumą ir sąžinę. Čia pirmas dalykas.

Antras dalykas, vyrai linkę į tokius santykius, ypač tokius kaip būtų judviejų, nes jis atvyksta tik atostogom, tai būtų trumpas atostogų romanas, kuris nei kiek neįpareigoją, pasilinksmins ir grįš atgal pas savąja, garantuoju 99%. O tu jiem netrukdysi nes b8si toli toli.

Trečias dalykas tai būtų tik mano nuomonė. Čia neskaitau kišimosi į šeimą. jeigu nenorėtų niekas nenueitų į kairę, niekad nekaltinau ir nekaltinų tų su kuriais nueina sutuoktiniai ar draugai į kairę. Jeigu ne tu tai bus kita, nes polinkis ryškus į tai.

Tai gi apsispręsti turi pati, pirmiausią jokiu būdų neįsimylėti. Jeigu ir susitikinėsit kol bus jis čia, stenkis galvoti tik taip kad tai super laikiną, ir tu tikrai neįsimylėsi, nes tai tik trumpalaikis nuotykis. Ir jokių sąžinių graužimo, yra kaip yra, ir tu dėl to tikrai ne kalta :mirksiukas:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet pavasarį aš vėl važiuosiu į daniją aš jį ir vėl matysiu, ir nenoriu kad būtų taip kad tas mūsų romanas tęstusi ir ten. O ten baisu iš vis ką nors padaryt ne taip, nes ten pletkų daugiau nei proto, ir galiausiai jo draugė iš kažko vis tiek sužinotų. Noriu bendraut su juo bet tuo pačiu ir bijau, nenoriu dar daugiau pletkų danijoj. Ir bijau įsimylėt, man jis labai patinka, o kad įsimylėčiau daug nereikia...


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš tai patarčiau paprastai su tokiu geriau neprasidėti, nieko gero iš to neišeis :dance:

o be to aš esu tokios nuomonės, jei vaikinas draugaudamas su mergina negražiai apie ją kalba, tai draugaudamas su tavim kitai kalbės lygiai tą patį ir elgsis lygiai taip pat

:flowers: čia panašu į tai kai nedę vyrai sako jau skiriuosi tu tik būk su manim, bet taip ir neišsiskiria :flowers:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kada vyras sako kad santykiai nėra darnūs, nori skirtis ir bla bla bla yra visiška neteisybė, visiška. Tai lengvas būdas užgesinti antros merginos budrumą ir sąžinę. Čia pirmas dalykas.

 

Pritariu...

Bet to-tokie vyrai,kurie "bijo"pasakyti draugei,kad viskas baigta,kad nebenori buti kartu-man-ne vyrai...bailiai ir issisukinetojai...kai su tavim draugaus,tures trecia-tau patiktu tokia situacija...? :flowers:

Man cia nekvepia rimtais ketinimais...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

palauk kito pavasario ir jei nuvaziavus i danija, jis bus issiskyes su ta mergina tai galesit ir bendrauti, o dabar... tokie zodziai, kaip skirsiuos ir nebenoriu buti,bet esu, nieko nereiskia


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia išvis kvepia tik atostoginiu nuotykiu. BET, deja Disco pati sako kad gali greit įsimylėt nes jis jai patinka. O tokiu atvėju jokių susitikinėjimų, kad ir kaip širdis skaudėtų. Nes vėliau širdis gali daug labiau skaudėti.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad jų santykiuose nieko gero, žino visi, nes ir su ja esu kalbėjus, ji tą patį sako. Kiek būdavo abu pas mumis visada pykdavosi. Man ir pačiai nepatinka taip kad ir ji ir aš,. Galvoju gal susitikti su juo kai grįž ir pakalbėt apie viską, jei jis iš tikro nenori būt su ja tai lai skiriasi, tada būtų viskas kitaip. Net nežinau


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš galvoju kad niek gero iš to neišeis, jis tau pasakys viską ką tu tiktaio nori girdėti, apsuks smegenis ir bus baigta, o paskui gailėsis, su tokiais liurbiais getriau nieko bendro neturėti

jei jis tikrai nori su tavim būti, pirmiausia tegu palieka ją, bet ir pati pamatysi, kad jis jos nepaliks :flowers:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pritariu visoms panoms..... dar dadesiu,kad tu esi atsarginis variantas. su tokiu but net neverta..... zaidejas jisai.zaidzia su jausmais...


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as manau kad jei jus patinkat vienas kitam tai pareikalauk viešų santykiu tada suprasi kas vyksta ir ka tu jam reiski.kokia cia gali buti draugyste paslapciom.tu gali jam likti tik kaip nuotikis.ne tu lendi i seima o vyras eina i sona.


line_vaikai2-0099FF.gif_beg_vaik6-slank.gif_beg2_unim2-slank.gif_time_949442400_time2_1167688800_text_Sūneliui_text2_Dukrytei.gif

mano darbas cia

mano laisvalaikis cia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as manau kad jei jus patinkat vienas kitam tai pareikalauk viešų santykiu tada suprasi kas vyksta ir ka tu jam reiski.kokia cia gali buti draugyste paslapciom.tu gali jam likti tik kaip nuotikis.ne tu lendi i seima o vyras eina i sona.

kad jokios seimos nera. as asmeniskai seima skaitau kai pora tampa vyru ir zmona..... ( cia mano asmenine nuomuone).


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.