Pereiti prie turinio
zinulė

Kada laikas į darželį?

Rekomenduojami pranešimai

Kiekvienai mamai natūraliai kyla klausimas, ar jau laikas mažiui į darželį. Koks geriausias tam amžius? O gal renkatės auklę, o ne ugdymo įstaigą?

 

 

Mano vyresnysis į darželį pradėjo eiti nuo 2, o mažius dar anksčiau. Gavau labai gerą darbo pasiūlymą, tad mažius į darželį išėjo 1,3 mėn. Nesigailiu dėl to. Sirgti nė vienas nesirgo, neskaitant slogų, o ir bendravimas su vaikais davė daug naudos.


Dovanėlėflow9.gif

zinule.gif

 

--------------------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyresnioji pradėjo lankyti 1.8m, o mažoji 2m.

Esu labiau už darželį, auklė gerai šiaip kada kad išleistu, bet ne vietoj darželio.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano mažėlis pradėjo lankyti 1,9 mėn. esu labai patenkinta, kad taip anksti leidau :)

Aš tik už darželius :victory:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mes pradėjom lankyti nuo 3 metų.. bet pusmeti prasirgom, tai išėjau iš darbo, žiema, rudenį buvom namie, pavasari kažkaip pradėjom normaliau lankyti.. na o dabar einam kiekviena diena :)


Dovanėlėflow14.gif

 

image-26137.gif

 

line.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, kai igos prasideda nieko gero. Gerai, kad maniškiai be jų sukasi. Mažiukas pernai porą savaičių kosėjo, tai nėjom, o taip nebent tėtis turi laiko ir pasilieka namie.


Dovanėlėflow9.gif

zinule.gif

 

--------------------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sunus pradejo beveik 2 metuku.. o dukryte irgi nuo 2 pradesiu leisti ;)


line_vaikai1-669933.gif_beg_vaik6-slank.gif_beg2_vaik3-slank.gif_time_1111010400_time2_1214946000_text_Sūneliui_text2_Dukrytei.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradėjom lankyti darželi nuo 3 metuku, kažkaip ir nusprendus taip buvau, nuejom rugsėji, o paskui pradėjom sirgti tai kad normaliai lankyti pradėjom pavasari. Manau nuo vaiko priklauso, darbe kalbėjom viena mama atidave vaika nuo metuku ir tuo patenkinta. Tai kad kiekvienam savo laikas. Radau straipsniuką paskaitimui :flowers:

 

Kada geriausiai leisti vaika i darželi


Dovanėlėflow14.gif

 

image-26137.gif

 

line.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.