Pereiti prie turinio
Snapė

Facebook.com žaidimai

Rekomenduojami pranešimai

Visas pasaulis kelis paskutinius mėnesius žaidžia įvairius žaidimus facebook.com . Žaidimų populiarumas sumušė visų pamėgtų PC žaidimų. Pats populiariausias yra laikomas FarmVille kurioje augini pasėlius, guvulius, kaupi pinigus už juos perki prekes, kyli lygiais ir t.t. O žadimų yra įvairių, nuo fermų ir akvariumų iki pokerio.

 

Tad norėjau paklausti ar žaidžiat ir jūs? Ką žaidžiat?

 

Aš iš pradžių grajinau viską, dabar beliko tik farmville ir happyaquarium :) dar retkarčiais užeinu į cafe world ir šiaip į naujasnius iš įdomumo, bet ne dėl žaidimo :super:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienu metu buvau pasinešus Biotronic :super: Tooos azartas buvo kad ocho-ho :)

Galiu atsiusti pakvietmą :flowers: Jei kas nori prisijungti ir pažaisti iš tašku :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vienu metu buvau pasinešus Biotronic :super: Tooos azartas buvo kad ocho-ho :)

Galiu atsiusti pakvietmą :flowers: Jei kas nori prisijungti ir pažaisti iš tašku :)

 

Čia irgi facebooke? Nemačius dar tokio, reik pabandyt :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oj facebookas :) man biški kablys ant jo :super: farmville, counrty story, pet society ir restauran city :)


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oj ne, aš nežaidžiu jokių žaidimų ten, mane erzina jie :)


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip pat Biotronic :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...aš ir žaidžiu, palaikau kompaniją sūnui dėl dovanų , leidžiu ji žaisti, nes tai geresni žaidimai nei šaudyklės karai visokie...

...naujus pabandau iš įdomumo, ir nebžaidžiu nes visi kažkuom panašūs..... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežaidžiu, nes kiek suprantu, jie reikalauja pastoviai žaisti, t.y. kelis kart per dieną prisijungti ir pan. O tiek laiko nėra, būna dienų, kai neprieinu namie prie kompo. O darbe... nu, neišeina. Džiaugiuosi, kad turiu galimybę po formus palandžioti, todėl nepiknaudžiauju :mirksiukas:


Non rex est lex, sed lex est rex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oj tie zaidimukai tai nemazai laiko atema. zaidziu ir farm wille ir cafe world ir happy aquarium :mirksiukas:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nežaidžiu, nes kiek suprantu, jie reikalauja pastoviai žaisti, t.y. kelis kart per dieną prisijungti ir pan. O tiek laiko nėra, būna dienų, kai neprieinu namie prie kompo. O darbe... nu, neišeina. Džiaugiuosi, kad turiu galimybę po formus palandžioti, todėl nepiknaudžiauju :angry:

...kai laiko yra....žaidžiu...kai nebus, nebus ir laiko žaidimams.... :) Oksana, tave mano mažius pakibija aniaaaa? :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nežaidžiu, nes kiek suprantu, jie reikalauja pastoviai žaisti, t.y. kelis kart per dieną prisijungti ir pan. O tiek laiko nėra, būna dienų, kai neprieinu namie prie kompo. O darbe... nu, neišeina. Džiaugiuosi, kad turiu galimybę po formus palandžioti, todėl nepiknaudžiauju :angry:

 

Ne tik kad kelis kartus per diena, bet reik net prisiminti kada ateit derlių nuimt :) nes kitaip viskas nuvys ir velniop viska vėl per naują, žodžiu laiko tikrai atima nerealiai daug :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o cia as kartais ir pazeidziu , :angry: labai patinka zaidimas CALL OF DUTY


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.