Pereiti prie turinio
useris

Ar buvot Lokės pėdoje

Rekomenduojami pranešimai

vakar buvau ?itam centre...labai patiko...?spud?iai nereal?s...tik brangoka...

gal buvot kas? jei nebuvot, si?lau nulekt, ypa? jonaviet?s merginos...juk j?sų rajonas, ir j?s dar neaplank?te?

 

apsilankykit eia:


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O a? apie tok? dalyk?, net negird?jus esu :rolleyes:

Pa?i?r?jau jų saite tikrai visai ?domu, reiks nuva?iuot kaip pasveiksiu, bet kad tik ?alta jau labai neb?tų.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

besikarstant ten taip ?ilta pasidaro, kad ir per lietų ar per p?g? gal??iau varyti per trasas...duoda pir?tines, tai rankos nuo extrymo net garuoja...

 

Papildita:

nu va, negird?jus...taip tai pusę lietuvos i?mai?ai, o dabar tokioj vietoj dar nepab?t...negra?u, ir ? tave visai nepana?u...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
besikarstant ten taip ?ilta pasidaro, kad ir per lietų ar per p?g? gal??iau varyti per trasas...duoda pir?tines, tai rankos nuo extrymo net garuoja...

 

Papildita:

nu va, negird?jus...taip tai pusę lietuvos i?mai?ai, o dabar tokioj vietoj dar nepab?t...negra?u, ir ? tave visai nepana?u...

 

 

 

 

Nu jau gana, sug?dinai :rolleyes: . Reik kuo grei?iau l?kt. O tu man pasakyk kaip ten apsirengti reik?Gal ?? savaitgal? i?eitų :hm:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

maukis treningus, pasiimk kokias pir?tines (odines ar med?iagines, pagal nor?), nes tenais jos 5 lt kainuoja, o pardej tokios pa?ios 50 ct., aisku be geros nuotaikos ir alaus po viso karstymosi neapseis...u?kanda irgi ne pro ?al?...?od?iu turite jaustis patogiai...nuo pakau?io iki kojų pir?tų galų...

 

Papildita:

beje, savaitgaliais jie turi labai daug klientų...pabos laukti eil?s...geriau paprast? dien?...

 

Papildita:

nu k? Indrute, i? tavęs priklauso u? gra?iai ir turiningai sugalvot? savaitgal?


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu viskas reik chebra ?nekint ir varyt. Pir?tinių turiu tiek kad visiem draugam u?teks, ir odiniu ir paprastų med?eginių :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
vakar buvau ?itam centre...labai patiko...?spud?iai nereal?s...tik brangoka...

gal buvot kas? jei nebuvot, si?lau nulekt, ypa? jonaviet?s merginos...juk j?sų rajonas, ir j?s dar neaplank?te?

Gird?jau. Tik nebuvau - toloka nuo manęs :mirksiukas[1]: .gif Ir nelabai ?sivaizduoju save ant tų virvių pakibusi? :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau nuvaziaves viena grazia vasaros diena, bet nesikarsciau tom vyrvem, nes kaip sakete brangoka shiek tiek. Gal kita vasara.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Merginom idomu turetu buti, o vaikinams pasiulyciau eiti i kariuomine ir ten tokio ekstrymo gaus, kad po to nereikes jokiu 'Lokes pedu'!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pati ne laipiojau :rolleyes: bet nieko SUPER-PUPER nepamaciau. :mirksiukas[1]:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi tik "paziopsojau" bet kita karta butinai pasikarstysiu, jei ne medziais, tai nors trosu pasivazinesiu.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as buvau su aukletiniais geguzes men., vaikams tai labai patiko..o pati tik pavepsojau


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.