Pereiti prie turinio
Gretutyte

Vaikų mintys

Rekomenduojami pranešimai

Ar bandėte paklausti savo vaikučių kaip jie supranta tam tikrus žodžius, pvz kas yra meilė? Labai daug vaikų minčių esu skaičius, įdomu ką galvoja jūsų mažyliai. Manau būtų visiems įdomu jei vis kitą klausimą užduotume vaikams ir pasidalintume jų mintimis. Taigi, paklauskite savo vaikučių kas yra meilė? Parašykite jų mintį ir vaikučio amžių :clapping:


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

maniskis labai mazas nieko dar nesupranta :clapping:


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
maniskis labai mazas nieko dar nesupranta :sird1:

 

lauksim kol paaugs :clapping:


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciuks gretutyte :rolleyes:


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisiglaudžiau prie savo mažesnės dukrytės ir bučiuoju, pradėjo išsisukinėti nuo manes...Nuuu...tu pastoviai mane bučiuoji ! Klausiu:- O ką? Nepatinka? Dukrytė atsako, neee...Aš noriu kad mane Dominykas tiek daug bučiuotu ;)

 

Dominykas, draugės sūnelis :victory:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:lol: Ech,tos meilės seilės... :du:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Drauge pasakojo, ateina pas ja jos sunelis 2.5m ir klausia:" mamyte tu mergaite?", " taip as didele mergaite", " tai gerai, tu didele mergaite, o as maza mergaite " :lol:


Dovanėlėcompliment.gif

cec9e6c82f5c.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes dar apie tai negalvojam :meet: manau dar per anksti ir minčiu tokiu nera :flowers:

 

Vaikų mintys apie meilę

 

 

Užsienio mokslininkai uždavė klausimą „Kas yra meilė?“ grupei 4 – 8 metų vaikų. Jų atsakymai buvo daug nuoširdesni ir gilesni nei kas nors tikėjosi. Tai kas gi yra ta meilė vaikiškomis akimis?

 

„Meilė – kai eini pavalgyti ir kažkam duodi bulvyčių fri nenorėdamas, kad jis tau jų duotų atgal.“ (Gianluca, 6 metai)

 

„Kai mano močiutė susirgo artritu, ji daugiau nebegalėjo pasilenkti ir nusilakuoti sau kojų nagų. Todėl mano senelis visą laiką daro tai už ją, nors jam ir skauda rankas. Tai meilė.“ Rebeka (8 metų)

 

„Kai kas nors tave myli, jis kitaip taria tavo vardą. Tada tu žinai, kad tavo vardas yra saugus jo burnoje.“ Bilis (4 metų)

 

„Meilė yra kai mergaitė pasikvepina, o berniukas pasišlaksto losjonu po skutimosi, jie susitinka ir uosto vienas kitą.“ Karlas (5 metų)

 

„Meilė yra kai tu išeini į miestą pavalgyti ir atiduodi kažkam savo keptas bulvytes, neprašydamas, kad jis tau duotų savo.“ Krisi (6 metų)

 

„Meilė yra tai, kas tave verčia šypsotis net kai esi pavargęs.“ Teri (4 metų)

 

„Meilė yra kai mano mamytė padaro kavos tėveliui ir prieš duodama paragauja, ar ji skani.“ Dani (7 metų)

 

„Meilę gali išgirsti kambaryje per Kalėdas, jei tik nustoji atidarinėti dovanas ir įsiklausai.“ Bobis (5 metų)

 

„Meilė – kai pasakai berniukui, kad tau patinka jo marškiniai ir po to jis dėvi juos kasdien.“ Noelė (7 metų)

 

„Meilė – kai mama atiduoda tėčiui geriausia vištos gabaliuką.“ Elein (5 metų)

 

„Meilė – kai mama mato tėtį purviną ir suprakaitavusį ir vis tiek sako, kad jis gražesnis už Robertą Redfordą.“ Krisas (8 metų)

 

„Meilė – kai tavo šuniukas laižo tavo veidą net po to, kai tu jį buvai palikęs visą dieną.“ Meri En (4 metų)

 

 

„Kai tu ką nors myli, tavo blakstienos virpa, o iš tavęs skraido mažos žvaigždutės.“ Karen (7 metų)

 

„Negalima sakyti „aš tave myliu“, jei taip negalvoji. Bet jei taip galvoji, turėtum sakyti dažnai. Žmonės pamiršta.“ Sandy (8 metų)

 

Meilė – kai kažkas tau padaro ką nors bloga ir tu esi labai supykęs, bet nešauki, kad nepradėtum verkti.

(Susanna, 5 metai)

 

Meilė – tai tas dalykas, kuris priverčia šypsotis, kai būname labai pavargę.

(Tommaso,4 metai)

 

Meilė – kai mama padaro kavos tėčiui ir prieš paduodama paragauja, ar ji skani.

(Danielė. 7 metai)

 

Meilė – kai sena moteris ir senas vyras vis dar yra draugai, net jei pažįsta vienas kitą visą gyvenimą.

(Tommaso, 6 metai)

 

Meilė – kai mano šuo man palaižo veidą, net jei aš jį palieku vieną visai dienai.

(Anna Maria, 4 metai)

 

„Meilė yra tokia graži kaip saulė, dangus, žolė. Meilė yra begalinė.“ Justas (10 metų, Kaunas)

 

„Meilės neįmanoma širdyje pakeist jokiu kitu jausmu.“ Greta (Šilalės raj.)

 

„Meilė tokia didelė kaip dangus.“ Brigita (8 metų, Kaunas)

 

„Meilė tai labai gražus jausmas! Kai savo širdele jaučiam, kad kas nors mums patinka ir kiekvieną dieną neina užmigt, visada galvoji apie įsimylėtą žmogų.“ Kamilė

 

„Meilė tai kaip didžiulė raudona gėlė! Meilė tai saulė danguje! Meilė tai meilė tarp dviejų laimingų žmonių!“ Guoda

 

„Mano meilė panaši į šokį. Šiandien man smagu ir aš šoku džiaivą.“ Brigita (8m. Šilutė)

 

„Meilė tai gražus dalykas meilė tai grožis ir meilė pati gražiausia ji sukūrys. įsimylėti yra gerai aš ir kai ką įsimylėjau ……………. nesakysiu ką …. Vat.“ Ievita (8 m. Marijampolė)

 

čia


Dovanėlėflow14.gif

 

image-26137.gif

 

line.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaikų mintys apie meilę

 

 

�Meilė - kai mama atiduoda tėčiui geriausia vištos gabaliuką.´ Elein (5 metų)

 

�Meilė - kai mama mato tėtį purviną ir suprakaitavusį ir vis tiek sako, kad jis gražesnis už Robertą Redfordą.´ Krisas (8 metų)

 

�Meilė - kai tavo šuniukas laižo tavo veidą net po to, kai tu jį buvai palikęs visą dieną.´ Meri En (4 metų)

 

�Kai tu ką nors myli, tavo blakstienos virpa, o iš tavęs skraido mažos žvaigždutės.´ Karen (7 metų)

 

�Negalima sakyti �aš tave myliu´, jei taip negalvoji. Bet jei taip galvoji, turėtum sakyti dažnai. Žmonės pamiršta.´ Sandy (8 metų)

 

�Meilė yra tokia graži kaip saulė, dangus, žolė. Meilė yra begalinė.´ Justas (10 metų, Kaunas)

 

�Meilės neįmanoma širdyje pakeist jokiu kitu jausmu.´ Greta (Šilalės raj.)

 

�Meilė tokia didelė kaip dangus.´ Brigita (8 metų, Kaunas)

 

�Meilė tai labai gražus jausmas! Kai savo širdele jaučiam, kad kas nors mums patinka ir kiekvieną dieną neina užmigt, visada galvoji apie įsimylėtą žmogų.´ Kamilė

 

�Meilė tai kaip didžiulė raudona gėlė! Meilė tai saulė danguje! Meilė tai meilė tarp dviejų laimingų žmonių!´ Guoda

 

�Mano meilė panaši į šokį. Šiandien man smagu ir aš šoku džiaivą.´ Brigita (8m. Šilutė)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.