Pereiti prie turinio
zmonike

Augintinių išdaigos

Rekomenduojami pranešimai

Kokių išdaigų -linksmų ir nelabai-jums prikrečia jūsų augintiniai?

 

Va,maniškė...Įnešėm pelargonijų,petunijų lovelius iš rūsio,kur jos "žiemojo".Padėjau salione...Tegul kalasi daigeliai...Nenužiūrėjau...Išravėjo...

6ea2ffb87eb0.jpg

 

dar nesimato žemiuotų pėdučių po visą kambarį...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:victory: nu čia gerai pasidarbavo :du::victory::geda: O koks pas tave augintinis? Reikėjo dar ir jį nufotografuot, jaučiu koks murzinas snukutis buvo :victory:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

augintinis skubiai dingo virtuvėn po kampu...nesirodė gerą valandą,nes "baubiau",tai bijojo... :lol:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
augintinis skubiai dingo virtuvėn po kampu...nesirodė gerą valandą,nes "baubiau",tai bijojo... :lol:

 

 

:lol: vargšelis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:lol: :wacko: :wacko: :nea::doh: Ir graudu ir juokinga :lol:


Dovanėlėflow9.gif

Mano darbeliai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi zmonike užjaučiu :wacko:

 

Mano tai :wacko: .... nežinau ka su foteliu daryti.

Džipas kartas nuo karto pradėjo sisioti ant jo :lol: Jau ir "malku" gavo ogo-go kiek... vietsiek užeina jam :nea:

Draugė plaunama siurblį sakė paskolins ryt plausiu :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Oi zmonike užjaučiu :victory:

 

Mano tai :victory: .... nežinau ka su foteliu daryti.

Džipas kartas nuo karto pradėjo sisioti ant jo :victory: Jau ir "malku" gavo ogo-go kiek... vietsiek užeina jam :cry:

Draugė plaunama siurblį sakė paskolins ryt plausiu :victory:

Mano seses kate prie duru laukiniu viska pradejo daryt :flowers: Nebezinom nei ka daryt :flowers: Kencia visa diena, vaiksto issiputusi, o paskui kai duoda, tai gali plaukiot po jos balas :flowers: Ir visad viskas buvo gerai, bet parsinese jie dar viena kaciuka namo, tai ir prasidejo :victory:


Dovanėlėflow9.gif

Mano darbeliai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano Mikis (katinas) musasi su mano mazaja- jinai jam ir jisai jai, jeigu jinai sprunka nuo jo, tai jis ant uzpakaliniu letenu lekia paskui ja....ziureti neimanoma.... :flowers: :flowers: :flowers::victory:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kokių išdaigų -linksmų ir nelabai-jums prikrečia jūsų augintiniai?

 

Va,maniškė...Įnešėm pelargonijų,petunijų lovelius iš rūsio,kur jos "žiemojo".Padėjau salione...Tegul kalasi daigeliai...Nenužiūrėjau...Išravėjo...

6ea2ffb87eb0.jpg

 

dar nesimato žemiuotų pėdučių po visą kambarį...

pas mane tas pats. katinas visa smeli iskasa... o pas mane dar kilimine danga ant grindu, tai isvalyti buna tiesiog neimanoma.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

maniškė amžinai visus vaiku žaislus graužia velniu gauna bet vistiek ,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.