Pereiti prie turinio
kicule

Tėvų nuomonė apie savo vaikus

Rekomenduojami pranešimai

Aišku kad mums mūsų vaikai yra patįs brangiausi ir nuostabiausi.

Bet kartais yra labai nemalonu kai tevai pradeda tiek girt savo kad net .... nemalonu darosi. Tipo tavo tai ..... o mano tai auksas.

Pvz., Sutinku vieną mamą (vaikai vienodo amžiaus)

Kiek dantuku turite? Sakau 8, oi... tai ko taip silpnai? mes jau 10.

Arba nespeji pasisveikinti, o žinai mano tą, aną jau daro toks protingas, viska moka.

Na galvoju, maniškė jau seniausiai taip daro, bet neeisiu gi aš ir visiems vien tik apie tai pasakosiu.

Aš nesuprantu, kam tokios bereikalingos kalbos?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Savo vaikai visada tevams yra patys gra?iausi,protingiausi ir pan.Tai negineiajama.Ir ka?koks gyrimasis visada bus.Su labai akyriu gal neteko susidurti.

Karta sveeiuose ma?daug dviejo meto mergaite pasake kelis ?od?ius,kilo didele susi?avejimo banga,kad toks ma?as vaikas ?neka.Nepasakiau,kad mano sunus tokio am?iaus jau normaliom frazem ?neka,ir mes tuo nesistebim.

Tokie dalykai labiau budingi,kai mama i?tisai buna namie,ir visi jos interesai apsiriboja vaikais,tada pagrindine naujiena yra - koks mano vaikas protingas,ka jis naujo vakar i?moko.O paskui su am?ium tokie dalykai praeina.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
O paskui su am?ium tokie dalykai praeina.

Gal su vaiko amzium taip. Bet ne mamos :bigsmile: Nes tuos kurios ir yra gal daug vyresnes uz mane ir uzknysa su savo o va mano, o tai tavo...

Gal sakau esu bloga mama kad tiek negiriu savo vaiko?

Man paprasciause tai yra negrazu ir nemandagu :bee

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

........................... o vat jau mano vaikas zaidzia futbola be taisykliu, ypac pagal muzika ir saldumynu baliaus :) Nors jam tik 3 menesiai iki gimimo :bee :laugh: :laugh:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Gal su vaiko amzium taip. Bet ne mamos :mamba:  Nes tuos kurios ir yra gal daug vyresnes uz mane ir uzknysa su savo o va mano, o tai tavo...

Gal sakau esu bloga mama kad tiek negiriu savo vaiko?

Man paprasciause tai yra negrazu ir nemandagu  :bee

na a? irgi negiriu savo panos kartais net sumenkinu prie pa?alinio. bet pastebejau mano panele nuliusta jai turbut svarbu kad a? ja taip pat did?iuoeiausi kaip ir kita mama savo vaiku. juk vaikai viska supranta. dabar stengiuosi ir a? pagirti panel? prie kito tai susigesta bet lieka patenkinta. vistik reikia truputa pagirti bet nepersistengti.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vaikus girti reikia, netgi butina, nes tada jie jaueiasi labiau vertesni arba bent jau tokie kaip visi, nes jei menkinsi net smulkmenelese, gali tai vaikui u?sifiksuoti (kad jis ne toks geras kaip xxx), prasides kompleksai...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
vaikus girti reikia, netgi butina, nes tada jie jaueiasi labiau vertesni arba bent jau tokie kaip visi, nes jei menkinsi net smulkmenelese, gali tai vaikui u?sifiksuoti (kad jis ne toks geras kaip xxx), prasides kompleksai...

?inok tikrai ant savo panos matau kad taip. todel pradedu girti ai?ku ne tu?eiai.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Mergaites as kalbu ne apie tai kad nereikia vaiko girti, o apie mamas kurios kalba ir kelia savo vaika, neduoda nei zodzio pasakyt, nes turi stovet ir klausyt.....

Man pvz., tai ne tik negrau, bet ir nemandagu :bee

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei tiesiog susitinki, o ji beveik arba vien apie savo "auksa" ?neka ir a debesis kelia, tai jau dekui (viena darbdave tokia) :mad: , bet jei grupeje mamytes ?nekasi apie savo vaikueius (jiems girdint), tai savaja pagirti tiesiog privalu :)


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kartais reikia tu pagyru, vaikai irgi ju verti


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as savo maziuku labai didziuojuosi, kiekviena diena as juo stebiuosi, kaip jis greitai auga, kaip keiciasi jo mastymas ir visa kita. As labai didziuojusi turedama toki suneli, todel ir visiems giriuosi, koks jis protingas ir saunuolis. :geda Jam du su biski metukai , bet kalba jau viska, skaiciuoja iki penkiu jau deklamuoja eilerastuka "Mano batai buvo du....." labai megsta dainuoti pasiemes mikrofona ,o ypac dainele "spajaudau gaudau...." :pack2_thumbup[1]: Labai noriai piesia, jau turiu kruva piesinuku jo prisaugojus, labai judrus ir protingas berniukas :wub Nu ir prisigyriau as cia jums dabar :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

saunu nera, verta gabiu vaiku pasigirti, manasis kai buvo mazas irgi buvo gabuolis, i pirma klase jau ejo mokedamas skaityti ir dabar gerai mokosi


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.