Pereiti prie turinio
Nicole

Kavinukė ''Fainuolių Klubas''

Rekomenduojami pranešimai

Ačiū JuuuRaaai už kitų metų horoskopą flowers.gif Ta proga atidarykime naują kavinukės temą ir kartu atverskime naują lapą mūsų gyvenimuose, palinkėkime vieni kitiems sėkmės, sveikatos ir malonių ateinančių akimirkų prieš šventes. Te rutina ir rūpesčiai neužstelbia džiaugsmo berenkant dovanėles draugams ir artimiesiems ir te padeda džiaugtis smulkmenomis, nes niekada nežinai, kaip gyvenimas pasisuks. Už šviesią ateitį, fainuolės victory.gifflowers.gifflowers.gifflowers.gif

 

sampanas_px600.jpg

 

lois_fruit_tray.jpg

 

sherry-jelly-ay-1875511-l.jpgjelly-06.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū Nicole už gražius palinkėjmus :coffee: , už naują kavinukę ir už skanias vaišes :lol:

Tikrai jau tuoj Kalėdos... o atrodo tik neseniai buvo...

Jau pradeda jaustis, kad artėja šventės ;), jau miestas puošiasi, parduotuvėse pilna kalėdinių prekių. Ir vaikas man vis primena, kada puošim eglutę :nestuke:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nera uz ka, Dory ;) Aha, ir man faina po parduotuves pasmirineti, kai visur taip grazu :nestuke: O maniske tai paskutinem dienom vis kalba, kad nori Nintendo DS Lite is Kaledu Senio. O as jai sakau, kad geriau elgtusi super gerai, nes dovana labai brangi, tad kazin ar Seniui pavyks gauti, jei bus bloga mergaite :coffee: Tie vaikai...gerai, kai tokio amziaus tai jie dar tokie naivus, o paskui kai paaugs bus daug sunkiau su dovanom :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha aš džiaugiuos kad mano vaikas dar nelabai supranta ir neužsiprašo dar tokių brangių dovanų, įsivaizduoju kas bus po poros metų ;), Seniui teks paploninti piniginę :nestuke:

O tas Nintendo DS Lite tai kompiuteriukas toks kiek prisimenu? ar kas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu Nicole uz toookia grazia tema :nestuke:

O tas zele desertas sirdeles formos beprotiskai skaniai atrodo, noreciau ;)

 

apie kaledas. Nesijaucia jos man nei per kur dar. Sniego reikia, daug sniego, va tada jau bus galima ir galvoti apie kaledas :coffee:

Nors kuciom ir kaledom jau rezgu ka gaminsiu :lol:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha, ten kompiuteriukas, Dory :nestuke: Kalbant apie sventes, tai man jau taip knieti namus sventems papuosti, bet dar per anksti, reikes gruodzio pirma savaitgali puosti ;) O sniego tai ir mums nemazai pranasauja siais metais, nors dar kaip is tiesu bus tai nezinia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su Naujais namučiais. Ačiū už gražius palinkėjimus. Iš tikrųjų norisi palinkėti, kad ateinantys metai būtų sėkmingesni už šiuos.

be856a4a4320.gif


8c837d9c8540.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Užsiregistruoju ir aš naujuose namučiuose :lol: Nicole ačiū ;) :lol: :nestuke:

 

Aš sniego nenoriu, nors Kalėdos ir Naujieji be sniego tai man nepatinka :coffee: kolkas visiškai nesijaučia, kad Kalėdos artėja ;)


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas mergytės-fainuolytės ;)

 

Nicole, tema :nestuke:

 

кофе1.jpg


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas rytas, fainuoles :geda:

healthy-breakfast-honey1.jpg


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas iš pat rytuko....Ačiū visoms už tokius žodelius ...... :geda:

 

Geros ateinančios savaitėlės... :flowers:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas :geda:

Snapė mmmm koks medutis :flowers:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.