Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Kadangi man jau treeia vaika padeda auginti aukles, turiu nema?a patyrima. Tik ?i- paskutinioji- yra nuostabi. Esu labai patenkinta. Galiu ramiai i?eiti a darba. Svarbiausia, kad aukle mano dukra myli ir rupinasi ja taip, tarsi buto tikra moeiute.Adomu tai, kad ji- ruse. Su mano dukra kalba rusi?kai.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Taip ? gera aukle surast sunku, dar kai prisiskaitai , prisiklausai visko tai :doh

Nezinau kaip reiketu palikti savo vaika su visai nepaistamu zmogum.

Nebent ta aukle rekomenduotu, arba butu pazistama ^_^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar noretumet tureti tokia aukl?, kuri ne tik valandas atsedeto, bet ir su vaiku u?siimto? Mano aukle (ruse) tokia ir yra.

O dabar mano serganeia dukra pri?iuri mano krik?to mama. Jos papra?iau todel, kad dukrai- astminis bronchitas, jai u?eina dusulys, o mano teta yra medike. Gra?us kasdien matau, ka jos veike. Jos kartu pie?ia, skaito knygutes, ?aid?ia visokius ?aidimus.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oj kaip mano drauge vargsta su vaiko auklem :doh baisu :doh

buna kad arba vaikas jokiais budais su aukle nepasilieka, arba pati aukle pas ja ilgai neuzsibuna... :schmoll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arteja laikas,kai teks eiti a darbela...tada tai bus...ne?inau kur reiks savo at?alel? palikt. Ne?inau, bet auklemis a? nepasitikiu.Bijoeiau palikt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as kolkas su aukle nesiskundziu, jau kokie 5 men. ji su mumis , bet atrodo, kad viskas normaliai, svarbiausia, kad Arminui ji tinka :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.