Pereiti prie turinio
kicule

Chi , Biosilk priemonės

Rekomenduojami pranešimai

ŠILKO KELIAS - Prabangus žvilgesys Jūsų plaukams!

 

chi.jpg

 

Pati naudoju CHI regeneruojanti kaukė dažytiems plaukams Infra Treatment

2i9qmyz.jpg

 

Toną šviesiems plukams

CHI_TONE_&_SHINE.jpg


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu as irgi ta kauke kur Kicule tu naudoji. Man tai slamstu slamstas.... Sunaudosiu koju skutimui vietoj putu.

Turiu silka, esu patenkinta.

Taip pat turiu Iron 44, pries tiesinima purskiama skysti, nezinau kiek jis padeda ar ne, bet pasipurskiu visada pries dziovinima ir tiesinima :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu ir biosilk silka. didelej taroj, nezinau kiek metu reikes kol as ji sunaudosiu :doh:

Labai lengvas. Erzinantis kvapas. Kaip ir beja Chi. Taciau Chi sunkesnis, riebesnis. Biosilk lengvesnis ir ji galima tepti nuo saknu.

Tepu abu pakaitom, taciau biosilk man reik kur kas daugiau, nes megstu kada galai plauku buna sunkus, tad daug "riebalo" reik :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu as irgi ta kauke kur Kicule tu naudoji. Man tai slamstu slamstas.... Sunaudosiu koju skutimui vietoj putu.

Turiu silka, esu patenkinta.

Taip pat turiu Iron 44, pries tiesinima purskiama skysti, nezinau kiek jis padeda ar ne, bet pasipurskiu visada pries dziovinima ir tiesinima :rolleyes:

O kaip tu ji naudoji?

 

Ji galima nauduoti vietoj balzamo, tiesiog labai trumpai palaikyti ir gerai nuskalauti :doh:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip tu ji naudoji?

 

Ji galima nauduoti vietoj balzamo, tiesiog labai trumpai palaikyti ir gerai nuskalauti :doh:

 

apie kauke klausi?

Naudoju tiek kad palaikau nuo 5 iki 10 minuciu ant slapiu svariu plauku. Plaukai tampa kaip stagarai, net pirsto ikisti neimanoma.... gal geresnis rezultatas butu kaip balzama naudot, nespetu taip sudirbti plauku :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinok tikrai neverto likyti ji kad ir 10min., Ilgiausiia iki 5 min.,

O geriausiai išplovus plaukus, tiesiog kiek itrinti į plaukus ir gerai išskalauti.

Pabandyk, gal kartais labiau patiks rezultatas :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinok tikrai neverto likyti ji kad ir 10min., Ilgiausiia iki 5 min.,

O geriausiai išplovus plaukus, tiesiog kiek itrinti į plaukus ir gerai išskalauti.

Pabandyk, gal kartais labiau patiks rezultatas :rolleyes:

 

Aha reiks istraukt ji man vel is tos vietos kur sudeta kosmetika netinkanti nepatinkanti bet gal kada nors sunaudosiu :doh:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.