Pereiti prie turinio
uogyte

Gydymo įstaigos

Rekomenduojami pranešimai

Idomu suzinoti kur lankotes , privacioje ar ne , ar esate patenkinti aptarnavimu, ar turite kokiu nusiskundimu ir pan.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Idomu suzinoti kur lankotes , privacioje ar ne , ar esate patenkinti aptarnavimu,  ar turite kokiu nusiskundimu ir pan.

 

 

Lankausi privaeioje klinikoje. Esu labai patenkinta, nes ten dirba daug labai gero daktaro. Pvz mano ginekologe yra ?vaig?de klinikose, bet pas ja u?sira?yti klinikose yra be ?anso. O mano privaeioj poliklinikoj be problemo :) . ?inoma tik kad u? kiekviena vizita reik moket po 60 lito, u? tyrimus vel atskiros kainos. Ir niekada nebuna eilio ar laukimo prie duro. Jeigu a? u?sira?iau 12 valandai, vadinasi 12 lauks tik man?s ir papildomai ?monio nebus u?sira?ius.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kur eia tokia klinika atradai?


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As lankausi ten kur yra tik pazystami gydytojai, o tiksliau kur mano mama dirba ,tai jei vaistu kokiu reikia ar kokia komisija praeiti tenka, tai net neinu i poliklinika:) viskas sutvarkoma buna ir be manes:)

:clap: :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dazniausiai privaciose.ten geriau ir nera eiliu:0esu kolkas patenkinta:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
http://nmc.lt/index.php/Radiochirurgija/202 Pati lankiausi sioje klinikoje veziau savo mergyte (turim tkia demele visur kur buvom sake pranyks iki metu ,o kadangi ne trupucio nemazeja tai cia ir pabandziau )tai visokios aparaturos naujausios ,malonus aptarnavimas uz konsultacija mokejom 60 lt bet isejom patenkinti viska nuosekliai isaiskino ir rudeniop vel ten vyksim .Antra kart vezem uosviene tai negalejo rankos bepajudint cia jai visokias proceduras atlikinejo ir nepadejo o cia iskart nustate per visus tuos badymus stipriai pazeistas raumens nervas israse vaistu tai jau trecia diena po vartojimo pradejo just palengvejima

10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as lankausi privacioje. na nelabai esu patemkina. pas seimos daktare galima gal but anksciausiai po poros dienu, o pas ginekologe po dvieju savaiciu ansciausiai. siaip jau antra mano privati klinika ir nieko gero.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš einu į paprastą polikliniką ir esu patenkinta.


8c837d9c8540.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lieuvoje lankausi privaciai pas gyditoje,o londone ne siandiena kaip tik turejau eiti bet neisejo nes tiek prisnigo kad niekas nevazineja nei metro nei autobusai ir dauguma parduotuviu net nedirba,sniegas londone sukele kryze :mirksiukas: va taip va! idomu kaip rytoi i darba reiks nusigauti??????

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

....Pas ginekologę ir stomotologą vaikštau privačiai. O kitą vaikštom į polikliniką, gydytoja, labai nebloga, visdas galima pasitarti, tik į namus važinėjanti namų tarnybą erzina, būdavo visai kitas ligas diagnozuodavo...Kaip vietoj Roto, pasakė apsinuodijimas, vietoj, pūlinės aginos tiesiog peršalimas...Tenko pakeliauti ir po klinikas ir po traumatologinius, ir kaip kad papuoli arba gerai arba nelabai...Nebent yra rekomendacija konkrečiai pas kokį gydytoją kreipti.... :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lankausi privačioj ir esu nepatenkinta, nes gydytojai nelabai suinteresuoti žmogaus problemomis


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.