Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Kodėl žmonės serga?

Rekomenduojami pranešimai

Šiuo klausimu turiu savo nuomon?. Siulau padiskutuoti.

Manau, kad žmogaus sveikata priklauso nuo mineio ir žodžio ekologijos. Fizinis Imunitetas priklauso nuo dvasinio imuniteto.

Tarkim, ar žinot, kodel skauda galva? Vangos nuomone, galva mums skauda tada, kai bijom gyventi arba nepavyksta susitvarkyti su problemom. Aš jai pritariu...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
Tarkim, ar ?inot, kodel skauda galva? Vangos nuomone, galva mums skauda tada, kai bijom gyventi arba nepavyksta susitvarkyti su problemom. A? jai pritariu...

Hmm... :) Idomu... bet is dalies gal ir taip ^_^

Tarkim, ar ?inot, kodel skauda galva? Vangos nuomone, galva mums skauda tada, kai bijom gyventi arba nepavyksta susitvarkyti su problemom. A? jai pritariu...

Pavizdziui pastebejau ir isitikinau, kad kai as daugiau rodau demesio ir uzsiimu su savo vaiku, ji beveik neserga , buna geros nuotaikos :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra kazkokia dalis, bet manau tikrai mazyte. aisku mums geresnei nuotaikai reikia bendravimo, buvimo tarp zmoniu, gero gyvenimo ir bunam daug sveikesni. taciau imunitetas geras arba blogas buna dazniausiai jau vaikysteje. gera savijauta vercia mums jaustis geriau, bet jei tavo imunitetas silpnas tai vis tiek susales susirgsi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O nuo ko priklauso imunitetas vaikysteje? Ar ne nuo to, kada ir kodel vaikas buvo pradetas? Gal mama, su?inojus, kad laukiasi, i?sigando, ir ta informacija buvo "u?ra?yta"? O gal net aborta galvojo daryti, o po to apsigalvojo? Vaikas gavo susinaikinimo programa.

O koks buvo ne?tumas? Ar mama daug streso patyre?

Koks buvo gimdymas? Ar mylineios rankos ja pasitiko?

vaiko imunitetas daug nuo ko priklauso... Juk protingi ?mones sako, kad vaiko gimimui reikia ruo?tis prie? keleta meto ar bent menesio. O kaip yra pas mus? Kiek gimsta netyeiuko?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene
Vangos nuomone, galva mums skauda tada, kai bijom gyventi arba nepavyksta susitvarkyti su problemom. A? jai pritariu...

:blink: nesamone :swoon2[1]: niekad nebijojau gyventi , net sergant veziu ir is visu problemu isslystu puikiai , o galva skauda - migrena kankina arba padauginus :drinks_drunk[1]: kita diena skauda ... siaip sako tik durnos galvos neskauda :laugh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvos skausmas retas dalykas pas mane , taciau ligos mane aplanko daznai , nepriklausomai ar as galvoju apie tai ar ne. Dazai bandau iteigti sau ,kad man viskas gerai , viskas gerai. Taciau nepadeda. :) :susigedes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Saviataiga ne visuomet padeda.

Girdejau nuomon?, kad ligomis reikia d?iaugtis, nes sirgdamas atidirbi dala karmos.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Girdejau nuomon?, kad ligomis reikia d?iaugtis, nes sirgdamas atidirbi dala karmos.

 

tikiuosi juokauji? D?iaugtis? Nekeneiu sirgti. labai bijau adato (jau tuoj metai bus kai gydytoja (ji vir?ininke) ragina duot kraujo i? pir?eiuko :geda ), bet pernai rudena net pasiskiepijau, kad negripuoeiau - padejo :)

o del galvos skausmo, man ja skauda itin retai, i?geriu 0,5 tabletes citramono ir po 15 min skausmo kaip nebuta.

Esu sveika kaip ridikas (i?skyrus odos liga).

Tai kaip ten su mano karma???


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O nuo ko priklauso imunitetas vaikysteje? Ar ne nuo to, kada ir kodel vaikas buvo pradetas? Gal mama, su?inojus, kad laukiasi, i?sigando, ir ta informacija buvo "u?ra?yta"? O gal net aborta galvojo daryti, o po to apsigalvojo? Vaikas gavo susinaikinimo programa.

O koks buvo ne?tumas? Ar mama daug streso patyre?

Koks buvo gimdymas? Ar mylineios rankos ja pasitiko?

vaiko imunitetas daug nuo ko priklauso... Juk protingi ?mones sako, kad vaiko gimimui reikia ruo?tis prie? keleta meto ar bent menesio. O kaip yra pas mus? Kiek gimsta netyeiuko?

Perskaieius ?ita tavo posta tureeiau manyti, kad mano vaikai - nesveikuoliai (kiek daug mylineio ranko sutinkam GN?). :rolleyes:

Pati itin retai sergu, o gal nepastebiu :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu sveika kaip ridikas (i?skyrus odos liga).

Tai kaip ten su mano karma???

 

Odos ligomis serga ?mones, turintys dvasinio problemo...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
Odos ligomis serga ?mones, turintys dvasinio problemo...

 

Galima pvz? :angry:

Man labai idomu kodel taip manai?

Ir siaip man tai aktualu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Palauk Geiste, o kaip suprasti dvasinio problemo :angry:

(P.S. ten kur apie ?vynelin? tema a? tas dvasines kitaip supratau, bet gerai, kad kicule u?klause eia...)


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.