Pereiti prie turinio
Svečias kicule

?unų pa?aras

Rekomenduojami pranešimai

Svečias kicule

Koki perkate pasara savo suniui?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? savo ?uniui perku "Brit" firmos, premium active.

Redagavo Indre

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ash pirkciau jai tureciau shuni "ROYAL CANIN", shiaip shita savo katinui perku http://www.royal-canin.ru/ :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O ash pirkciau jai tureciau shuni "ROYAL CANIN", shiaip shita savo katinui perku http://www.royal-canin.ru/ :pack2_thumbup[1]:

 

 

Mano ?uniui ?itas edalas nepatiko. Jis nenoriai edo, ir kailis nustojo blizget, pradejo kuok?tais slinkt plaukai, i? snukio i?vis smirdet pradejo. Na ?od?iu padarem i?vada kad tai nuo prasto edalo. Ir butent nuo "ROYAL CANIN".


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano ?uniui ?itas edalas nepatiko. Jis nenoriai edo, ir kailis nustojo blizget, pradejo kuok?tais slinkt plaukai, i? snukio i?vis smirdet pradejo. Na ?od?iu padarem i?vada kad tai nuo prasto edalo. Ir butent nuo "ROYAL CANIN".

Matai kaip buna :bigsmile:

Mano katinui ir ish snukio smirda, bet jis nieko kito eda. Bandeme keisti edala, bet jis atsisako kita esti. O kas liecia kaili tai lyg ir nieko atrodo ir blizga ir grazus.Na bent jau mums taip atrodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Royalis turi konservantu ir nera labai geras maistas. Jei labiau Teaman uzsispirtum, pabadaves katinas tikrai pradetu esti.

 

As seriau suniukus PROFORMANCE, bet Lietuvoj jo negaunu, dabar nusipirkau vokiska BOCH. Pakolkas nieko. Bet kieciausias maistas man yra Hills, geresniu nesu bandziusi, tai superpremium klases maistas. :pack2_thumbup[1]:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Royalis turi konservantu ir nera labai geras maistas. Jei labiau Teaman uzsispirtum, pabadaves katinas tikrai pradetu esti.

 

As seriau suniukus PROFORMANCE, bet Lietuvoj jo negaunu, dabar nusipirkau vokiska BOCH. Pakolkas nieko. Bet kieciausias maistas man yra Hills, geresniu nesu bandziusi, tai superpremium klases maistas.  :pack2_thumbup[1]:

kaip ir kiekvienas sausas edalas...

kaip ir zmones sunys yra skirtingi,ne visiems tinka tas pats.seriu savo sunis tik super premium klases maistais.isbandziau ne viena ir ne kelis edalus.kol kas geresnio uz royal canin neradau.

siuo metu seriu pro pac.kai tik baigsis tas maisas pirksiu vel royal canin.


amerikie?ių staford?yro terjeras

Dina

bulmastifas

Armada

http://www.freewebs.com/americanstaffordsh...andbullmastiff/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano suniukas nemegsta sunu pasaro, koki bepirktumem tenka katinui suvalgyti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kaip ir kiekvienas sausas edalas...

kaip ir zmones sunys yra skirtingi,ne visiems tinka tas pats.seriu savo sunis tik super premium klases maistais.isbandziau ne viena ir ne kelis edalus.kol kas geresnio uz royal canin neradau.

siuo metu seriu pro pac.kai tik baigsis tas maisas pirksiu vel royal canin.

 

Klysti, yra pasaru kurie neturi konservantu, ju ir galiojimas labai trumpas, palyginus su kitais maistais.

 

O royalis vienas is tu kuris turi :)


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Klysti, yra pasaru kurie neturi konservantu, ju ir galiojimas labai trumpas, palyginus su kitais maistais.

 

O royalis vienas is tu kuris turi :)

na na parodyk man toki kuriame nera konservantu.tai gal tas boch,kuriuo tu dabar seri sunis yra be konservantu?tik kazkodel jis tik premium klases...


amerikie?ių staford?yro terjeras

Dina

bulmastifas

Armada

http://www.freewebs.com/americanstaffordsh...andbullmastiff/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Proformance yra be koncervantu, o boch taip pat. Nors jis ir premium klases bet tai dar nereiskia, kad jis s..... Lietuvoj juo daug kas seria vokiecius ir tie vokieciai uzima pirmas vietas ne tik Lietuvoj. Vokiska kokybe. :bee

 

Geriau pasakyk man koks Royalio galiojimo laikas?

Redagavo haski

Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Proformance yra be koncervantu, o boch taip pat. Nors jis ir premium klases bet tai dar nereiskia, kad jis s..... Lietuvoj juo daug kas seria vokiecius ir tie vokieciai uzima pirmas vietas ne tik Lietuvoj. Vokiska kokybe. :bee

 

Geriau pasakyk man koks Royalio galiojimo laikas?

o kaip as tau pasakysiu,jei dabar turiu pro pac maisa,gi as maisu nuo maisto nekolekcionuoju.kai nusipirksiu tada paziurejusi parasysiu.

vokieciu aviganiai man nerodiklis.dar karta pasikartosiu,nevisiems sunims tinka tas pats kas pvz tavo suniui.taip kad kas ka kuo seria ir ka laimi negali buti rodiklis.beje laimejom parodoje boch 1kg pakuote.tuoj paziuresiu jos galiojimo laika.del proformance nesigincysiu,jo nebandziau ir net nemaciau.


amerikie?ių staford?yro terjeras

Dina

bulmastifas

Armada

http://www.freewebs.com/americanstaffordsh...andbullmastiff/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.