Pereiti prie turinio
kicule

Vyrui reikalingas sūnus?

Rekomenduojami pranešimai

Kai draugavau su savo vyru, jis sakydavo. Kada nors... kai busime šeima tu pagimdysi man sūnų. :mirksiukas:

Kai laukiausi, jau buvo visiškai vienodai ir man ir vyrui kas gims, laukeme savo vaikelio ir tiek.

O dabar kai pakalbame apie antra vaikelį , jis sako kad nori dar vienos dukrytės, nera taip kad sūnus ir taškas.

O kokia jūsų nuomone?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visi vyrai save gerbiantys nori dar ir sunaus...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrai tikrai labai nori sunaus,bet vat kažkodel dukras labiai myli.

Man tai dar geriau-kai pranešiau,kad laukiuos,pasake-tada užsisakau-noriu berniuko...lygtai nuo noro kas nors priklausyto.Ir visai rimtai kalbejo,kad jei antra bus mergaite (nes echoskopas taip rode),tai mums reiketo ir trečio vaiko.

Ko gero,vyrams labiau norisi pasigirti,kad va-koks jis šaunuoli,sūnų turi,o realiai myli tai,ka atsiveža iš gimdymo namo kartu su žmona :mirksiukas:


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
visi vyrai save gerbiantys nori dar ir sunaus...

 

Mergaite padaryti yra juvelyro darbas.

 

Mano vyras visai nesureiksmino kas gims, bet buvo tikras, kad pirmas gims sunus. Neklydo.


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

maniskis irgi labai norejo sunaus ir sulauke, abu labai sutaria dabar, net manes tiek neklauso, kiek vyro


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vyrai tikrai labai nori sunaus,bet vat kažkodėl dukras labiai myli.

ir man taip atrodo :grin:

tas sunaus norejimas gal mada? :) tarp vyru... :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal čia iš senoves laiko toks dalykas atejo...

Savaitgaly žiurejau filmą,kai karaliene pagimdo dukrą,ir atejusio ja aplankyti karaliaus ilgai atsiprašineja,kad ji labai kalta,nes nepateisino jo lukeseio.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

maniskis nei mazyte uzuomina niekam neuzsimine ko noretu. Sake kas bus tas gerai. O kai istyre berniuka , tada prisipazino, kad labiau sirdis linko prie sunelio.


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniskis turi 2 sunus, tai kaip sako - parmustgalviai-triuksmadariai, o noretusi jam dar dukrytes,... kazkaip buvo prasitares...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Maniskis turi 2 sunus, tai kaip sako - parmustgalviai-triuksmadariai, o noretusi jam dar dukrytes,... kazkaip buvo prasitares...

na tai pirmyn dar ir dukryt? galit tureti :)


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai atrodo ,kad gal kaikurie vyrai nori tureti sunu,nes gal nori,kad sunus sektu jo pavizdziu ir butu toks kaip tevas... :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano tai vyras labai norejo dukros,ja ir turi,sake kad idomiau negu berniukas.

 

net nezinau kodel vyrai taip nori sunu,gal delto kad su mergaite sudetingiau,nezino kaip cia auklet,o visa kas nezinoma gasdina.mano drauges vyras gan zymus muzikantas, as jo klausiu,ar noretum dukros,o jis sako man: "tai butu tas pats kaip is naujo ismokt groti..." patiko man sitas jo pasakymas :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.