Pereiti prie turinio
Snapė

Vyras- šeimos galva?

Rekomenduojami pranešimai

Ar pritariat šiam posakiui? O kaip jūsų šeimose, ar tikrai vyrai yra šeimos galvos?

Nors sakoma moteris yra kaklas į kuria norės į tą pusę ir pasuks.

Bet ar ištiesų taip turėtų būti?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyras turi žinoti,kad šeimos galva yra tik jis,ir be jo šeima tiesiog negalės egzistuoti.Ir turi galvoti,kad jis toks vienintelis tobulas ir nepakartojamas,kad jam dar gyvam esant turėtų būti pastatytas paminklas.Tada jis rūpinsis šeima,uždirbs pinigus,mylės žmoną ir vaikus.O žmona turėtų būti tokia pilka pelytė,kuri iš pažiūros atrodo,kad iš viso balso teisės neturi,bet realiai ji turi mokėti taip sumodeliuoti visas situacijas šeimoje,kad visada būtų jos viršus ir beveik visi jos norai būtų pildomi (realūs,aišku),bet vyras viso to net nepastebėtų.tada abu bus visiškai laimingi.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vyras turi žinoti,kad šeimos galva yra tik jis,ir be jo šeima tiesiog negalės egzistuoti.Ir turi galvoti,kad jis toks vienintelis tobulas ir nepakartojamas,kad jam dar gyvam esant turėtų būti pastatytas paminklas.Tada jis rūpinsis šeima,uždirbs pinigus,mylės žmoną ir vaikus.O žmona turėtų būti tokia pilka pelytė,kuri iš pažiūros atrodo,kad iš viso balso teisės neturi,bet realiai ji turi mokėti taip sumodeliuoti visas situacijas šeimoje,kad visada būtų jos viršus ir beveik visi jos norai būtų pildomi (realūs,aišku),bet vyras viso to net nepastebėtų.tada abu bus visiškai laimingi.

pritariu :pack2_thumbup[1]:

visiskai :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bambyna,nustebino tai,kad man pritari...aš kažkodėl tikėjaus ,kad parašysi,kad aš visai nusišneku :)

Tiesą sakant,tokį variantą,kad žmona gauna gerą algą,grįžta vėlai,savaitgaliais dirba,o su vaikais vyras pramogauja,aš irgi esu išbandžius.Man tada vyras pasakė,kad pinigai aišku gerai,bet kad jis realiai namie žmonos neturi-tai blogai.Teko atitinkamas išvadas daryt,ir pasilikti tik pagrindinį darbą atsisakius likusių trijų...

Kai man buvo apie 20,aš kažkodėl buvau įsitikinusi,kad teisės ir pareigos tarp sutuoktinių turi būti lygios.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyras sheimos galva? Taip, bet tik ne pas mus, shitas posakis turbut atejo ish rytu, kur moterys sedi namuose ir niekur ish namu neina, o jai vaikshto tai uzsidengusios veidus ir ish vis zodzio neturi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane namie lygybe. Ir jokiu galvu nera.


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip - vyras yra šeimos galva. Bet ne tironas ar pan., o tiesiog išklausantis nuomonę ir priimantis spręndimą, kuriam privalo paklusti šeima.


...............................................

 

403284pn.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jeigu vyro sprendimas šeimai nepatinka-kas tada?


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O jeigu vyro sprendimas šeimai nepatinka-kas tada?

 

 

Vyro sprendimas ne paveiksliukas - tiesiog daroma, ką nuspręndė vyras ir tiek... man irgi nepatinka anksti rytais keltis, bet keliuosi, nes reikia..


...............................................

 

403284pn.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne šeima daro,ką nusprendė vyras,o jis vienas...O kai žmonos norai pastoviai nustumiami į antrą planą,iš karto blogėja tarpusavio santykiai.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ne šeima daro,ką nusprendė vyras,o jis vienas...O kai žmonos norai pastoviai nustumiami į antrą planą,iš karto blogėja tarpusavio santykiai.

 

 

Ne - žmona džiaugiasi, kad gali vykdyti vyro norus :wink:


...............................................

 

403284pn.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyras irgi gali būti labai laimingas žmonos norus vykdydamas.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.