Pereiti prie turinio
Snapė

Kambarių apstatymas

Ar nor?tum savo namus ?rengti pagal feng shui taisykles?  

12 narių prabalsavo

  1. 1. Ar nor?tum savo namus ?rengti pagal feng shui taisykles?

    • taip
      2
    • ne
      9
    • jau ?rengiau
      0
    • pagal kokias taisykles?
      1


Rekomenduojami pranešimai

Na ar apstatet savo kambarius, taip kaip jum atrodo geriau. Ar pvz naudojoties feng shui? Arba lovagala butinai statyti a rytus ir t.t.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu butuose de?utese ka?in ar labai jau feng ?ui prisilaikysi...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kaskada bandziau statyti pagal feng shui..taciau veliau pamaciau,kad neimanoma viska taip sustatyti:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nu butuose de?utese ka?in ar labai jau feng ?ui prisilaikysi...

 

 

Useri tikrai amanoma.

Senai jau a? buvau nusipirkus feng shui knyga. Viska jau buvau susubrai?ius kaip perstumdyt, perstatyt ir t.t. Bet taip iki ?iolei nepadariau. Nors man ta mintis visai nieko. Ka?kodel prie ?irdies feng shui :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na ar apstatet savo kambarius, taip kaip jum atrodo geriau. Ar pvz naudojoties feng shui? Arba lovagala butinai statyti a rytus ir t.t.

Lova turi du lovagalius :wink: A Ryto pus? reiketo statyti lovos galvugala. Beje, ka?kur skaieiau, kad taip pat ir a ?iaures pus? galima.

 

na kaskada bandziau  statyti pagal feng shui..taciau veliau pamaciau,kad neimanoma viska taip sustatyti:)

A? irgi ka?kada skaieiau. Knyga turiu. Adomu, bet pasinagrinejus plaeiau pamatai, kad tikrai ne viskas amanoma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as tai apstatineju pagal Kristian shu :laugh: Viska susistatau pagal savo nuoziura ir del to jauciuos labai patenkinta


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir tik pagal save susistatau :bigsmile:

nesivadovauju jokiais chui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai tik nusipirkom buta, mano brolis su virgulem nustate, kur lovas statyti...

Atsimenu, gyvenom dar mano mamos namuose, ir sunus blogai naktimis miegodavo. Brolis patikrino su virgulemis- pasirodo, vieta visi?kai netinkama lovai statyti. Pakeitem lovos vieta, ir vaikas pradejo puikiai miegoti...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekada gyvenime su niekuo nenustatinejom - baldus statau pagal savo stilio ir miegam visi puikiai - tiek mes , tiek muso vaikai , tiek sveeiai .

Mano nuomone ?iuo klausimu tokia - ?mones patys prisimasto ko nereikia , saviataiga galima ir mirta prisi?aukt , nekalbant apie bloga miega .


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebandziau naudotis feng shui taisyklemis, nes nemanau, kad mums, lietuviams, tai tinka. Lai japonai ar kinieciai jomis ir vadovajasi ;)


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal ta feng sui,man atrodo,net kambariai turi buti be kampu,apvalus...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

statau palei save ir daznai keiciu baldu padety namie kas puse metu mazdaug nemegstu rutinos man kai kambaruose perstatoma tai po to tiek smagu ir gyventi maloniau pasidaro ir pliusas visi kampai issivalo nors vyras pyksta kad lauzau baldus bet as vistiek savo tai juokais numeta prikalsiu prie zemes viska ir nepajudysi.....

bet mano tokia durna mada keist pastovei namie viska.... ;)


GYVENIMAS GRAZUS TIEM KURIE PASTOVEI SYPSOSI......

TAD SYPSOKIMES IR DZIAUKIMES GYVENIMU...........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.