Pereiti prie turinio
haski

Ar sunku įtikti vyrams?

Rekomenduojami pranešimai

Vyrams itikti sunku...

 

 

> Jeigu elgiesi su juo graziai, jis sako, kad ji isimylejai.

 

> Jeigu nesielgi graziai, jis sako, kad esi isdidi.

 

> Jeigu gincijiesi su juo, jis sako, kad esi uzsispyrusi ozka.

 

> Jeigu tyli, jis sako, kad tu neturi smegenu.

 

> Jeigu esi protingesne uz ji, jis isiunta.

 

> Jeigu jis protingesnis uz tave, jis nuostabus.

>

> Jeigu tu jo nemyli, jis stengiasi uzkariauti tave.

>

> Jeigu tu ji myli, jis stengsis tave palikti.

>

> Jeigu tu atsisakai su juo myletis, jis kaltina tave, kad jo nemyli.

>

> Jeigu sutinki, jis sako, kad tu pigi.

>

> Jeigu papasakoji jam apie savo problemas, jis sako, kad tu ji

vargini.

>

> Jeigu nepasakoji, jis sako, kad tu juo nepasitiki.

>

> Jeigu bariesi ant jo, jis sako, kad elgiesi tarsi aukle.

>

> Jeigu jis barasi ant taves, tai todel, kad jis tavimi rupinasi.

>

> Jeigu sulauzai pazada, tavimi negalima pasitiketi.

>

> Jeigu jis sulauzo savaji, jis yra priverstas taip padaryti.

>

> Jeigu iskaudini ji, tu esi ziauri.

>

> Jeigu jis iskaudina tave, tu per daug jautri!

>

>

>

> Jeigu duotum paskaityti sita aprasyma vyrams, jie prisiektu, kad tai

> netiesa.

>

> Bet jeigu neduotum, jie sakytu, kad esi egoiste..


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patarimai vyrams, kaip elgtis su moterimis : :laugh:

 

Niekada nesakykite moteriai, kad nepakeieiamo nera - antraip ji suras, kuo jus pakeisti.

Niekada nesakykite moteriai, kaip gerai ji ?iandien atrodo, jei tuo metu kalbate su ja telefonu.

Niekada neapgaudinekite moters del smulkmeno - kaupkite jegas pagrindinei apgavystei.

Niekada neklauskite jos nuomones kokiu nors klausimu. Ji ir taip ja jums pasakys.

Niekad neleiskite moteriai pagalvoti, kad esate pajegus i?plauti indus.

Nesakykite moteriai dviprasmi?ko komplimento. Ji butinai pajus ta prasm?, kuria norite jai prane?ti.

Niekad nesakykite moteriai, kad ji geriausia i? viso, kurias jums teko matyti. Ji gali patiketi.

Visada prisiminkite - motero daug, o jus - vienas.


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Visada prisiminkite - motero daug, o jus - vienas.

 

tikra tiesa :mamba:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Niekad nesakykite moteriai, kad ji geriausia i? viso, kurias jums teko matyti. Ji gali patiketi.

gerai cia :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekuomet nesistengiau atikti jokiam vyrui... Arba priima mane tokia, kokia esu, arba...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kam jiems įtikti? :)

 

bet jei elgiesi su jais gražiai, tai tikrai mano, kad juos įsimylėjai ir tada įsimyli tave..

 

 

bet šis punktas, manau, dažnai tinka ir moterim.

 

Bet tai juk nereiškia, kad reikia elgtis negražiai :) Tiesiog ne visi supranta, ir jei rodai kokį dėmesį mąsto, kad jis ypatingas. Nors gal dėmesys ir ypatingas, bet nebūtinai kaip įsimėlėjusių ar ne?


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o kam jiems įtikti? :)

 

bet jei elgiesi su jais gražiai, tai tikrai mano, kad juos įsimylėjai ir tada įsimyli tave..

 

 

bet šis punktas, manau, dažnai tinka ir moterim.

 

Bet tai juk nereiškia, kad reikia elgtis negražiai :) Tiesiog ne visi supranta, ir jei rodai kokį dėmesį mąsto, kad jis ypatingas. Nors gal dėmesys ir ypatingas, bet nebūtinai kaip įsimėlėjusių ar ne?

manau,kad itikti vyrui reikia- kartais pamaloninti garzdiais pietumis ar vakariene..... elgesiu.....

vyras kaip ir moteris nori but lepinami.....

mano vyrui nesunku itykti :) jam reikia tik svelnumo ir pavalgyti :D


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš ne taip supratau :)

 

žinoma, kad reikia tai, ką pasakei daryti :)

bet jei įtikti - man skamba kažkaip.. nu suprantu, kad yra ir kita reikšmė, bet man tas įtikimas toks biški dirbtinis dalykas iš vienos pusės - tarsi nuolatinis stengimasis reaguoti į vyro kaprizus ir stengtis įtikti :)

 

aišku geriausia įtikti intuityviai ir subtiliai, bet tai kitas dalykas - o jei klausimas ar lengva? aj dar ir nuo vyro priklauso. Yra tokių fain vyrų, kad bet ką daryk - o jis sakys, kad man viskas tinka, viskas malonu (nzn ar su laiku praeina, tikiuos ne :D )


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu katik vyro paklausiau ar as jam stengiuosi itikti, tai jis tik :sird1: ir sake ne tai va as nesisitengiu itikti vyrmas da del manes tai ir aina jie ten kur ju laukia, jai nenori tai ir nereikia kam tas itikti tarsi kokiai zemesnio lygio :mirksiukas:

na zodziu nesitengiu itikti nei zodziu nei maistu nei kitokiais veiksmais :D


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kiekvienas supranta zodi ITIKTI skirtingai- man tai tas itikti tik padaryti,kazka malonaus, ko pavyzdiui vyras norejo..... man tai nera lindimas i sikna...... nors kartais reikia pabuti moterim ir pasinaudoti visom savo galimybem ir pasistengti itikti vyrui :geda:

nes mano vyras visaip stengiasi itikti man ;) tad man negeda kartais itikti jam :doh:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apskritai įtikti žmogui - juk gali daryti ką nori, o kažkuom neįtiksi :geda:

 

šiaip, iš tiesų, yra kelios to žodžio suvokimo galimybės, tuk reik pakjusti skirtumą, apie ką kiekvienas iš mūsų kalba, todėl manau, kad ir Oksana, ir Sidabrinė vilkė yra absoliučiai teisios


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cukriniai avineliai nu super ;) gerai pasakei cia, kiekvienas yra savaip teisus tik kiekvienas taip pat sau yra teisesnis. :geda:

 

o as vat nooreciau suzinoti ka norejo tiksliai pasakyti oksana situo sakiniu

kartais reikia pabuti moterim ir pasinaudoti visom savo galimybem ir pasistengti itikti vyrui

ka reiskai pasinaudoti galimyberm itikti vyrui???? ir kam jam itikti tavo nuomone ??

nu prasom oksana konkreciau :doh:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.