Pereiti prie turinio
Snapė

Miežis. Ant akies

Rekomenduojami pranešimai

Nu ko?maras :mad: , bet ant akies kyla mie?is. Pirma karta. O skausmas :hm: Vaistinei dave alaus mielio gert, liepe 10 tableeio per diena i?gert, ir la?iuko. Bet kas i? to jis vistiek kyla ir ne?ada sustot :piktas

Gal ?inote kokio laudi?ko patarimo kaip greieiau ta mie?a panaikint?(virta kiau?ina jau laikiau prie akies) O gal rimto gero vaisto ?inot? Ir aplamai del ko jie atsiranda?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na net nežinau ar yra kokių geresnių priemonių nei tie lašiukai (anksčiau dar kažkoks tepalas buvo), kai jau būna labai pažengęs, skiria antibiotikus. Miežis tokia 'linksma' liga, kurią skelia stafilokokas. Man nuo to tepalo išgydavo per pora dienų. Teptis reikėjo aišku ilgiau, bet jau nejausdavau. Jei dabar tau vaistinėj pasiūlė lašiukus, matyt dabar jie geriausi. Šiuo (miežio) atveju nerekomenduočiau linksmintis su tradicine medicina, kažkodėl ir senoliai eina į vaistinę vaistų pirkt...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas tie stafilokokas? Tai ju per dau, ar per ma?ai mano organizm??

Man viena kart kilo mie?is, tai vaistinei dave tepaliuka a aka, tai taip ir nei?kilo. Bet neberandu to tepalo, o vaistinei tik la?elius pasiule ir tas alaus mieles. Bet tie la?elisi kaip aka griau?ia :hm: , na bet vistiek la?inu kaip priklauso.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiksliai nežinau, bet man atrodo, kad stafilokokas, tai bakterinės, grybelinės artai virusines kilmės sukėlėjas.

Ir lašink, nes jei apsileisi ir išaugs va tada tikrai ir 'gražiai' atrodysi ir 'visai neskaudės', paskum pliš ir bėgs pūliai..


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tiksliai ne?inau, bet man atrodo, kad stafilokokas, tai bakterines, grybelines artai virusines kilmes sukelejas.

Ir la?ink, nes jei apsileisi ir i?augs va tada tikrai ir 'gra?iai' atrodysi ir 'visai neskaudes', paskum pli? ir begs puliai..

 

 

Nu siaubo filmas ne kitaip. O man vaistinei sake kad ar taip ar tai i?kils vistiek :this[1]:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man pilnai nebuvo iškilęs nei karto, pradėjęs kilt buvo 3 kartus. Va tas tepaliukas buvo matyt stebuklingas.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Alaus mielio tabletes pagerk ilgiau - 2 men. be pertraukos . ?inau ,kad mie?iai auga trukstant vitamino ,da?niausiai B - organizmas nusilpsta ir prasideda ?i problema . Valgyk daugiau juodos duonos.


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aga, kai organizmas nusilpsta pasireiskia, man taip ir 2 kartus yra buve, bet nieko nedariau, praejo savaime per 2-3dienas :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O, pazystamas jausmas :blink: Pries geru pora metu man mieziai kildavo ne po viena , o po du , tris iskart :doh Prisikamuodavau nerealiai-juolab kad ir vaistu anksciau normaliu nerasta :schmoll: Ir jei jau pradedavo keltis, tai vistiek ka bedarytum issikeldavo.Girdejau, kad mieziai keliasi esant A vitamino stokai, todel ir rekomenduojama gerti alaus mieliu tabletes.Reikia jas vartoti kuo ilgiau-sakykim 3 men. nors mieziai jau ir nebekyla :mirksiukas: Ko tik nedariau ir i sildymus vaiksciojau ir t.t.

Esu girdejusi , kad reikia isgazdinti ta zmogu kuriam miezis keliasi- aceit dingsta :grin: Bet pasikartosiu , kad man niekas nepadedavo.

Bet kaip praejo viena grazia diena , iki siol nebesikelia :pack2_thumbup[1]: TFU...TFU...TFU......

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Girdejau, kad mieziai keliasi esant A vitamino stokai, todel ir rekomenduojama gerti alaus mieliu tabletes.

Butent alaus mielese yra vitamino B daugiausia . Plaeiau apie tai

Vitaminas A butinas epitelinems lastelems ir regos pigmento sintezei.


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Alaus mielio tabletes pagerk ilgiau - 2 men. be pertraukos . ?inau ,kad mie?iai auga  trukstant vitamino ,da?niausiai B - organizmas nusilpsta ir prasideda ?i problema . Valgyk daugiau juodos duonos.

 

 

Aeiu labai u? patarimus. Juoda duona a? tik ir valgau, bet reiks da?niau turbut pavalgyt. Ir reik turbut pradet gert neuro rubin'a, kaip tik turiu, ten visi B grupes vitaminai.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu mano mie?is durniuoja. Treeia diena nei didyn nei ma?yn. Tik nie?et dabar smarkiai pradejo :doh


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.