Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Čenelingas

Rekomenduojami pranešimai

Ar skaitote čenelingo knygas?

Ar žinote, kas yra Pakylėtieji Mokytojai?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas išvis yra tas čenelingas? Papasakok GEISTE plačiau ir apie tuos mokytojus.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra daug ezoterinių knygų, parašytų remiantis informacija, gauta iš mediumų.Tiksliai negaliu pasakyti, kaip vyksta bendravimas su anapusiniu pasauliu. Tarkim, buvo toks pranašas, kuris pranašaudavo miegodamas, o pabudęs nieko neprisimindavo.

O Pakylėtieji Mokytojai- tai Sen Žermenas (katalikai jį vadina Šv.Juozapu), Kut Chumis, El Morija, Serapis Bei ir t.t. Tai vadinamieji Vandenio eros mokytojai, kurie pateikia žmonėms reikalingą informaciją. Kai kurie jų kartais gimsta kaip žmonės, kai kurie niekada negimsta. Kiekvienas atlieka tam tikrą darbą. Daugiausiai žinomas yra Sen Žermenas.

Nesu kompetetinga pateikti tikrai tikslią informaciją šiuo klausimu.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Yra daug ezoterinių knygų, parašytų remiantis informacija, gauta iš mediumų.Tiksliai negaliu pasakyti, kaip vyksta bendravimas su anapusiniu pasauliu.

Aš tai bijočiau bendrauti su anapusiniu pasauliu. Su dvasiom? :fie

Aš net mirusio žmogaus bijau. Nemalonu šalia būt, lyg kažką jausčiau :drinks_drunk[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi ir jauti jo buvimą. Žmonės ne šiaip sau šarvojami, o ne iškart į duobę metami... Jiems duodama laiko atsisveikinti su visais.

Kiek žinau, mirusiojo siela viską ir mato, ir girdi, ir jaučia, ir jaudinasi, kai mato verkiančius...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Taigi ir jauti jo buvimą. Žmonės ne šiaip sau šarvojami, o ne iškart į duobę metami... Jiems duodama laiko atsisveikinti su visais.

Kiek žinau, mirusiojo siela viską ir mato, ir girdi, ir jaučia, ir jaudinasi, kai mato verkiančius...

:drinks_drunk[1]: tu mane gąsdini :geda: Aš visada bijojau mirusių žmonių.

Dar vienas dalykas - niekada neverkiu per laidotuves. Na kartais susigraudinu, nes kiti verkia ir man gaila jų ašarų.

GEISTE, užvesk temą - ar bijom mirties, arba kaip su tuo susitaikyti. Dažnai pagaunu save galvojant, kad tai normalus reiškinys ir kažkaip tos baimės kaip ir nėr :blink: Gal aš nenormali?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Liepa, toliau tave gąsdinu.

Kai prieš penketą metų mirė mano tėvas, neišliejau nė vienos ašaros. Visą laiką man brolis pasakojo, ką veikia mūsų tėvo siela (jis mato), netgi nupiešė, kaip jo siela atrodo.

Taigi žinok, kai ateini į laidotuves, miręs žmogus tave pasitinka, jis viską mato, girdi, skaito tavo mintis.

Kai mirė mano tėvo sesuo, brolis irgi nupiešė, kaip atrodo jos siela. Pasirodo, sielos atrodo labai skirtingai. Ir spalvos skirtingos.

Kai žmogų palaidoja, dar ilgai virš kapo būna toks didžiulis stulpas. Laikui bėgant, jis mažėja. Kai ateini į kapines aplankyti mirusiojo, jis ateina ir tave mato. Mano mama kartais mintimis pasikalba su tėvu. Tokį sugebėjimą turėjo ir mano močiutė.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

DABAR SKAITAU KNYG?, KURI? PADIKTAVO MIR?S VYRAS SAVO ?MONAI- Patricija Kirmond "Послания с небес".

Joje pasakojama apie tai, kas vyksta mirties metu ir po jos. K? veikia i??j? mirusieji. Kaip reikia gyventi, kad i??jusiam neb?t? g?da...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
DABAR SKAITAU KNYG?, KURI? PADIKTAVO MIR?S VYRAS SAVO ?MONAI- Patricija Kirmond "Послания с небес".

Joje pasakojama apie tai, kas vyksta mirties metu ir po jos. K? veikia i??j? mirusieji. Kaip reikia gyventi, kad i??jusiam neb?t? g?da...

 

 

GEISTE, ?i knyga tik rus? kalba? Papassakok k? jis ten pasakoja, k? jau?ia ir t.t.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indre, ne vieną tokio tipo knygą esu skaičius ir, kaip matau, šioje viską panašiai rašo. Skirtumas toks, kad išėjęs žmogus buvo neeilinis ir jis nukeliavo "aukščiau" nei tokių, tarkim, kaip aš, sielos.

Knyga parašyta klausimų- atsakymų forma, tai joje nėra tvarkingo eiliškumo.

Kiek paskaičiau, tą dabar ir papasakosiu.

Miręs tas vyras nėjo tuneliu, kaip visi, bet jį iškart pasitiko angelas ir perkėlė į kitą pasaulį. Mirusiuosius, kad jie lengviau adaptuotųsi po mirties, paprastai pasitinka kas nors iš mirusių giminaičių. Jie viską paaiškina, ką žmogus darys toliau, kur jis toliau keliaus. Jei žmogus iki mirties netikėjo inkarnacija, jam tai yra paaiškinama.

Pomirtiniame pasaulyje yra daug "sluoksnių". Nuo žemiausio iki aukščiausio. Kaip žmogus gyveno, į tokį sluoksnį ir patenka. Kuo žmogus buvo dvasingesnis, tuo jis į aukštesnį, šviesesnį sluoksnį patenka.

Mūsų dvasingumo supratimas ir dieviškasis labai skiriasi. Ten niekam nesvarbu, pardavėjas tu buvai ar prezidentas, gerbė tave žemėje ar ne. Svarbu, kiek meilės savyje per gyvenimą sukaupei, kiek nuoširdžiai gero kitiems padarei, kaip dažnai iš visos širdies meldeisi. Kiekvienam parodomas jo gyvenimo filmas, kad išgyventum visas buvusias geras ir blogas emocijas. Ten tavęs niekas neteisia. Tau duodama suprasti, ką neteisingai darei ir mokaisi, kaip turėtum gyventi kitam įsikūnijime.

Kadangi, kaip minėjau, šis mirusysis pateko į gerokai aukštesnį sluoksnį nei dauguma, jis pasakoja, su kuo ten bendrauja. Jis daug pasakoja apie Vandenio eros vyriausiąjį Sen Žermeną, apie Jėzų Kristų, kurio misiją krikščionys supranta klaidingai, apie Mariją, apie Gautamą Budą. Jis kalba apie tai, kad nuo krikščionių yra daug kas nuslėpta, yra rastų knygų, kurios neiššifruotos, yra tokių, kurias ras artimiausiu metu. Yra paslėptų dokumentų, raštų, kuriuos paskelbti tam tikrom religinėms organizacijoms yra nenaudinga. Jis pasakoja apie savo buvusius įsikūnijimus. Api tai, ko jis gyvendamas nežinojo ir nesuprato.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
<...> apie Jėzų Kristų, kurio misiją krikščionys supranta klaidingai, apie Mariją <...> Jis kalba apie tai, kad nuo krikščionių yra daug kas nuslėpta, yra rastų knygų, kurios neiššifruotos, yra tokių, kurias ras artimiausiu metu. Yra paslėptų dokumentų, raštų, kuriuos paskelbti tam tikrom religinėms organizacijoms yra nenaudinga.

Labai įdomu ...gal gali smulkiau?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Labai įdomu ...gal gali smulkiau?

Aš šitam forume jau daug dalykų parašiau, kurie nepriimtini įvairioms krikščioniškoms religijoms. Apie daugybę dalykų, kurie sąmoningai slepiami, yra daug kalbama. Tarkim, apie tai, kad Jėzus mokėsi Rytuose.( O raštiškų įrodymų yra daugybė.) Apie tai, kad yra sąmoningai nuslėptas Kristaus mokymas apie reinkarnaciją.

Kai dukra leis, išversiu citatų apie tai iš šios knygos.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.