Pereiti prie turinio
Pajure

Neištikimybės požymiai

Rekomenduojami pranešimai

Prie? savait? man vyras pasake be jokio konteksto-a? visada tavim rupinsiuos ir niekada nepaliksiu.Man taip keistai nuskambejo,toks viduj aliarmo signalas asijunge, kad ka?kas eia netaip.Nieko protingo nei?maseius nusprend?iau, kad ie?kau problemod ten, kur jos nera.Bet visa savait? nepavyksta prikalbinti jo pack2_ooops.gif

Kas suduret realiai, kokie yra vyro nei?tikimybes po?ymiai?


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Istiesu idomus pasakymas ir dar jei ne is niekur nieko taip pasako pack2_yes.gif O gal kaip tik jis bijo tave prarast, kad zmogus pats sumaste kad tau demesio per mazai inai jei man taip maniskis pasakytu man ir butu keista suprantu tave. Kazin ka jis pats masto ir galvoja

O del pack2_ooops.gif ka neprikalbinu man ir visuokiu abejuniu atsiranda.

O kaip seip elgesi su tavim?

Ar nera per daug nervotas ne is niekur nieko ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

?iaip jis bjauroko charakterio, bet paskutina menesa toks jausmas, kad savo nuomon? jis ka?kus pamete, opagrindine jo misija ?ioj ?emej, kad man buto gerai ir nieko netrokto.A? pripratusi, kad savo nuomon? turiu ginti ragais ir nagais,o eia tik ir gird?iu-kaip pasakysi, brangioji, taip ir bus, man svarbu, kad tau buto gerai.

O gal eia keturiasde?imtmeeio krize, jam dabar truputa vir? keturiasde?imt.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Na, tikrai idomu, toks zmogaus greitas pasikeitimas!

O gal sakau kaip tik zmogus susiprato kokia nuostabia zmona turi juk virs keturiasdesimt.

Aisku laikas parodys kaip bus toliau, nes taip nesinori istiesu sukt link neistikimybes pozymiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as galiu pasakyti pagal statistika vyrai keiciasi apie 35-meti. t.y apie tokius metus vyru mastymas gali pasikeisti kazkuria linkme. Netgi buna tokiu atvejum, kad vyrai pragyvene visa gyvenima su polinkiu i moteris, o butent apie tuos metus gali tapti zydri(piderastais). Gal jis pajaute, kad dar stipriau tave myli ir tiek.Na nezinau cia tik mano nuomone. Tolimesnis gyvenimas viska parodys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai vyrui sukako 35, namie lakste du ma?i karapuzai, kurie reikalaudavo daug demesio ir jego,vyrui demesio skirdavau nedaug,tai net neprisimenu, ar jis pasikeite, ar ne.Greieiausiai kad ne.

Prie? kokis tris ar keturius metus prie vyno taures buvo su vyru toks paplepejimas apie nei?tikimyb?, ir jis tada pasake, kad jei kuris i? muso sumanys nuklysti a kair?, tai galima, bet kita puse apie tai neturi nieko su?inoti.A? tada piktinausi, kad a? tai niekada...Laikui begant nuomone ai?ku keieiasi.Ir dabar toks jausmas, kad a kair? nuklyd?s jis buvo,bet ten nieko gero nerado.Todekl staga toks gerutis pasidare.Ai?ku, gal but a? klystu,velniai ?ino.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat ir as apie tai pamasciau viska perskaicius. Toki jo elgiasi galejo sukelti ir tai. Gal buvo nuklydes i sona, bet suprato, kad geresnes uz tave nera.


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vat ir as apie tai pamasciau viska perskaicius. Toki jo elgiasi galejo sukelti ir tai. Gal buvo nuklydes i sona, bet suprato, kad geresnes uz tave nera.

gali taip but :grin:


corcogumelo.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vat ir as apie tai pamasciau viska perskaicius. Toki jo elgiasi galejo sukelti ir tai. Gal buvo nuklydes i sona, bet suprato, kad geresnes uz tave nera.

ir man tokia mintele buvo kilusi...

 

yra sakoma jei vyras be jokios priezasties dovanoja gele, vadinasi priezastis yra...

cia panasiai kaip su tais zodziais, bet juk gali buti kad tik siaip jis tai pasake, svelnuma noredamas parodyti ar panasiai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o man kai parvelka koki bukieta, is karto blogos mintys i galva lenda, nu nejaugi eme ir nupirko nei is sio nei is to geliu, nesamone, netikiu, kad taip buna! Nebent dar tik draugyste, ir tai tik ankstyva jos faze, kai reik pasidodyti visu grazumu! :02[1]:


avatar121.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"Kai kalbama apie nei?tikimyb?, pasaulyje nera nieko nepatikimesnio u? ?mogo", - dar XVI a. ra?e prancuzo filosofas Mi?elis Montenis.

Visai ne silpna valia stumia partnerius a nei?tikimyb? - nei?tikimybe tiesiog nei?naikinamas ?mogi?kosios prigimties bruo?as.


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pajureo kaip jums dabar sekasi? :wub1:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.