Pereiti prie turinio

Visa veikla

Šis srautas atsinaujina automatiškai     

 1. Anksčiau
 2. Vienas kitas matau užsuka 🙂 Laukiau šio klausimo, todėl pasisakysiu trumpai apie save. Ir senas ir naujas esu sakyčiau. Kažkada seniai seniai, gal 2009 m. tai buvo į mane kreipėsi Kiculė su prašymu atnaujinti forumą, kai dar xforumas.lt vadinosi. Atnaujinimą sėkmingai padarius bendradarbiavom ir toliau, ji nutarė forumą laikyti mano serveryje, o aš padėti iš techninės pusės esant poreikiui. Taip viskas truko iki kol Kiculė apleido forumą ir nebemokėjo už www adresą ir talpinimą. Po to ilgą laiką forumas tiesiog neveikė. Prieš metus laiko man pačiam kilo interesas vėl dirbti su forumais, atgaivinau įgūdžius kituose sėkmingai įgyvendintuose projektuose. Tada prisiminiau, kad kažkur archyvuose yra šio forumo sena versija. Galvoju, o kodėl neatgaivinus jo? Buvo parašytas laiškas Kiculei, bet apytiksliai metus ar pusę atsakymo negavau jokio, padaryta išvada, kad jai niekas nebeįdomu ir judėjau toliau. Įdėjus darbo forumas buvo moderniai atnaujintas ir štai jis čia. 🙂 Tiesa, po forumo paleidimo Kiculė atsibudo ir parašė laišką man. Aš pasiūliau jai perleisti forumą, tačiau į tai ji vėl nieko nebeatrašė. Išvadas pasidarykite patys: okupantas aš ar ne? 😈
 3. Yra senbuvių 🙂 Keliu kavos puodelį ☕
 4. Tai kur tie mūsų senbūviai? Ar dar užsuka? Ir kas per Adminas? Naujas (okupavęs) forumą ar kažkas senas slapstosi? Užaugau, bet cekavumas liko..
 5. Nuo neregistruotų narių tą forumo skiltį apsaugojau, bet nemanau, kad yra prasmės dabar slaptažodžiu saugoti. Nepanasu, kad turime daug lankytojų apskritai šiuo metu.
 6. Na anksciau visada jis budavo užrakintas man atrodo 🤔. Tiesiog iš registruotų narių adminui parašydavo dėl slaptažodžio, ir admin spresdavo ar duoti slaptažodi ar patikimas jau narys ir tt. Bent jau man taip atrodo 😊
 7. Nežinau ar tai pats tinkamiausias būdas būtų - jį užrakinti. O kaip žmonės sužinotų tada tą slaptžodį? Gal tiesiog paliekam matomumą registruotiems nariams, kad nematytų svečiai?
 8. Siūlyčiau skyrelį “ Apie tai...” užrakinti slaptažodžiu 🙃
 9. @Eitvydė, siūlymą priimu 🙂 Visas forumas - jūsų paslaugoms, elkitės jame taip kaip ir seniau, nebijokite šeimininkauti, kurti temų, diskutuoti, jauskitės visiškai laisvai. Taip, facebook'as ir ilga forumo prastova, kai jis buvo nepasiekiamas, nieko gero nedavė. Iš techninės pusės viskas gerai sutvarkyta, bet matomai dar turi Google'as suindeksuoti daugiau puslapių, kad forumą aptiktų ir nauji žmonės. Rudenį / žiemą manau bus jau sukurtas ir forumo apps'as, kuris leis labiau įsitraukti į diskusijas, sekti turinį, gauti pranešimus, visai kaip ir Facebook programėlė daro. 🙂
 10. bet vis tiek sulauksit ir turbūt ne vienos..
 11. @Eitvydė čia gal ne tokia visiškai tiesiogine prasmė turėjo omenyje 😄
 12. Daro jie lai ka nori, visi juk mes skirtingi 😃
 13. aha.. patiktų, jei koks psichopatas imtų medžiot..
 14. Nelkukiu naujos covido bangos,brr kaip nelaukiu 😞
 15. kelkim kelkim ir pakelkim 🙂 vnž sveiki visi 🙂🙂
 16. Laba diena, siūlau pakelti.. kas šampano kas pieno kokteilį, kas tiesiog kavos puodelį už forumo sugrįžimą :) O šiaip neradau jokios naujos temos plepesiams, tai šitą ir sukūriau. Forumas tarsi atsigavo, bet nematau atsigavimo požymių.. Tai ar yra čia visgi gyvų ar pabėgę visi į feibukus? :)
 17. Sveikos visos fainuolės! Kaip smagu visas prisiminti!!! Aš prieš kokį mėnesį kažkaip prisiminiau fainuolės puslapį.. ir tokia nostalgija buvo. Galvojau kažkaip įdomiai būtų sugrįžti ir štai tokia naujiena!!!!! 😻 ooo kaip laaaaikas greitai prabėgo!!!! Aš labai tikiuosi visos čia sugryšit!!!
 18. Sveiki, po labai ilgos pertraukos Fainuolių klubo forumas sugrįžta! 🤩 Tačiau... kokia to priežastis? Mes tikime, kad socialiniai tinklai nebėra visų poreikius atitinkančios bendravimo platformos ir išvardinsime keletą priežasčių, kodėl taip manome: anonimiškumo stoka (ne visi nori ar gali visais klausimais diskutuoti savo tikruoju vardu); sparčiai auganti cenzūra soc. tinkluose; sekti naują turinį aktyvioje grupėje nėra patogu; jose nevyksta ilgos ir prasmingos diskusijos; bendruomeniškumo stoka; prasta informacijos paieška. Mūsų pastangomis šis forumas buvo iš pagrindų atnaujintas ir techniškai sutvarkytas, sukurtas naujas dizainas, kuris taip pat yra puikiai atvaizduojamas ir išmaniuosiuose telefonuose bei planšetėse, todėl bendrauti galėsite bet kur ir bet kada. Padaryta galimybė užsiregistruoti vos per keliolika sekundžių naudojant Facebook arba Google prisijungimą. 9 metai yra milžiniškas laiko tarpas, per kurį mūsų visų gyvenimuose labai daug kas pasikeitė, tačiau mes tikime, kad dar liko narių, kuriems būtų malonu prisiminti senus pažystamus, galbūt atkurti nutrūkusias pažintis ar užmegzti naujas. Būtų malonu, kad pasidalintumėte savo prisiminimais apie senus forumo laikus bei kaip Jūsų gyvenimai pasikeitė šiai dienai. 🙂 Jeigu turite bet kokių klausimų susijusių su forumų, taip pat juos užduokite šioje temoje arba asmenine žinute man. Jei turite pasiūlymų, tai juos galite išsakyti irgi šioje temoje. Pagarbiai, Administracija
 1. Įkrauti daugiau
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.