Pereiti prie turinio

Naudojimo sąlygos

Bendrosios taisyklės

 1. Gerbti kiekvieno nario nuomonę. Diskusijų metu privalote laikytis visų etikos normų: nesikeikti, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai. Pranešimai, pažeidę šią taisyklę, bus trinami be jokio perspėjimo, o jų autoriai baudžiami.
 2. Trumpi ir neinformatyvūs pranešimai (nepateikiantys jokios nuomonės, argumentų ar informacijos) bus trinami. Jeigu tam tikra tema ar klausimu neturite ko parašyti, tai nieko ir nerašykite. Vietoje to naudokite reakcijas, kad išreikštumėte savo nuomonę.
 3. Draudžiama raginti narius skirti reputacijos taškų už patalpintą turinį (pvz. „Jeigu jums patiko mano pranešimas, paspauskite Patinka").
 4. Neredaguokite savo pranešimo, jei jis jau sulaukė atsakymo. Pvz., jei „narys A“ parašo pranešimą, o „narys B“ į jį atrašo, tai pranešimo redaguoti nebegalima, nebent tai iš esmės nekeistų pranešimo reikšmės (pvz., ištaisyti gramatines klaidas).
 5. Temas kurti tik joms skirtuose forumuose, o prieš kurdami būtinai patikrinkite, ar panašia tema nebuvo diskutuota anksčiau. Draudžiama kurti tą pačią temą keliose diskusijų skiltyse vienu metu.
 6. Temų pavadinimai turi būti prasmingi ir aiškūs. Temos pavadinimas yra netinkamas tuomet, jeigu vien jį perskaičius neįmanoma suprasti, apie ką tiksliai temoje yra diskutuojama. Tokie temų pavadinimai, kaip „Turiu klausimą“ arba „Reikia pagalbos“ smarkiai sumažina tikimybę sulaukti greito ir informatyvaus atsakymo. Taip pat nerašykite visur VIEN DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS.
 7. Draudžiama niokoti savo turinį: temų pavadinimus, jų pranešimus, komentarus ir t.t. Jei pageidaujate, kad turinys būtų ištrintas, informuokite moderatorius, pranešimo viršuje, dešinėje, paspaudę „Pranešti“.
 8. Sutinkate, kad Jūsų parašytiems pranešimams bei kitam turiniui bus taikoma Creative Commons Attribution-NoDerivs 3.0 Unported licenzija, kuri leidžia kitiems vartotojams perpublikuoti neatlygintinai turinį, tik nurodant autorystę.
 9. Sutinkate, kad Fainuole.lt tampa paskelbtos informacijos bendrasavininke, turinti teisę vienašališkai pakeisti turinio licenziją bei turinti teisę redaguoti turinį.
 10. Kiekvienas narys prisiima visišką atsakomybę už savo talpinamą turinį.

Naujausi būsenų atnaujinimai / Siena
Ši vieta yra skirta narių tarpusavio bendravimui bei menkaverčio turinio talpinimui. Prieš ką nors rašydami Sienoje pagalvokite ar tai ką ketinate rašyti neturėtų būti padaryta temos pavidalu.

Įspėjimai

 

Už kiekvieną taisyklių pažeidimą narys yra įspėjamas. Kiekvienas pažeidimas užtraukia atitinkamą bausmę.

Jeigu nepripažįstate skirto įspėjimo, susisiekite su administratoriumi ir aiškiai išdėstykite savo poziciją. Išnagrinėjus konkretų atvejį, apribojimai gali būti panaikinti, o gautas įspėjimas ištrintas iš įspėjimų istorijos.

Įspėjimai nagrinėjami ne vėliau kaip savaitę nuo jų gavimo.

Grubaus nusižengimo atveju (pvz., grubus nepagarbos rodymas administratoriui ar moderatoriams) narys išmetamas iš karto.

Informavimas apie taisyklių pažeidimus
Jei pastebėjote narį, nusižengusį bent vienai iš šių išvardintų taisyklių, prašome būtinai pranešti moderatoriams, pasinaudojant „Pranešti“ mygtuku. Jūsų privatumas garantuojamas. Pamatę pažeidimus, nebandykite patys „pamokslauti“ pažeidėjams, kad naudotųsi paieška, skaitytų taisykles ir pan. Už tokį elgesį būsite įspėti patys.

Problemos?

 

Jei kilo problemų dėl moderatorių darbo, prisijungimo prie paskyros, pranešimų rašymo ar kitų puslapio funkcijų visuomet kreipkitės į administratorių (info@fainuole.lt). Esant galimybei, pridėkite kuo daugiau informacijos apie susiklosčiusią situaciją. Tai gali būti nukopijuota teksto dalis, ekrano nuotrauka (screenshot) ar panaši informacija, kuri padėtų greičiau išspręsti susidariusią problemą.

Taisyklių pakeitimai
Fainuole.lt turi teisę bet kada savo nuožiūra pakeisti šias taisykles, o tokie pakeitimai įsigalioja juos paskelbus šiame puslapyje.

Pabaigai
Atidžiai įsiskaitykite į taisykles bei jų paaiškinimus. Bet koks bandymas apeiti taisykles bus vertinamas jūsų nenaudai. Todėl prieš ką nors darydami pamąstykite logiškai ar jūsų elgesys nėra dviprasmiškas taisyklių atžvilgiu.

×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.