Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Triuk?mas vaikų kambary

Rekomenduojami pranešimai

Mano sunos barasi ir barasi, mu?asi ir mu?asi. Kartais nuo triuk?mo man jau stogas va?iuoja.

Ar ki?ates a savo vaiko konfliktus?


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stengiuosi nesiki?ti,ta prasme, nereguliuoti jo tarpusavio santykio,bet jei mu?tynes kyla, atskirti viena nuo kito tenka.jei triuk?mauja per daug, liepiu apsiraminti, bet ne visada jie man?s klauso.I? kitos puses-vaikyste ir yra dukimo laikotarpis,kartais man sunku net atskirti, ar jie mu?asi, ar ?iaip duksta.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dukimas dukimui nelygus. Jei per?iangia riba vaikai tai laikykis. Viskas turi savo ribas. Kad vaikai tai dar nereiskia, kad viskas galima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oho, koks kietas.

Mano vyras kad u?velniuoja aej?s... O man?s neklauso.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bent jau mano namuose truksmo nuo jaunelio buna ne tik vaiko kambary. Visi namai jo pilni. Kol kas su juo sutariu graziuoju, nors kartais balso tona tenka ir uzkelti. sunkiau sekasi mamai. Ta visada praso manes, kad vaiki apraminciau.

Aukleju vaika taip kaip mane auklejo: Daug kas galima, bet proto ribose ir su pagarba kitiems.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai vaikai budavo mazesni ,uztekdavo vien mano zvilgsnio ir triuksmas baigdavosi , bent jau pereidavo i zemesni lygi. :geda :secret[1]: Dabar jau darosi sudetingiau. Visko buna. Kai kada,vyrui ar man ,reikai po kelis kartus raminti .Bet jie zino ,kad geriau su mumis nesipykti ir laiku susipranta. :pooh_on_ball:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jau kai pradeda mu?tis,?aukti,tai toks jausmas,kad namas nugrius

:doh Mano tramdymas veiksmingas 3-5min,bet u?tenka TEEIUI paskyti koka ?odela-ramuma bent 10min :pack2_worthy[1]:


Nedera elgtis ir kalb?ti it miegantiems...(H?rakleitas)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutiniu metu triuk?mas vaiko kambaryje padidejo- ateina vaiko draugai...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.