Pereiti prie turinio
kicule

Ką pabudusi ryte išgirsti iš vyro?

Rekomenduojami pranešimai

PAziuresim karyt isgirsiu ;) :)


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
PAziuresim karyt isgirsiu :D :D

 

Niu pasakok ka gi isgirdai? :rolleyes:


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ogi nieko labai puikaus, pirma atsikeliau, ir sakau, " kelkis gana lovoi drybsot", tai vyras tik sypsojos ir sako neeee :D, bet buvo sekmingai isverstas is lovos :D :super:,

visa diena buvo idarbintas kartu su manim :rolleyes:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai ne visada kava arba arbata su pusryteliais prie lovos kvepia tada buciukas myliu tave bet turiu lekti iki zuikiuk myliu susirasysim vakare visad gaunu geliu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi seniai rožiniai akiniai nublukę,tai pastoviai išgirstu laikas keltis,valgyt noriu :lol:


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus jau neliko rytiniu pasilabinimu, nes viska atima vaikas, todel ryte pirmas klausimas buna: kiek kartu nakti kelesi? :wub1: bet kavos dar padaro....


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kadangi seniai rožiniai akiniai nublukę,tai pastoviai išgirstu laikas keltis,valgyt noriu :D

 

 

:cocktail: pabandytu man is ryto tokia fraze islement, kad laikas keltis, valgyt nori, tai atskritu kas nors jam i galva :mirksiukas: , ne uz ka del to nesikelciau, kad pasert dieda, nebent tas diedas mano kudikis :D, bet ir tai ribota laika. :D


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Padariiiiik kavos... Stai ka isgirstu! Bet tokiu geru.prasanciu balseliu... nes zino,kad galiu ir nepadaryti,o jis taip miegsta kava isgerti dar gulint lovoj. O as tokia esu,jeigu jau prasibudau,atmerkiau akys,tai tojaus pat keliosi,negaliu gulinetis...kazkaip "nelimpa" man. Reikia eiti apsitvarkyti,papusryciauti zmoniskai...


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Padariiiiik kavos... Stai ka isgirstu! Bet tokiu geru.prasanciu balseliu... nes zino,kad galiu ir nepadaryti,o jis taip miegsta kava isgerti dar gulint lovoj.

O as tau linkiu, kad kitais metais tu guledama lovoje prasytum kavos o vyras tau ja darytu :lol:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:lol: pabandytu man is ryto tokia fraze islement, kad laikas keltis, valgyt nori, tai atskritu kas nors jam i galva :unsure: , ne uz ka del to nesikelciau, kad pasert dieda, nebent tas diedas mano kudikis :(, bet ir tai ribota laika. :(

Spėk ar aš reaguoju į tokius pasakymus :lol: eina šikt,pats rankas turi ir lai darosi,vat kai supykstu ,jei man jis įkyriai vis kelkis kelkis kelkis :doh: tai tą dieną su juo nesišneku ,nes iš pat ryto man nuotaiką suknisa ^_^

 

Padariiiiik kavos... Stai ka isgirstu! Bet tokiu geru.prasanciu balseliu... nes zino,kad galiu ir nepadaryti,o jis taip miegsta kava isgerti dar gulint lovoj. O as tokia esu,jeigu jau prasibudau,atmerkiau akys,tai tojaus pat keliosi,negaliu gulinetis...kazkaip "nelimpa" man. Reikia eiti apsitvarkyti,papusryciauti zmoniskai...

Kokia tu gėrietė.O aš galėčiau iš vis iš lovos neišlipt ir apskritai labai mėgstu ilgus pasivoliojimus ryte lovoj :lol:


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Spėk ar aš reaguoju į tokius pasakymus ^_^ eina šikt,pats rankas turi ir lai darosi,vat kai supykstu ,jei man jis įkyriai vis kelkis kelkis kelkis :( tai tą dieną su juo nesišneku ,nes iš pat ryto man nuotaiką suknisa :unsure:

 

 

Kokia tu gėrietė.O aš galėčiau iš vis iš lovos neišlipt ir apskritai labai mėgstu ilgus pasivoliojimus ryte lovoj :lol:

Ne,negierete... :lol: Galeciau voliotis,galeciau kava gerti lovoj...bet tiesiog nepripazistu tokiu dalyku! nzn kodel,bet man nepatinka. Nu nesuprantu tokiu dalyku... ko ten voliotis,jei nebemiegi... :(


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nu nesuprantu tokiu dalyku... ko ten voliotis,jei nebemiegi... :lol:

Vat ,kad viliotis,mėgautis pagulinėjimu :victory:


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.