Pereiti prie turinio
simple_girl

Svajones...

Rekomenduojami pranešimai

ach tos svajones...dideles ir mazos. ..:schmoll: juk visi turime neissipildziusiu svajoniu..o turime ir seniai jau issipildziusiu.taigi kokios tos svajones?ar zmogui isvis reikalingos svajones? :hm:

Redagavo simple_girl

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svajones labai reikalingos. Be jo butume tu?ti kaip balionai...

A? dabar svajoju, kad kuo ilgiau t?stosi atostogos...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakyčiau, Geiste, kad čia labiau fantazija... Svajonės mano manymu, tai yra tai ko labai nori ir labai stengiantis galima realiai įgyvendinti...gal ateity... Kiek suprantu tu šitos svajonės net nebandai įgyvendinti, tai tik fantazuoji... Aš daugiau fantazuoju nei svajoju, kažkokios rimtos realios svajonės, kurios dabar siekčiau lyg ir neturiu...na nebent norėčiau pradžiai iš tėvų išsikraustyt...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o man fantazijos ir svajones yra vienas ir tas pats :hm:

kai buvau ma?esne, u?migdavau tik svajodama...... O ?iaip sakoma, kad svajones tam ir yra, kad nei?sipildyto :)


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu ir as viena vienintele svajone (dabar)....norieciau susitikti su savo klasioku,kuri begalo mylejau 11klasei....svajoju apie ka kalbetumem,kaip is visko juoktumemes,kaip ziuredami vienas i kita,vistiek sirdi kazka jaustumem... :blushh: juk pirma meile nerudija...beto mes turejom tikrai didele istorija,bet deja ji baigesi 12 klasej...paskuj puse metu sedejom dar toj pacioj klasei,beveik tam paciam suole ir abu is pykcio net labas nepasakydavom,o kai zvilgsniai susitikdavo-tiesiog uzstrigdavo... :o oi,kokie buvom kvaili....dabar tik juokas ima ir labai noretusi susitikti...nemaciau jo 5metus,gaila bet jis nebegyvena lietuvoj... :super: gal juokinga,bet dabar tikrai turiu tokia svajone..


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.